חדשות

"מצטערים שלקחנו את העבודה הזאת"

בכיר בחברת המודיעין העסקי "בלאק קיוב", מגיב לראשונה לטענות כי החברה פעלה בשירותו של המפיק ההוליוודי במסגרת ניסיונותיו "להעלים" את התלונות נגדו. . "אנחנו מתנצלים בפני כל מי שנפגע מהדבר הזה", אמר והתייחס גם לחלקו של ראש הממשלה לשעבר ברק: הוא פשוט עשה את החיבור, אני לא חושב שיש לו חלק מעבר לזה"

עמרי ברק | החדשות | פורסם 22:30 09.11.17 | עודכן 01:23 10.11.17

שנה גודל אות

בפעם הראשונה מאז עלה השם של חברת "בלאק קיוב" כמי שהוזמנה על ידי המפיק ההוליוודי הארווי ווינשטין במטרה לסייע לו למנוע את פרסום הסיפורים על הטרדה מינית - בכיר בחברת המודיעין העסקית מדבר. "אנחנו מתנצלים בפני כל מי שנפגע מהדבר הזה", אמר. "במבט לאחור, חבל שלקחנו את העבודה הזו".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

על פי הפרסומים בתקשורת הזרה, החברה קיבלה סכום של מיליון ו-300 אלף דולרים עבור הסיוע למפיק המפורסם. היום מבטיח חבר הנהלה בכיר בחברה, פרופסור אשר טישלר, שאת הכסף שקיבלו, יעבירו לתרומה.

"כשהתברר שקרתה תקלה, עצרו, חתכו, ואולי בגלל זה הם גם מתכוונים להחזיר את הכסף והרווחים שלהם מהפרויקט לארגוני נשים". אמר. "אני חושב שהעבודה שנלקחה, נלקחה בצורה מוצדקת כשהתגלה כשיש בעיה עצרו".

"המרגלת הישראלית" ו-וויישטין (צילום: רויטרס)
"המרגלת הישראלית" ו-וויישטין
|
צילום: רויטרס

על פי הפרסום ב"דיילי מייל" הבריטי, המרגלת הישראלית של בלאק קיוב שנשלחה למתלוננת היא למעשה סטלה פן פצ'נץ'. היא נשכרה במטרה להתקרב לשחקנית רוז מקגוון ולמנוע ממנה לחשוף את הטענות כלפי ויינסטין. "אני לא מכיר את הפרטים", טען פרופסור טישלר. "אני לא מכיר את הבחורה שפנתה ואני לא הכרתי את הנושא הזה בהתחלה".

"הבנתי שמי שחיבר את דן זורלא (מייסד "בלאק קיוב") לנושא הזה היה ברק, דרך ויינשטיין, והכל התחיל מהילרי קלינטון", סיפר פרופסור טישלר. "זה היה בזמן הבחירות והארווי הזה תומך בקלינטון. כנראה שברק גם כן קרוב לנושא הזה אז הוא פשוט עשה את החיבור, הזכיר את השם, אני לא חושב שיש לו חלק מעבר לזה".