לעיפרון, המחק ומחברת השורות הצטרף די מזמן הלפטופ. היום הוא מהווה חלק בלתי נפרד בתהליך הלמידה, וכבר בכיתות הנמוכות. סדרת מחשבי ה-BR של ASUS מעלה את החינוך על ראש שמחתה. היא פותחה ועוצבה מתוך מחשבה לסייע לתלמידים ולסטודנטים בהתמודדות עם אתגרי הלמידה בכלל והלמידה ההיברידית בפרט - בכיתה, בספרייה, בבית ובכל מה שביניהם - ולסייע לצוותי ה-IT שבבתי הספר ובאוניברסיטאות.

המחשבים הנישאים מסדרת ה-BR מציעים את כל מה שנדרש בימינו למערכת החינוך ולאקדמיה, וקצת יותר מזה. בין היתר: חיי סוללה ארוכים המספיקים ליום לימודים שלם ואפילו מעבר; מגוון חיבורים מתקדמים וחשובים כמו USB-C; קישוריות עדכנית (Wi-Fi 6) לחיבור מהיר ויציב; מצלמה קדמית באיכות ורזולוציה גבוהה (13 מגה פיקסל); סינון רעשים דו-כיווני המאפשר לקיים שיחות קוליות ושיחות וידאו באופן חלק וללא הפרעות; ציפוי השומר על המקלדת ומונע העברה של חיידקים; ובחלק מהדגמים גם עט דיגיטלי (Stylus) למסך המגע, עם מקום ייעודי במחשב לטעינה.  

המחשבים בסדרה מגיעים עם מעבדים עדכניים של אינטל ועם זיכרון עבודה ואחסון מורחבים ומהירים, המאפשרים לבצע את כלל המשימות המוטלות על התלמידים והסטודנטים. לצורך עבודה ממושכת מול המסך, עם חוויית צפייה ולמידה משופרת, המסכים ידידותיים במיוחד לעיניים על פי תקן מכון TUV. על מנת לאפשר עבודה גם בחוץ, המסך כולל ציפוי המונע השתקפויות.

את המחשבים ניתן לרכוש במגוון תצורות ובעיצוב מודולרי וקל לפתיחה ושליפת חלקים, שנועד לאפשר תחזוקה ושדרוג באופן פשוט ומהיר וללא צורך בהשבתה ממושכת - מה שגם יביא לחיסכון בהוצאות. זה לא היתרון היחיד שאנשי ה-IT ימצאו בסדרה: היא מבטיחה לתלמידים ולמורים גישה לטכנולוגיה יציבה, למשאבי ידע מהימנים ולחוויה אינטראקטיבית של לימוד מתוך התנסות, שבסופו של דבר, הופכת את הטכנולוגיה מנטל כספי-תפעולי לנכס פדגוגי.  

המחשבים הם קומפקטיים, עם בנייה איכותית המבטיחה עמידות גבוהה בפני נפילות וזעזועים, בתקן המחמיר של צבא ארצות-הברית (MIL-STD-H). דגש נוסף, כחלק מהחלטה נחושה של ASUS לחתור לעולם ירוק יותר, ניתן לטביעת הרגל הפחמנית של המוצרים, ליעילות האנרגטית שלהם ולשרשרת האספקה כולה. כך, כל הדגמים בסדרה עומדים בתקנים EPEAT Gold, TCO 9.0, Energy Star ו-FSC.

BR1402: תואר עולמי כבר יש

לאחרונה השיקה ASUS מספר דגמים חדשים מהסדרה. אחד הבולטים שבהם הוא דגם BR1402, הנושא בתואר מחשב ה-14 אינץ' הקשיח ה-"2 ב-1" (לפטופ+טאבלט) הראשון בעולם המיועד לתחום החינוך. הוא עוצב כדי לשרת את גיל חטיבות הביניים ומעלה. יש לו שלל מצבי עגינה אפשריים, עד שכיבה מלאה לצפייה קבוצתית. המחשב נוח מאוד לאחיזה ולהתניידות, מאפשר להעביר קבצים במהירות ולהפעיל מנעד רחב של אפליקציות בו זמנית, ידידותי לעיניים ומונע לחלוטין השתקפויות של אור השמש ותאורת פלורסנטים. ההורים והמורים ישמחו לשמוע, בהתחשב בגיל המשתמשים המיועד, שמוטמעים בו יישומים לחוויית גלישה בטוחה יותר.

הבשורה של ASUS לשנת הלימודים

BR1102: עם מודם סלולרי, במיוחד לתלמידי היסודי  

עוד דגם חדש בסדרה שכדאי מאוד להכיר הוא BR1102, הפעם בגודל 11.6 אינץ', המיועד למשתמשים הצעירים יותר. הקו המרכזי שהנחה את מעצביו: להבטיח את רציפות הפעולה גם בסביבה מאתגרת. כיוון שבגיל הזה לא לכולם יש טלפון סלולרי שמאפשר גלישת hotspot בהיעדר Wi-Fi, הדגם מגיע עם מודם סלולרי מוטמע (קישוריות eSim דור 4). הוא נבנה בסטנדרטים צבאיים מוקפדים בבלימת פגיעות וזעזועים ועשיר בתכונות הגנה חכמות, כגון מעטפת גומי שעוטפת את המחשב כולו, עם גימור ייעודי נוגד טביעות אצבע.

 

הדגמים החדשים בסדרת ה-BR של ASUS זמינים כעת לרכישה, בעיתוי מושלם לקראת פתיחת שנת הלימודים.

זה הזמן להתחדש>>>