פרסום ראשון: אחרי המתנה של כמעט שנה, בשבוע הבא רשת ההמבורגרים האמריקנית המצליחה שייק שאק תפתח את הסניף הראשון שלה בישראל. הסניף ייפתח ביום שלישי - יום הבחירות המקומיות - מול דיזנגוף סנטר בתל אביב. שני סניפים נוספים צפויים להיפתח בעיר - במתחם שרונה ובנמל.

לקראת הפתיחה בשייק שאק ישראל החליטו להביא מארה"ב עובדים של המותג שילמדו את המקומיים איך להכין את ההמבורגר שלהם, במטרה לשמור על הטעם המקורי. לסניף במרכז תל אביב הוצב מתחם ישיבה מקורה, ממש כמו בסניפים האמריקניים של הרשת.

שייק שאק (יח''צ: באדיבות ShakeShack)
שייק שאק|יח''צ: באדיבות ShakeShack

ומה עם המחירים?

ב"שייק שאק" ישראל המבורגר יחיד יעלה 39 שקלים והמבורגר כפול 51 שקלים - ללא צ'יפס ומשקה - הרבה יותר מהיריבות האמריקניות שכבר נמצאות פה. לשם השוואה, במקדונלד'ס מק רויאל עולה 32 שקלים ודאבל מק עולה 40 שקלים. בברגר קינג המחיר לוופר הוא 33 שקלים ולדאבל 43 שקלים. 

המחיר של המבורגר יחיד בארה"ב עומד על 28 שקלים וחצי, ומחירו של המבורגר כפול עומד על 38 שקלים וארבעים אגורות. גם במקרה של "שייק שאק", הצרכן הישראלי ישלם יותר ממה שמשלמים בחו"ל.

ישראל פינת אמריקה

שייק שאק נוסדה ב-2004 בניו יורק, וכיום לרשת יש יותר מ-430 סניפים ברחבי העולם. שווי החברה הוא 2.3 מיליארד דולר. את "שייק שאק" הביאו לישראל קבוצת ירזין-סלע יחד עם איש העסקים ובעלי פוקס - הראל ויזל. בעת החתימה, יובל סלע, יו"ר קבוצת ירזין סלע, מסר שהקבוצה תספק ללקוחות הישראלים את אותה איכות וחוויה ששייק שאק ידועה בה ברחבי העולם.