החדשות

כך נראית "הליכודיאדה" - מבפנים

זו השנה השלישית בה מתקיים אירוע ייחודי בנוף הפוליטיקה המקומית: אלפים מפעילי המפלגה יורדים לאילת לאירוע "הליכודיאדה". בין הופעה של ליאור נרקיס להצגה על חייו של בגין ניסו השרים וחברי הכנסת לקושש קולות. ומה חושבים הפעילים על הקלטות יאיר נתניהו? דני קושמרו הצטרף לחגיגה הפוליטית. צפו

דני קושמרו | החדשות | פורסם 22:50 12.01.18 

שנה גודל אות

זו השנה השלישית שאלפי ליכודניקים מתקבצים באילת לאירוע הליכודיאדה אליו מגיעים בהמוניהם שרים וחברי כנסת לקושש אהדה על שפת הבריכה. אך השנה האירוע מתקיים על רקע ימים לא פשוטים עבור מפלגת השלטון: כעס החילונים על חוק המרכולים, המחלוקת על חוק מימון הפריימריז והחשיפה של הקלטות יאיר נתניהו.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

"מדובר במגע עם השטח להתעדכן עם הצעירים והצעירות להציג בפניהם את כל העשייה שלי", מסבירה חברת הכנסת גילה גמליאל על חשיבות האירוע עבורה. "מתי יש לי הזדמנות לראות כל כך הרבה פעילים שמגיעים?".

ח"כ נאווה בוקר וליאור נרקיס בליכודיאדה
ח"כ נאווה בוקר וליאור נרקיס בליכודיאדה

גם חבר הכנסת יואב קיש מרוצה מההזדמנות. "בשביל לראות כמות כזו של אנשים וחשוב להיות מחוברים לשטח אני צריך להסתובב חצי שנה בערך", מסביר קיש. "יש לי הזמנות בסוף שבוע כזה שכולם מגיעים לשמוע, לראות - בעיניי זו אחלה הזדמנות".

בין האירועים השונים בסוף השבוע המפלגתי יש פריימריז מדומים, הופעה של ליאור נרקיס והצגה של דני שטג שנקראת "מר בגין". אך בעוד שלא ברור מה בגין היה חושב על הליכוד היום בקהל ישנם אנשים שברור להם שלעולם לא ינתקו את הקשר עם המפלגה. "זה יותר מקבוצה, זו המשפחה שלנו", אומר בגאווה אחד הפעילים.