החדשות

אנשי החדשות כמו שעוד לא שמעתם

תמיד תהיתם במה מתעניינים אנשי חברת החדשות כשהם לא על המסך שלכם? הפודקאסט החדש של חדשות 2, "סמול טוק", נועד בדיוק בשבילכם: מדי שבוע מארח יונתן ריגר את אחד מאנשי או נשות החברה לשיחה אינטימית על הקריירה, החיים האישיים ומה שביניהם. האורח השבוע: רוני דניאל

חדשות 2 | החדשות | פורסם 15:02 14.01.18 

שנה גודל אות

רוצים לקבל הודעה לנייד מיד עם צאת הפרק? להרשמה והאזנה במכשירי אפל לחצו כאן | להרשמה והאזנה במכשירי אנדרואיד ניתן להשתמש בכל אפליקציית פודקאסטים (למשל Podcast Addict או Player FM), ולהקליד בשורת החיפוש: סמול טוק

כשרוני דניאל היה נער בקיבוץ מעוז חיים, הרכב של המורה שלו מצא עצמו באורח פלא בירדן. "היא גירשה אותי מהכיתה על לא עוול בכפי", מסביר הפרשן הצבאי ליונתן ריגר בפרק החדש של "סמול טוק". "נכנסתי לאוטו שלה ודחפתי אותו לאיזו תעלה שם. שלחו אותי להרוויח את הכסף לתיקון הרכב. לא העיפו אותי כי הייתי בן משק, היא הייתה שכירה - היה לי מעמד אחר", הוא צוחק.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"אירוע מופקר, הפכנו לממלכה" (צילום: החדשות)
רוני דניאל
|
צילום: החדשות

בפודקאסט החדש מבית חדשות 2 מתארחים מדי שבוע אנשי החברה לשיחה אינטימית, בה הם חושפים גם פרטים מעניינים מעולמם האישי וגם מעולמם המקצועי, מתחילת הקריירה ועד היום. בפרק החמישי מספר רוני דניאל על החברות שנרקמה בינו לבין אריק איינשטיין, התהיות לגבי האמירות שלו לגבי ירידה מהארץ והקשר בינו לבין הקריירה העיתונאית של יונתן ריגר עצמו.

יונתן ריגר (צילום: חדשות 2)
יונתן ריגר
|
צילום: חדשות 2

כדי לקבל כל פרק של הפודקאסט החדש לנייד ברגע שהוא יוצא, אתם מוזמנים להירשם כמנויים בכל אפליקציית פודקאסטים - פשוט חפשו "סמול טוק" בשורת החיפוש.