גל ניסמן, סולן להקת פול טראנק, ספד היום (ראשון) לחברו הטוב פקד ארנון זמורה ז"ל, שנפל בקרב במהלך החילוץ ההרואי של ארבעת החטופים מעזה. 

"זמורה אחי היקר ואהוב, מרוב שאני אוהב אותך אני לא יודע מאיפה מתחילים", כתב ניסמן בחשבון האינסטגרם של הלהקה. "מהיום כולם ידברו על מה שאני ידעתי מזמן, שאתה מפקד מדהים, מנהיג אדיר ולוחם על שמגדיר מחדש את המילה השחוקה - גיבור. אתה לא סתם גיבור, אתה משהו אחר. משהו שרק מי שזכה להכיר אותך או להילחם לצידך יודע".

עם הבשורה על מותו, הוחלט כי מבצע החילוץ ייקרא על שמו: "מבצע ארנון". ניסמן הוסיף: "אני רוצה לדבר על ארנון, החבר הכי טוב שלי. ארנון הבן זוג הכי מדהים בעולם, האבא הרגיש, ארנון שמראה לכולם מה זה חבר אמיתי, זה שמחבק ומלווה במסירות את המשפחה של חברך ליחידה שנפל בגבורה בשבעה באוקטובר, ארנון שמסתובב טרוד כל היום בגלל בעיות אישיות של לוחמים שלו וחברים שלו. ארנון שפותח קבוצת וואטסאפ לבנות הזוג של הצוות ודואג לעדכן, לשלוח ברכות כל חג ותמיד זמין וקשוב לבעיות של כולם. ואוי ואבוי למי שעובר דירה ולא קורא לך לסחוב איתו את כל הבית. ארנון שבמעשים, לא במילים, משקף לכולם שאשתו והילדים הם הדבר הכי חשוב בחייו. לארנון הבחור הכי ערכי שפגשתי בחיים שלי".

"תמיד ידעתי שהיום הזה עלול להגיע אבל אני עדיין לא מעכל את זה אחי. עולות לי דמעות כל רגע שאני חושב
כמה אתגעגע אליך. לדבר איתך כל יום בטלפון. לישיבות שלנו פעמיים בשבוע. לשיעורי גיטרה שלנו. לעשות לך תספורת כל חודש. לשיחות הכי עמוקות וכנות שהיו לי עם חבר. להשמיע לך שיר חדש לפני שכולם שומעים ולהקשיב לדבריי החוכמה שלך. לאכול איתך שניצל בבגט. לשתות בירות ולעשות צחוקים. ובעיקר בכל סוף ערב לתת חיבוק בלי צ'פחות ולהגיד 'אוהב אותך אחי'", כתב ניסמן. 

פקד ארנון זמורה ז
ארנון זמורה ז"ל|צילום: דובר צה"ל

"לא הספקנו לפתוח את הויסקי. לא הספקנו לשתול את העץ. לא הספקנו לארח אותך בבארבי לנגן איתנו. לא הספקנו להזקן ולגדל כרס ביחד. אבל הספקנו לתת חיבוק בשישי לפני שיצאת. הספקנו לחיות כל רגע, כל ישיבה, כל שיחת טלפון וכל ארוחה כאילו היא האחרונה", סיפר. "הצלת אותם אחי. הצלת אותם. אני יודע כמה זה היה חשוב לך. אני כל כך גאה בך וכל כך אוהב אותך. זכיתי בך בחיים האלה. תודה אחי היקר ואהוב אני עם מיכל והילדים לעד".