החדשות

חשד: מורה שכב עם תלמידה בת 13

במשטרה חושדים כי מורה ממרכז מוסיקה מהצפון קיים יחסי מין עם תלמידתו במשך 4 שנים. רק אתמול סיפרה הנערה להוריה על המעשים ואלה פנו למשטרה. המורה בן ה-50 נעצר בחשד לבעילה אסורה של קטינה מאז הייתה בת 13

גיא ורון | חדשות | פורסם 10:10 12.05.15 | עודכן 10:46 12.05.15

שנה גודל אות

אילוסטרציה (צילום: רויטרס)
אילוסטרציה
|
צילום: רויטרס

מורה לנגינה מאזור הצפון חשוד כי נהג לקיים יחסי מין אסורים עם תלמידתו הקטינה. על פי החשד, היחסים בין השניים נמשכו ארבע שנים, מאז הייתה התלמידה הצעירה בת 13 בלבד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אתמול אזרה הנערה אומץ וסיפרה לראשונה להוריה על מעשיו של המורה ועל מערכת היחסים בין השניים. אלה בתגובה מיהרו להגיש נגדו תלונה לתחנת מגדל העמק של המשטרה. הוא נעצר זמן קצר לאחר מכן ונלקח לחקירה.

על פי החשד, המורה בן ה-50, נהג להסיע את תלמידתו ממרכז המוזיקה שבו העביר שיעורי נגינה לביתה. לטענתה, בנסיעות אלו נהג לקיים עמה יחסי מין האסורים על פי חוק בשל גילה הצעיר. בעקבות התלונה שהגישו הוריה של הנערה, נחקר המורה ונעצר אתמול על ידי המשטרה בחשד לבעילה אסורה בהסכמה.

אתמול נעצר גם גבר נוסף, תושב מרכז הארץ בשנות ה-70 לחייו, בחשד שאנס את נכדתו בת ה-7 וביצע בה מעשים מגונים. עפ"י החשד הוא נהג לבצע את המעשים במהלך השנה האחרונה בעת ששימש כשמרטף לנכדתו. הילדה חשפה את המעשים בפני הוריה, שהגישו תלונה במשטרת מסובים.