החדשות
עוד אקזיט ישראלי. המייסד אבי שלאל (צילום: רויטרס)
עוד אקזיט ישראלי. המייסד אבי שלאל
|
צילום: רויטרס

אקזיט ישראלי: פלאריום נמכרה בחצי מיליארד דולר

חברת אריסטוקרט האוסטרלית רכשה את חברת המשחקים הישראלית ב-500 מיליון דולרים במזומן. פלאריום נחשבת למובילה בתחום המשחקים למובייל ולרשתות החברתיות והיא מעסיקה יותר מ-1,200 עובדים ב-8 משרדים בישראל, אירופה וארה"ב. מייסד החברה: "המאמץ והכישרון של העובדים סייעו לתהליך"

עמרי ברק | החדשות | פורסם 07:53 10.08.17 | עודכן 09:57 10.08.17

שנה גודל אות

עוד אקזיט ישראלי. המייסד אבי שלאל (צילום: רויטרס)
עוד אקזיט ישראלי. המייסד אבי שלאל
|
צילום: רויטרס

עוד אקזיט ישראלי: חברת Aristocrat האוסטרלית רכשה את חברת המשחקים הישראלית "פלאריום" בחצי מיליארד דולרים במזומן. פלאריום, שיוצגה בעסקה על ידי עו"ד אהרון למפרט ממשרד גולדפרב זליגמן, נחשבת לאחת החברות המובילות בעולם בפיתוח המשחקים (גיימינג) למובייל, לרשתות החברתיות ולמחשב עם יותר מ-250 מיליון משתמשים, 1,200 עובדים ופעילות בינלאומית.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו   

מנכ"ל ואחד ממייסדי פלאריום, אבי שלאל, הביע גאווה בהצלחת האקזיט והודה לעובדי החברה. "אני מאוד גאה בהצלחה של החברה מיום שנוסדה ב-2009", אמר. "המאמץ והכישרון של עובדי החברה סייעו במיצובה כמובילת שוק בתחום משחקי המובייל. יחד עם העוצמה של אריסטוקרט בתחום התפעולי, האסטרטגי והכלכלי אני מאמין ששאיפותינו להפוך לחברה המובילה בעולם במשחקי הסושיאל תהיה בהאצה".

חברת פלאריום, שהוקמה על ידי פלאריום הוקמה על ידי אבי וגבי שלאל ואיליה וחיים טורפיאשווילי, היא עוד חברה ישראלית עם רקורד מרשים: בין היתר, היא מקדישה זמן רב ליצירת חווית משתמש איכותית עבור חובבי משחקים ברחבי העולם. הנהלת החברה ממוקמת בהרצליה פיתוח ותחתיה פועלים שמונה משרדים ובתי סטודיו לפיתוח ברחבי אירופה ובארה"ב. משחקי החברה זמינים בחינם בכל הרשתות החברתיות, באנדרואיד ובמכשירי אפל.

"הרכישה של פלאריום תאפשר לנו להרחיב את ההיצע שלנו לשוק הצומח של משחקי הסושיאל במובייל", אמר טרבור קרוקר, מנכ"ל אריסטוקרט. "לשתי החברות תפישות דומות בנוגע לפיתוח משחקים, חדירה לשוק וכמובן בבניית מותג מוביל. הרכישה תפתח צוהר גם לרכישות עתידיות בתחומי צמיחה מסקרנים לרבות בעולמות הדיגיטל. אנו שמחים על ההזדמנות לעבוד יחד עם הצוות של פלאריום ולספק להם את כל התמיכה לפרוץ עוד קדימה".