רנין בשאראת, השחקנית המככבת בפרסומת של המשביר לצרכן בערבית, מגיבה היום (שני) לסערה שהתעוררה בעקבות שידור הפרסומת אמש, במהלך שידור גמר היורו בערוץ 2.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

"אנחנו 20% מהאוכלוסייה, מגיע לנו להיות בפריים טיים", אמרה בשאראת לחדשות 2 Online. "התגובות הגזעניות בישראל 2016 צפויות. לא מקבלים כאן את השונה, לא מקבלים את האחר".

"הדמות שעשיתי זאת לא הדמות שמייצגת את האישה הערבית אלא הדמות שהאישה הערבית רוצה לצאת ממנה", הדגישה בשאראת. "זה משמח אותי כי זה פורץ גבולות בפריים טיים. חשוב שהיהודים ייחשפו לשפה הערבית".

הסערה התעוררה כאמור לאחר שאמש שודר בערוץ 2, בזמן שידור גמר היורו, סרטון פרסומת של המשביר לצרכן בשפה הערבית. צופים ישראלים רבים הגיבו באופן גזעני. "לכו לעזה, יא זבלים", כתב אחד מהם, "יימח שמכם, שמאלנים".

אין תמונה
"התגובות הגזעניות צפויות"

"פשוט ביזיון הפרסומת שלכם!", כתב צופה נוסף. "במדינת ישראל תפרסמו בעברית. אני למשביר לא מתקרב יותר". צופה אחר כתב: "לא נשכח ולא נסלח על הפרסומת שלכם במחצית היורו, יש גבול. אתם רוצים לפרסם בערבית, תעשו את זה באל ג'זירה!".

"שנים קניתי במשביר, האמת היה סבבה, פרסמתם למוחמד אז שהוא יבוא אליכם", הוא הוסיף. "אני סיימתי אתכם. אחרי הפרסומת שלכם בערוץ 2, אין סיכוי שאני נכנס אליכם שוב. בערוץ ערבי תפרסמו בערבית, אין שום בעיה. אבל בערוץ מרכזי ישראלי תפרסמו בעברית, ובשמחה תכניסו תרגום בערבית".