הורוסקופ
 1. טלה

  טלה

  תחזית יומית: 20/04 יום של בלגן בראש ויש המון דברים... (לתחזית המלאה) יום של בלגן בראש ויש המון דברים שרשמתם לעצמכם שיש צורך לשנות. יש פערים עמוקים מאוד בין הרצוי למצוי ואתם לא ממש יודעים מאיפה להתחיל. יש צורך להשקיע מחשבה וגם להתייעץ עם אדם אובייקטיבי ושקול שיוכל לעזור לכם לראות את הפרספקטיבה הנכונה. מסר שהגיע אליכם מאנרגיות גבוהות מעודד אתכם להתפשר עם היקרים לליבכם, וזאת גם אם נטייתכם הטבעית היא להתעקש על עקרונותיכם. בפריסת קלפי טארוט איטלקיים שהתקיימה עבורכם, עלה בגורלכם קלף גשר הברזל: המסר הוא - זכרו שאתם לא חיים בוואקום. אתם חייבים לקחת בחשבון עוד גורמים! יש לא מעט עניינים לא סגורים שעליכם לטפל בהם. תחזית שבועית: 15/04 - 21/04 ראשון עד שלישי: עניינים רומנטיים תופסים את מלוא תשומת ליבכם. למרות היציבות בתחום אתם מנסים לשפר כל הזמן ולעיתים מוצאים את עצמכם יוצרים בעיות במקומות שהן לא קיימות. יתכן כי אתם פועלים מתוך יצר הרס עצמי. אל תוותרו לעצמכם ובחנו מה קורה בשטח. לא כדאי להחמיץ הזדמנות ראויה בגלל מצבי רוח חולפים. הזדמנויות חדשות מבשרות על חברים חדשים. מצד שני, אל תזניחו את אלה הוותיקים. רביעי עד שבת: מצב הרוח מלנכולי במקצת. עם זאת, מפגש שקבעתם הופך לחוויה מיוחדת במינה ומעניק לכם השראה לסוף השבוע. ההבנה העמוקה והאינטליגנציה שלכם הופכות למוקד משיכה לאנשים שרואים את הפוטנציאל שלכם ועומדים להציע לכם הצעה שלא תוכלו לסרב לה. יתכן שתצטרכו לוותר על חלק ממה שאתם עושים עכשיו, לטובת פעילות רווחית יותר. לכו על זה. הפנימו מסר האומר המשיכו לצבור נכסים אך הימנעו מלהזדהות עימם. צבירה מביאה עימה פחד ביחס ישר לגודל הנכסים.
 1. שור

  שור

  תחזית יומית: 20/04 מצב הרוח שלכם מרומם. יש לא מעט... (לתחזית המלאה) מצב הרוח שלכם מרומם. יש לא מעט התרחשויות שמחזקות את הביטחון העצמי שלכם. אתם שומרים על רמה גבוהה של אופטימיות וגישה חיובית. יש סביבכם כמה אנשים שלא ממש מפרגנים לכם ועדיף שלא תשפכו את הלב לפני כל אחד שמשחק אותה כחבר. מסתמנים כיוונים חדשים המהווים הזדמנות אמיתית להתקדמות. זה הזמן לצאת מן הלחץ של השבוע שחלף. נסו למצות את חיי הרגע מבלי להרהר בטרדות המחר. בפריסת קלפי טארוט איטלקיים שהתקיימה עבורכם, עלה בגורלכם קלף איש הברזל: המסר הוא - שמרו על עצמכם מול אנשים אחרים. יש מכשולים שעוצרים אתכם ומעכבים שפע שהיה אמור להגיע אליכם מזמן. תחזית שבועית: 15/04 - 21/04 ראשון עד שלישי: זה פרק זמן המאופיין בחוסר בהירות. למעשה, כל תחילת השבוע הולכת להיות בסימן של חוסר וודאות. המסרים שאתם מקבלים ומעבירים אינם ברורים מספיק ולכן גם קשה לכם להחליט מה אתם רוצים לעשות. מצד אחד אתם מחפשים את השלווה. מצד שני, אתם חשים חוסר שקט פנימי. הרעיון הוא לנסות לחבר בין שני הצרכים המנוגדים האלה ולהרגיש הכי טוב שאפשר. צפויה שמחה גדולה במשפחה. נראה כי אנשים צעירים מסבים לכם אושר. רביעי עד שבת: הסקרנות האינסופית וכישרון השיחה הבלתי נלאה שלכם, מושכים אליכם אנשים בעלי השפעה. נסו לרדת לעומק ולהרשים את הסובבים אתכם גם ביכולות האינטלקטואליות ולא רק ברושם חיצוני, גם אם הוא כובש ומרתק. הקפידו להשאיר קצת אנרגיות גם לתחום הביתי והזוגי. אל תוותרו על כמה רגעי איכות ויופי בסוף השבוע. הפנימו מסר האומר כי הגות ומדיטציה ישיגו את מטרתן אך ורק אם תהינה ספונטאניות. אין כל תועלת בהגות שאינה ספונטאנית.
 1. תאומים

  תאומים

  תחזית יומית: 20/04 היום מתנהל על מי מנוחות עד שעות... (לתחזית המלאה) היום מתנהל על מי מנוחות עד שעות הצהריים. בשעות אלה צפוי עימות לא מתוכנן אשר מתפתח מעל ומעבר לכל פרופורציה ויש סיכוי אפילו שתשפכו דמעות. אי הנעימות הייתה יכולה להימנע אם לא הייתם כל כך רגשנים ולוקחים כל דבר ללב. תדעו שלא כל מה שקורה סביב נוגע לכם באופן אישי. לאנשים אחרים יש את הדינאמיקה של החיים שלהם וכל אחד, בסך הכול, דואג באופן טבעי, לאינטרסים שלו. בקריאה בקלפי טארוט שהתקיימה עבורכם, עלה בגורלכם קלף ששמו: "אביר הגביעים" - הקלף מייצג שפע של תוכניות ורעיונות המבוססים על היבטים רגשיים ולא היבטים רציונאליים. תחזית שבועית: 15/04 - 21/04 ראשון עד שלישי: אופטימיות מוגזמת ומוקדמת מפנה את מקומה לאכזבה. החלטות פזיזות שהביאו אתכם לפעול בצורה שגויה, גורמות לכם מבוכה. יש לכם כמה רעיונות איך לצאת מהפלונטר שנוצר אך לפני שאתם שוב פועלים, חשבו ושקלו היטב מה הכי כדאי לכם לעשות. אל תושפעו מדעות של אחרים. רק אתם יודעים את כל הפרטים הרלוונטיים. פיתוי גדול ניצב בדרככם. מצד שני, ייתכן שהוא בא לכם בדיוק בזמן. רביעי עד שבת: אפשרות לשותפות חדשה עולה על הפרק. אל תמהרו להתחייב למרות שכדאי לשקול בחיוב הצעות שמגיעות אליכם. למרות שאין לכם זמן להיסוסים ולדחיות אינסופיות, אל תיכנעו ללחצים אלא קבעו מועד שנראה לכם הגיוני, מספק ומתאים לקבלת החלטות בעלות משקל. הפנימו מסר האומר כי אם תחדרו עמוק אל נפתוליו של התחום הרגיש והאינטימי, תצמח מתוככם אהבה באופן טבעי.
 1. סרטן

  סרטן

  תחזית יומית: 20/04 החדשות הטובות הן שיש לכם שוב פרפרים... (לתחזית המלאה) החדשות הטובות הן שיש לכם שוב פרפרים בבטן עם בן/בת הזוג. זה משהו שבא והולך בגלים וכדאי שתעקבו אחרי הדברים. מודעות עצמית חשובה מאוד להבין את התהליכים הפנימיים. יש לכם כשרון להיות חברים טובים בגלל יכולת ההקשבה והסימפטיה שאתם מעניקים לאחרים. יש מי שמעריך את הזמן והנתינה הרגשית שאתם משקיעים. צפויה לכם תשורה בעלת אופי סמלי ומרגש. אנרגיות טובות מציפות את נתיב חייכם ואתם מתמלאים אושר. בקריאת מסרים שהתקיימה עבורכם בשיטה העושה שימוש במטוטלת ובאבנים מזרחיות, עלתה בגורלכם צורה של להבת אש: המסר הוא – יום של הצלחות שאיש לא צפה אותן. תחזית שבועית: 15/04 - 21/04 ראשון עד שלישי: בעיות ישנות צפות ועולות על ואל פני השטח. אדם שופע תבונה מציע לכם עזרה. אל תהססו אולם כדאי שתבררו, לפני הכול, מה הציפיות מכם. ידיד קרוב אותו אתם משתפים ברגשות שלכם ייתן לכם עצה מצוינת. עכשיו, מגיע הזמן ליישם את מה שאתם כבר יודעים. נסו לראות את היתרונות במצב הקיים ובמה שיש לכם. נסיעה חשובה באופק. קיימת אפשרות לשלב בין עסקים לבין תענוגות. רביעי עד שבת: תעלול או מתיחה של מישהו שחושב שיש לו חוש הומור מפותח ומקורי, עלולים להעמיד אתכם במצב לא נעים. היכולת שלכם לתפקד תחת לחץ תסייע לכם לצאת מהמצב המביך שנוצר. חכו לשעת כושר מתוכננת ומתוזמנת היטב- כדי לסגור חשבון. אל תתפתו לנצל את ההזדמנות הראשונה שנראית לכם כמתאימה. הפנימו מסר האומר כי איש אינו רשאי להכתיב לכם כיצד לממש את חייכם: התרחקו מאנשים שאינם מבינים זאת.
 1. אריה

  אריה

  תחזית יומית: 20/04 הכוכבים משגרים אנרגיות הרמוניות אל... (לתחזית המלאה) הכוכבים משגרים אנרגיות הרמוניות אל גזרת מזל אריה, והתוצאה בהתאם. צפוי יום מלא אנרגיות חיוביות. פריצת דרך שניתן להגדיר אותה כ'דרמה' חיובית מתרחשת בתחום החברתי. אתם בהחלט עולים על דרך חדשה ומצליחים להרשים את הסובבים אתכם. למרות ההתפתחויות המשמעותיות, אל תתפתו להיכנס למצב של שאננות ולנוח על זרי דפנה. לא כל מי שמרעיף עליכם חיוכים ראוי לחברתכם. ייתכן כי הוא נוהג כך כדי להשיג מכם דבר מה. בקריאת מסרים שהתקיימה עבורכם בשיטה העושה שימוש במטוטלת ובאבנים מזרחיות, עלתה בגורלכם צורה של קן ציפורים: המסר הוא – צפויים יחסי אהבה ונישואין מאושרים. תחזית שבועית: 15/04 - 21/04 ראשון עד שלישי: יש לכם הזדמנות להידוק קשרים ישנים. הציפיות שלכם מתמלאות בכל מה שנוגע לתחום החברתי והאישי. בסך הכול- באמת פרק זמן מוצלח. אתם מרגישים אהובים ומתפנקים בתוך המציאות החדשה שנוצרה. שיפור תנאי המגורים שלכם הוא נושא נוסף שמעסיק אתכם בימים אלה. יש מי שמסייע להגשים את מה שנראה עד לאחרונה בפנטזיה. יש לעשות שימוש בכוחות ריפוי שלא מהעולם הזה. האם שקלתם לרכוש ידע באפיקי רפואה וריפוי? רביעי עד שבת: היחסים החברתיים שלכם בסימן עליה. אתם מצליחים לעגל פינות ולא להתייחס בכבדות מיותרת למה שקורה סביבכם. פרק זמן טוב עובר עליכם ואתם מצליחים להתגבר על המועקה שחשתם לאחרונה. התנהלות המאופיינת בתכונות של מנהיגות ותעוזה גורמת לממונים עליכם לעצב דעה מעודכנת ושונה ממה שהיה בעבר. הפנימו מסר האומר כי המציאות כבר נמצאת כאן, אינכם חייבים לצאת להשיגה. אם תתנערו ותיפטרו מחלומותיכם, תוכלו לעוף עד קצווי שמיים.
 1. בתולה

  בתולה

  תחזית יומית: 20/04 אתם ממש נהנים מהקטע המשפחתי. שימו לב... (לתחזית המלאה) אתם ממש נהנים מהקטע המשפחתי. שימו לב שכל זמן שאתם מוותרים- הכול בסדר. היזהרו לא להיכנס לרוטינה של שולט/נשלט. טוב הלב שלכם גובל לעיתים בנאיביות. אין צורך להיכנס למאבקי כוח אבל מצד שני אתם לא צריכים לבלות את החיים בצעדה זקופה מתחת לשטיח. הפחד שלכם עלול להתברר כפחד מן ההצלחה, ולא מן הכישלון. נסו למצוא את ההסבר לכך בזיכרונות הילדות שלכם. בקריאת מסרים שהתקיימה עבורכם בשיטה העושה שימוש במטוטלת ובאבנים מזרחיות, עלתה בגורלכם צורה של בית קומות: המסר הוא – הצלחה בענייני דיור, נדל"ן, חקלאות ושיפוץ מבנים. תחזית שבועית: 15/04 - 21/04 ראשון עד שלישי: ביטוי רגשות באופן זורם ופתוח יעשה לכם 'טוב על הלב'. אנרגיה רבה מבוזבזת אצלכם על הסתרת רגשות, שליליים בעיקרם, כדי לפייס את דעתם עליכם של אנשים אחרים. הדבר נובע ככל הנראה ממחוסר ביטחון פנימי וזה נושא שחשוב שתעבדו עליו בדחיפות. שום דבר לא יקרה אם תגידו 'לא' ותעשו בדיוק את מה שבא לכם. נסו ותיווכחו. מתנה יוקרתית בדרך אליכם אך ייתכן שתצטרכו להיות נחמדים אל מישהו שאינכם מחבבים. רביעי עד שבת: הכמיהה לאקשן ולריגושים עלולה להביא אתכם להרפתקאות שלא במקום ובזמן הנכון. אתם עלולים למצוא את עצמכם מתנהגים באובססיביות שאינה במקומה. סיכויי ההצלחה אינם גבוהים כי הבחירות שלכם מושפעות בעיקר משיקולים רגשיים ולא רציונאליים, הפעילו את הלב. הפנימו מסר האומר כי נראה שאתם מנסים לדחוס את החיים אל תוך אמונותיכם. אם אכן זה כך, היפטרו מאותן אמונות.
 1. מאזניים

  מאזניים

  תחזית יומית: 20/04 יום המאופיין בחוסר שקט פנימי. אתם... (לתחזית המלאה) יום המאופיין בחוסר שקט פנימי. אתם 'מענישים' את עצמכם בגלל שהדברים אינם מתפתחים בצורה ובקצב שחשבתם. תצטרכו לגלות גמישות והבנה במקומות מסוימים, וקשיחות והתמדה- במקומות אחרים. מישהו אשר בשמו מופיעה האות א' עומד להפוך לדמות משמעותית ובעלת השפעה. הרקיע צופה ניצחון גדול על יריבים ומתחרים. הכוכבים מזמנים עבורכם היכרויות עם אנשים שעשויים להעשיר את חייכם. במקביל, אין סיבה להילחץ. בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם באמצעות משקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צורה של עץ אשוח: המסר הוא - התעלמו מהלחץ והדריכות שאתם חשים. אם אתם מחליטים לבצע שינויים, עשו זאת כמו שצריך בלי לתקוף את מי שאינו עומד בקצב. תחזית שבועית: 15/04 - 21/04 ראשון עד שלישי: אתם מנסים להתמודד עם הצורך שלכם בנהנתנות שגורם לכם להיות מעורבים בקשרים עם אנשים שלא ממש מתאימים לכם. בדרך הזאת, מפח הנפש הוא בלתי נמנע וזאת רק שאלה של זמן. עליכם לתרגל שליטה ולהימנע מפעולות שגורמות לכם מאוחר יותר קושי אמיתי להסתכל על עצמכם במראה. זה פרק זמן עמוס מזל יותר משכל. אין צורך להתחכם כאשר המזל דופק בדלת. רביעי עד שבת: אתם מנסים לנקוט בעמדה נחרצת כדי להוכיח את היכולות שלכם ולהראות לכול מי שנדמה לכם שזלזל בכוחות שלכם - שיש לכם ראיה כוללת מצד אחד ומפורטת, מצד שני, של הדרך לעתיד שלכם. אל תחששו להביע את הדעות הבלתי מתפשרות שלכם בקול רם. אל תמתינו יותר מידי לפני שיהיה מאוחר מידי. הפנימו מסר האומר כי אלוהים אינו שוכן במקום כלשהו רחוק מן העולם. אלוהים שוכן קרוב-קרוב, ממש כאן ועכשיו. חושו והרגישו אותו.
 1. עקרב

  עקרב

  תחזית יומית: 20/04 יום מוצלח בו אתם מתמודדים עם הנטייה... (לתחזית המלאה) יום מוצלח בו אתם מתמודדים עם הנטייה שלכם להסתכל בצלחת של אחרים ומגלים בכך הקלה גדולה. הניסיון בכיוון של מציאת מסגרת חברתית חדשה מראה סימנים מעודדים. רעיון מקורי שלא חשבתם עליו קודם לכן ברצינות רבה מידי- עולה על הפרק ונראה הגיוני יותר מתמיד. בדקו את העניין לעומק. הרקיע מבשר טובות לאנשי עולם התקשורת שביניכם, כמו גם צופן רמזים לגבי נסיעה מוצלחת. בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות אבני ניבוי קלטיות, עלו בגורלכם אבנים שמספריהן 7 ו – 21: המסר הוא - דרישות והתחייבויות עולות לדיון. שמרו על איפוק מקסימאלי, למרות שיש לכם חשק רב 'לשבור את הכלים'. הכבוד העצמי כבר גרם לכם לעשות מספיק טעויות בעבר. תחזית שבועית: 15/04 - 21/04 ראשון עד שלישי: זה פרק זמן של תסכול ותחושת שחיקה. אתם משקיעים המון ועושים הרבה מאוד, אך ייתכן כי חלק מהפרויקטים לא יעלה יפה. אז מה? הרפו מהרצון לשליטה מוחלטת בכול מה שקורה. ממילא זאת משימה בלתי אפשרית שסיכוייה להתגשם- מועטים. מותר לעגל פינות והעיקר הוא שאתם שומרים על יושר אישי מבחינה מקצועית. הפנימו מסר האומר כי אל לכם לחשוש מפני האהבה רק משום שהיא מכילה בתוכה את זרע הפרידה. כל יש אנרגטי מכיל בתוכו את רגע הסיום שלו. רביעי עד שבת: אין לכם יותר מידי סבלנות לאנשים אחרים. ההתנהלות שלכם ספונטאנית ומשתנה לעיתים קרובות, מה שגורם לבלבול אצל מי שקרוב אליכם. בא לכם להשתולל וטוב שהסוף שבוע מגיע ומאפשר לכם להגשים רצונות אלה. אתם עלולים לדאוג בגלל אדם שלא מצליח לייצב את חייו. דאגה לא תעזור, צריך גם לעשות משהו. צפויות בשורות טובות מבני משפחה העובדים בשרות הביטחון. צפוי מזל לחיילים ולשוטרים שביניכם.
 1. קשת

  קשת

  תחזית יומית: 20/04 יש מישהו שמדבר עליכם מאחורי הגב... (לתחזית המלאה) יש מישהו שמדבר עליכם מאחורי הגב והמידע שמגיע אליכם מעכיר את מצב הרוח. אין מה לעשות בנידון אבל המעורבות שלכם בעניין רומנטי שקשור לאחרים, מרמזת שאתם נוטים להתערב בעניינים לא לכם ורק מסתבכים במקום לעזור. אולי הגיע הזמן ללמוד לקח? תעברו לסדר היום. בשלב זה אין מה לעשות. הגינות היא תופעה ברוכה, אך אם ברצונכם לצוד את ליבו של אדם כלשהו – כדאי שתצטיידו גם בתחכום. בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם באמצעות משקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צורה של גשר חבלים: המסר הוא - זה לא הזמן לשינויים ולהחלטות חשובות, אבל כדאי שתאפשרו לעצמכם פסק זמן לבחינה מחדש של הקיים. תדעו - מחר יום חדש. תחזית שבועית: 15/04 - 21/04 ראשון עד שלישי: חיי החברה שלכם עומדים בראש סולם העדיפויות. המעמד החברתי שלכם עולה. כדאי שתבדקו לעומק את מי שנמנה עם רשימת החברים הקרובים שלכם ומהן הסיבות לקשר. נראה שבתכלס', אתם לא מוכנים להשקיע יותר מידי במערכות יחסים אינטימיות. יתכן שהצורך בתלות יוצא כלפי חוץ ומהווה 'עקב אכילס' שמטרפד כרגע את השאיפה לזוגיות קבועה. אדם המקנא בכם עלול לעמוד בדרככם. מצד שני, היו זהירים בכבודו. רביעי עד שבת: הפגנת כוחות ותחושה של קשיחות שלא במקומה, גורמות לכם לחוש עוגמת נפש משמעותית. יש לכם נטייה להיפגע מהר מידי ולהקצין את הדברים לכיוון של 'שברו את הכלים ולא משחקים'. חבל על הזמן שלכם ושל הנוגעים בדבר. באמת שלא צריך לעשות דרמה מכול דבר. אפשר לדבר וללבן את הנושאים השנויים במחלקות בלי להיכנס למשברים 'כלל עולמיים'. הפנימו מסר האומר כי אם אתם מודעים לעובדה שהאגו שלכם עלול להיות המלכודת הגדולה מכולן, הרי שאתם כבר עתה במצב מודעות גבוה.
 1. גדי

  גדי

  תחזית יומית: 20/04 העקשנות שלכם גורמת לבעיות עם אנשים... (לתחזית המלאה) העקשנות שלכם גורמת לבעיות עם אנשים קרובים. נסו להתפשר לפחות על עניינים שאינם עקרוניים. אתם חשים שאתם עוברים שינויים דרמטיים וזקוקים לתמיכה. עליכם להתמקד במציאות ולרדת מהפנטזיות. לא ניתן לקבל בדיוק את כול מה שרוצים, ואין מקום לתלונה. כדאי להשקיע זמן בחשיבה חיובית. כל שתעניקו עכשיו לאחרים, יחזור אליכם כפל כפליים. הברכה היא בנתינה. בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם באמצעות קלפי חיזוי כירולוגיים, עלה בגורלכם קלף אצבע אפולו: המסר הוא - אתם עלולים לגרום לעצמכם בעקיפין לתחושות פיסיות לא נעימות כתגובה פסיכוסומאטית. קחו צעד אחד אחורה. רק לאחר שיירגעו הרוחות תוכלו להסתכל על הדברים אחרת ורחבה יותר. תחזית שבועית: 15/04 - 21/04 ראשון עד שלישי: זה פרק זמן טוב. עניינים שקשורים לסידור וארגון מחודש של הבית גוזלים מכם שעות ארוכות. יש לכם הרגשה שיש הרבה אנשים שעוזרים לכם במשימה החשובה הזאת. אתם לא לבד, כפי שהורגלתם לחשוב בעבר. תחושה זאת גורמת לכם להיות במצב רוח מרומם ובתחושת אופטימיות לגבי העתיד. יש לכם הזדמנות של ממש לפתוח דף חדש ביחסים המורכבים שיש לכם עם אדם מרתק. שאפתנות מציבה אתכם בראש הפירמידה. היקום מסוקרן באשר ליכולת המנהיגות שלכם. רביעי עד שבת: אדם נמרץ ובעל תושייה נכנס לחיים שלכם וגורם לכם להאיץ את הקצב. ייתכן שאתם עומדים על סף פרק חדש. מצד שני, אולי יש כאן 'מלכודת' שרק נראית טוב אולם לא באמת מתאימה לכם. עליכם להתרשם פחות מהקצב ומהמילים היפות ולהתייחס רק לתוצאות. אין קיצורי דרך ואל תתפתו לבזבז כספים. שידוכים? הפנימו מסר האומר כי אם מלכתחילה אתם נוקטים גישה ביקורתית ושופטת, אתם עלולים להחמיץ את יופיו של מסע החיים.
 1. דלי

  דלי

  תחזית יומית: 20/04 מצב הרוח שלכם משתפר. העליות והירידות... (לתחזית המלאה) מצב הרוח שלכם משתפר. העליות והירידות שחוויתם לאחרונה נשכחות. אווירה של הרמוניה גורמת לכם להרגיש הרבה יותר טוב. התחום האינטימי מספק תשובות לשאלות שלא נשאלו בקול רם. הדרך פתוחה לפניכם לפתוח דף חדש. שיחה מרתקת מתרחשת בשעות הלילה המאוחרות. יש להימנע ממלכודת השאננות. זה הזמן להתבונן סביב ולנצל את משאביכם בדרך היעילה ביותר. מדובר במשאבים חומריים כמו גם באלה הנפשיים. בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם באמצעות קלפי חיזוי כירולוגיים, עלה בגורלכם קלף אצבע סטורן: המסר הוא - צפויה הפתעה נעימה במערכת יחסים ידידותית שמקבלת תפנית. במידה והנושא יפתח לשיחה, נסו להבהיר את העניין בשיא הדיפלומטיות תוך כדי הורדת ציפיות הדדיות. תחזית שבועית: 15/04 - 21/04 ראשון עד שלישי: המסר העיקרי לפרק זמן זה הוא הצורך להמשיך ולגלות גמישות בהתאם לשינויים המתרחשים בשטח. הנסיבות קצת מלחיצות ואתם עלולים להרגיש לחוצים אבל למעשה, יש לכם הזדמנות להרחיב אופקים ולהיווכח שיש יותר מאפשרות אחת. היכולות האינטלקטואליות שלכם בשיאן. זה הזמן המתאים לתת הרצאה או להשמיע לאחרים את הדעות שלכם. יש לפקוח עין על אדם צבוע ומתחסד. עם מעט סבלנות תוכלו לחשוף את מזימותיו. רביעי עד שבת: זה פרק זמן המלווה בחוסר שקט. השגרה והעומס מותירים אתכם בתחושת תשישות ומתחים את הסבלנות שלכם עד הקצה. הרצון שלכם לריגושים ולבילויים פשוט נבלע תחת הלחצים היומיומיים ולא פלא שאתם מרגישים מתוסכלים. זה פרק זמן לא קל אבל אתם תצליחו להשתחרר מהרגשות השליליים אם תמצאו זמן למנוחה וליציאה לבילוי. הפנימו מסר האומר כי לעולם אל תכפו על עצמכם נזירות והתנזרות. כל דיכוי הוא בבחינת חטא.
 1. דגים

  דגים

  תחזית יומית: 20/04 אתם משקיעים המון זמן באנשים הלא... (לתחזית המלאה) אתם משקיעים המון זמן באנשים הלא נכונים. נראה לכם שאתם יכולים לעזור ואכן הדבר נכון אבל אין לכם מה לצפות ליחס דומה. אל תתפלאו אם תתאכזבו. היחסים מאוד חד סיטרים. חשוב לכם לשמור על יחסי חברות אך לא בכל מחיר, שמרו את כושר הנתינה לתחום המשפחתי והזוגי. עליכם לפתח את כוחות ההבנה העצמית שלכם באמצעות האזנה לתחושותיכם הפנימיות. בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם באמצעות קלפי חיזוי כירולוגיים, עלה בגורלכם קלף גבעת נוגה: המסר הוא - אתם בוחרים לעמוד מאחורי הקלעים, לתת לאחרים לזקוף לזכותם את ההישגים ללא בושה. הצניעות המוגזמת הזאת מפריעה לכם להתקדם ויש מי שרואה בהתנהלות זאת זיוף והצטנעות מיותרים. תחזית שבועית: 15/04 - 21/04 ראשון עד שלישי: הדומיננטיות שלכם מביאה אתכם למקומות איכותיים בהם נדרשת תכונת מנהיגות. אף אחד לא יכול לפתור לכם את הבעיות שבאות כעסקת חבילה עם האחריות המתבקשת מהתפקיד. השינויים הבלתי פוסקים והאתגרים שעימם עליכם להתמודד, עלולים להשאיר אתכם - מותשים. קחו פסק זמן. אתם צפויים לתפוס מקום מרכזי בחיי החברה. זה הזמן לגלות נדיבות גם כלפי מתחריכם. רביעי עד שבת: אתם מתנסים במספר תחומים חדשים, מבטאים את יכולת החשיבה המהירה שלכם ומגלים אט אט מה באמת מתאים לכם. הגיוון מאפשר לכם להשתחרר מתחושת השגרה הלוחצת והשנואה עליכם כול כך. כך אתם מצליחים לשמור על מצב סטטי של עניין מתמשך, במה שאתם עושים. הפנימו מסר האומר כי האושר יבוא אליכם ביום בו תוכלו לומר לאחר כי אתם מקשיבים לכל מילה היוצאת מפיו, אך אינכם מושפעים ולו ממילה אחת.