התיק נגד אייל גולן נסגר מחוסר ראיות כבר לפני שנתיים. חודשים ארוכים אחרי הפרשה שטלטלה את חייו, גולן מצהיר בריאיון לחדשות סוף השבוע: "אני האדם הכי מוסרי, אין לי על מה להתנצל".

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - כנסו לחדשות 2 בפייסבוק

"היה פה אדם שלקחו אותו, רצחו אותו וקרעו אותו לגזרים - על כלום ושם דבר". טוען גולן. "הייתי קבור מטר וחצי באדמה בגלל 4 נערות שהעידו במשטרה ופשוט שיקרו, הן גם נחקרו לאחר מכן על עדות שקר". הזמר הלאומי ממשיך כל העת לטעון שהבנות ניסו להפיל אותו, אך השאלות הקשות באמת נוגעות לאותה סיטואציה בה שתי נערות בנות 17 וחצי מגיעות לדירתו יחד עם אביו - שהורשע מאז בשידול לזנות.

"נכנסו אליי הביתה שתי ידידות של אבא שלי, אחת מהן התחלתי איתה", סיפר גולן. "דיברנו קצת וזה, לקחתי אותה הצידה, התחיל איזשהו אקט, ותוך כדי האקט שאלתי אותה בת כמה היא באמת. כשהיא ענתה לי שהיא בת 17 וחצי הפסקתי והוצאתי אותה מהבית שלי - כמה גברים בעולם היו מתנהגים במוסריות כזו?".

"אני הכי מוסרי". גולן|צילום: פלאש 90, מרים אלשטר

הזמר מבהיר כי כל האירוע לא התרחש ליד אביו. "זה לא היה ליד אבא שלי, זה היה בחדר השני, האקט עצמו לא היה אחד ליד השני". הוא ממשיך ומספר כי הסיטואציה בה הוא היה יחד עם "ידידתו" של אביו שאינה מעל גיל 18 היא המצב היחיד עליו הוא מתנצל ובו הוא חושב שייתכן והיה יכול לנהוג אחרת.

"בשביל סיטואציה לא נוחה אחת, שגם אותה הפסקתי מוחקים את כל מה שעשיתי", אומר גולן בכעס. "מאות הופעות מול ילדים בבתי חולים ו-11 פעמים זמר השנה  - וצולבים אותי בשביל מעידונת, אפילו לא מעידה. כשהתברר שהכל לא היה נכון, אף אחד לא התנצל. באו וטענו שאני לא מוסרי", אומר אייל גולן ומיד מדגיש: "אני האדם הכי מוסרי - אני".

"המשפחה שלי נאלצה לעבור הכל"|צילום: חדשות 2

"מחקתי את אבא שלי"

האשמה בתיק שנודע בשם "משחקי חברה" נפלה כמעט כולה על אביו של גולן, דניאל ביטון, שהורשע בשידול לזנות. בריאיון הזמר מדגיש כי כלל לא היה מודע לכל תעשיית המין שאביו מנהל, על חשבון השם והפרסום שלו. "אני רואה את אבא שלי רק בזמן ההופעה, לא ידעתי שזה מה שקורה", טוען הזמר. "לא קראתי את האישום נגדו, זה לא מעניין אותי. פשוט מחקתי אותו מהתעודת זהות שלי".

הבנות שהגיעו עם ביטון לבית של בנו ככל הנראה הגיעו מבתים הרוסים ומרקע סוציו-אקנומי בעייתי. גולן ממשיך לטעון כי לא ידע על כך וגם אם כן, הוא לא קשור או אחראי לאותן הבנות: "אני בטוח שהבת שלי לא תגיע לסיטואציות כאלו ,אני לא יודע מה הבנות האלה ואני לא חושב שאני אחראי לשאול אותן מה מצבן הכלכלי או לבקש תעודת זהות".

דני ביטון בבית המשפט. ארכיון (צילום: Yossi Zeliger פלאש 90, חדשות)
"מחקתי את אבא שלי מהתעודה". ביטון|צילום: Yossi Zeliger פלאש 90, חדשות

גולן מבהיר כי עוד בחקירתו הוא אמר שלא הרשה לבנות מתחת לגיל 18 להיכנס בפתח ביתו. למרות זאת, הוא אמר לחוקרים כי מבחינתו יש הבדל בין נערה בת 16, לנערה בת 17. "זה פלילי וזה לא" טוען גולן. "אני אייל גולן לא האפיפיור, ואני לא עושה עשירית ולא אחוז ממה שכוכבי רוק בחו"ל עושים - אני לא עושה סמים ולא אני לא אבקש תעודת זהות.

"המשפחה זה הניצחון שלי"

 לאחר הפרשה פתח גולן בחיים חדשים. הוא חי בזוגיות עם הכוכבת החדשה של הישרדות רוסלנה רודינה וחזר לעיר ילדותו רחובות. כשהוא יושב עם בני משפחתו מנישואיו הקודמים ועם זוגתו החדשה ובנם הוא טוען כי הם אלו שסבלו איתו את המסע המטלטל. "זה הניצחון שלי", טוען הזמר המצליח. "במהלך הפרשה הבן שלי טען שהכל בסדר והוא יודע מי זה אבא שלו, זה מה שפירק אותי".

גולן המשיך לדבר תוך שהוא נחנק מדמעות על המסע הקשה שעבר על ילדיו ומשפחתו. "אני ידעתי שאני חזק ואני אתמודד עם הכל, אבל הם גם היו צריכים ללכת ברחוב ולהתמודד עם זה", הסביר. "הדבר בשני שעודד אותי הוא הקהל שבלעדיו כנראה לא הייתי פה".

"הקהל שלי הוא הכי טוב ומיוחד בעולם", אומר גולן בגאווה. הוא ממשיך ומודה לקהל מערציו שלא נטש אותו גם בתקופות הקשות. "האהבה אליי התפשטה כמו אש בשדה קוצים ואין לי מילים להודות על זה". את משפט הסיום הקדיש גולן לאותו קהל מעריצים ואמר: "אני מתנצל אם מישהו לקח את מה שקרה למקומות לא טובים, אני מאחל לכל העם הזה את כל הטוב שבעולם".