אתם אוהבים להשתתף בפעילויות באינטרנט? ממלאים תמיד פרטים, סיפורים אישיים ואף פעם לא חוזרים אליכם? נכון שזה תמיד מרגיש שקר ואז אתם אומרים לעצמכם "זו הפעם האחרונה שאני מנסה להשתתף בפעילות"? אז קבלו 5 אנשים שונים, מכל קצוות הארץ ומכל הגילאים, ששיתפו בסיפורים האישיים שלהם בפעילות גולשים של חברת "VISA", כאשר כל אחד מהם זכה ב-5,000$ לבזבוזים, וכן, היו עוד 25 אנשים כאלו.

 "הרגשתי שעובדים עליי, זו הייתה התגובה הראשונה"

גון בן פורת, בן 22 מספר: "בפעם הראשונה התקשרו אליי מחברת VISA, ולא האמנתי. הם אמרו לי שיתקשרו מחברת הפרסום ואמרתי לה סבבה, בסדר. אפשר להגיד שקצת שכחתי מזה כי חשבתי שעובדים עליי. אחרי שבועיים התקשרו אליי מחברת הפרסום ושם כבר התחלתי להרגיש ולהבין שזה אמיתי. כשאספתי את הצ'ק הבנתי סופית שזה אמיתי - הכסף באמת נכנס לחשבון!".

"הסיפור ששיתפתי הוא שהייתי לפני 4 שנים עם חברים בחול, עצרנו לקנות כמה חטיפים וכשראינו את המחירים, מילאנו 3 מזוודות מלאות והתחלנו למכור בארץ. זו לגמרי הייתה קנייה משתלמת. קניתי רכב חדש, והכסף שקיבלתי סגר לי לפחות רבע ממנו".

"קניתי כרטיס לגמר גביע העולם, זה היה חלום ילדות להגיע לשם"

מהסיפור של יונתן מונפו, בן 43, לא תוכלו להתעלם. מכירים את זה שאתם מגשימים את חלום הילדות שלכם ואז אתם גם מקבלים עליו החזר? זה בדיוק זה. "התקשרו אליי, אמרו לי שזכיתי ושאהבו את הסיפור. שמחתי לקבל הודעה כזו. קניית כרטיס לגביע העולם התאפשר רק למי שהחזיק כרטיס VISA. זו הייתה הקנייה הכי חשובה שהייתה לי בחיים וגם הגשימה לי חלום. זה לא משהו שהוא חומרי, אלא יותר רגשי. זה גם גרם לי להיקשר למותג כי ההגרלה הייתה רק למי שהחזיק בכרטיס".

"אחרי שנתיים של קורונה, הגיע הזמן שאני אפנק את הילדים שלי שנתנו לי להגשים חלום, עכשיו תורי להגשים להם את החלום עם הכסף שזכיתי".

"אחרי שבוע שהשתתפתי, אמרו לי להגיע לאסוף את הצ'ק. הכל קרה כל כך מהר"

"התקשרו אליי ובהתחלה לא האמנתי, אבל הייתי הכי מאושרת בעולם כשהבנתי שזה אמיתי. וכשזה קורה אז את מרגישה הכי 'היי' בעולם", מספרת אילנית עמר. "נסענו לחו"ל, למדריד, בפעם ראשונה אחרי 22 שנה, לקחתי את 2 הבנות והבן שלי. לקחתי הלוואה בשביל כולם. באחד הימים הם יצאו לטייל ואני הייתי עייפה, קפצה לי מודעה אם אני רוצה לזכות ב-5000 דולר, אז מילאתי וסיפרתי את הסיפור. זו הייתה הפעם הראשונה שטסנו ביחד, וזה היה מרגש". עוד מספרת ואומרת כי הכסף ילך למטרה ללימודים לבת שלה.

אישה שמחה (צילום: shutterstock_Odua Images)
"עם הצ'ק שקיבלתי כבר עשיתי פירעון לכל ההלוואות"|צילום: shutterstock_Odua Images

"עם הצ'ק שקיבלתי כבר עשיתי פירעון לכל ההלוואות"

דימא מוראד, בת 26 מספרת: "זה בא בדיוק בזמן, היו לי מלא התחייבויות, הלוואות והוצאות על הרכב. היה לי חודש קשה ולא ידעתי איך להסתדר. כשהתקשרו אליי ואמרו לי שזכיתי, הרגשתי בעננים!". מוראד סיפרה שהתחילה עבודה חדשה בבנק, וכשטיילה בקניון בחנויות שהיא אוהבת, לא יכלה להרשות לעצמה לקנות בגדים במותגים, אז צילמה ועשתה חיפוש לפי תמונה בעלי אקספרס.

"במהלך השירות הצבאי שלי לא קניתי לעצמי בגדים"

חושבים שאתם יכולים להתחבר לסיפור של איילה לויה בת ה-21? "התקשרו אליי ואמרו לי שזכיתי בפעילות, הייתי בעננים. סיפרתי שאני חיילת משוחררת טרייה, ובמהלך כל השירות הצבאי שלי לא קניתי לעצמי בגדים בכלל, כי לא הייתה לי הכנסה נורמלית. ברגע שהשתחררתי והתחלתי לעבוד, הגיע הבלאק פריידי אז נכנסתי לכל החנויות וקניתי לעצמי הכל רק כדי לסגור לעצמי את החסך שנוצר לי. הבחורה שדיברה איתי הייתה חמודה, ואמרה לי שהיא מבינה אותי ומגיע לי כי אני חיילת משוחררת. לפני כמה חודשים קניתי רכב בליסינג, אז עם הכסף שזכיתי אני מתלבטת אם לקצר את הליסינג לשנתיים במקום 5 שנים, או להכניס את הכל לחיסכון ללימודים".

פעילות חודש נובמבר, בה חברת VISA הזמינה את בעלי הכרטיס ברחבי הארץ לקנות באתרים אונליין ולהשתתף בפעילות נושאת פרסים, היא דרך אחת מיני רבות בה משתלם לקנות עם VISA, אז בפעם הבאה שאתם קונים אונליין עם כרטיס האשראי – ודאו שזה VISA.