עקפה בתור. יעל גרמן|צילום: פלאש 90, חדשות

כמעט כל אחד מאיתנו חווה במהלך חייו זמן המתנה ארוך במיוחד בחדר מיון בישראל. והנה, למרבה הפלא, מי שאמורה להיות אחראית על הטיפול בתורים הארוכים בבתי החולים, שרת הבריאות יעל גרמן, הגיעה ביום חמישי בשבוע שעבר אל בית החולים סורוקה בבאר שבע לאחר שנקעה את רגלה - וזכתה לטיפול מהיר במיוחד מהצוות הרפואי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי מיזם "מאה ימים של שקיפות", הגיעה השרה למוסד הרפואי ולא חיכתה לתורה כאחד האדם. הרופאים בחדר המיון שלחו את שרת הבריאות לבצע צילום ברגל כדי לברר את מצבה. גרמן קודמה בתור הארוך, התנצלה בפני החולים האחרים שהמתינו, ויצאה מחדר המיון תוך זמן קצר כשהיא חבושה ברגלה.

גרמן מיהרה במיוחד באותן שעות לפגישה שנקבעה מראש באותו בית החולים. בפגישה נכחו מנהלי סורוקה וגם נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין, שהגיע במיוחד לפגישה שעסקה במיגון בתי חולים בדרום הארץ.

מלשכתה של גרמן נמסר כי "השרה הגיעה לפגישה עם נשיא המדינה ומנהלי בית החולים סורוקה, אחרי שעיקמה את הרגל וצריך היה לבדוק במה מדובר. השרה נכנסה לצילום לאחר שהמתינה יותר מחצי שעה והתנצלה בפני באי בית החולים על שהיא נאלצת להיכנס לפניהם. אלמלא הייתה לה פגישה עם נשיא המדינה ומנהלי בית החולים היא הייתה מחכה בתור את כל זמן ההמתנה".

עד למועד פרסום הידיעה טרם התקבלה תגובת בית החולים סורוקה.