הורוסקופ
 1. טלה

  טלה

  תחזית יומית: 22/09 יש לכם חשק לעזוב הכול אבל אינכם... (לתחזית המלאה) יש לכם חשק לעזוב הכול אבל אינכם יכולים. המשיכו ב'משחק' עד הסוף. אתם מגלים יכולת דיפלומטית ביחסים עם אנשים קרובים. שינוי במערך הכוחות עשוי להביא לפריצת דרך מפתיעה במערכת יחסים רומנטית, אך חשוב שתיקחו את זה בקצב איטי במיוחד. שימו לב לתגובת הצד השני לפני שאתם פוצחים בהצהרות בומבסטיות. אם מניעיכם כנים, הרי שליבכם ינחה אתכם בדרך הנכונה אל האושר והאהבה. בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות קלפי טוטם-החיות, עלתה בגורלכם דמות של סנאי: המסר הוא – הידע שאתם צוברים, חייב להפוך לנחלתם של רבים. נסו להגות רעיון שיאפשר לכם להעביר להם אותו. תחזית שבועית: 16/09 - 22/09 ראשון עד שלישי: יוזמה חדשה שקשורה לחיים האישיים עולה על הפרק. יש לכם כלים וכוחות פנימיים להתמודד עם מה שהחיים מזמנים לכם. אל תטרפדו אתגרים חדשים שמציעים לכם בעבודה רק כי אתם חוששים שלא תעמדו במבחן המציאות. יש סיכוי גבוה שעד סוף השבוע תגיע אליכם ידיעה משמחת ממישהו שלא הראה 'סימני חיים' מזמן. במקביל, הרקיע מבשר על תקופה עליזה ונטולת דאגות, אך אין לבנות על מסגרת כלשהי. רביעי עד שבת: בני המשפחה זקוקים לתשומת לב. כדאי לנצל את שעות בין הערביים לארוחה משותפת ולשיחה בעניינים שמעיקים על אחד מכם, על הנשמה. תגובה מפויסת ורכה מצידכם, תיתן את הטון לכל סוף השבוע. במידת האפשר, נצלו את האווירה המשופרת לבלוי משפחתי יצירתי ושונה מהרגיל. ההשקעה משתלמת! אתם מתחרטים על מילים שפלטתם בשעת כעס. להפתעתכם, הצד השני דווקא נדלק על הקטע. במקביל, הרקיע מזהיר מפני קשיים בדרך.
 1. שור

  שור

  תחזית יומית: 22/09 הגעתם לאן שרציתם ועכשיו אתם מרגישים... (לתחזית המלאה) הגעתם לאן שרציתם ועכשיו אתם מרגישים קצת אבודים. התאזרו בסבלנות. הפתרונות יבואו כמו מאליהם, אתם פשוט מתאמצים יותר מידי! מבחינה רגשית טוב לכם כרגע, אז אל תנסו לתפוס יותר ממה שאתם יכולים לבלוע. קחו את הזמן. השינוי יבוא בקצב שלו. בלי לחץ! שימרו על מרחק וריחוק מאנשים שאינם ראויים, ממש באותו האופן בו השמיים שומרים מרחק מפסגת ההר. בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות קלפי טוטם-החיות, עלתה בגורלכם דמות של חתול-בר: המסר הוא – אם אתם דואגים לעתיד אהוביכם, אל תרעיפו עליהם פינוקים מרדימים, הניחו להם להתייצב עצמאיים על רגליהם. תחזית שבועית: 16/09 - 22/09 ראשון עד שלישי: בא לכם ליישר קו עם כמה וכמה אנשים שנדמה לכם שלא היו הוגנים כלפיכם. יחד עם זה, זה לא בלתי אפשרי שאתם טועים ורואים רק את צדו האחד של המטבע. כדאי להכניס קצת יותר בהירות למצב ולהתחבר בצורה מדויקת יותר למציאות. משמעת עצמית, התפכחות מאשליות ויעוץ מקצועי. את כל השאר תשאירו לכוכבים. במקביל, הרקיע רומז על הצלחה הבאה אליכם כתוצאה מהבסת יריבים ומתחרים. רביעי עד שבת: התחום הרומנטי בסימן פריחה. לפנויים יש המון סימנים המעידים על התחדשות ופתיחת 'דלתות הזדמנויות' לקשרים מעניינים ומבטיחים. צאו לבלות, לאחר החג, במסגרות בהן יש לכם סיכוי לפגוש אנשים דומים לכם הפנויים לקשר. למי שנמצא בזוגיות קבועה- נצלו את הערבים להשקעה בבן/ת הזוג מתוך כוונה להעשיר את הרפרטואר ההדדי מכל הבחינות האפשריות. במקביל, הרקיע מבשר על קידום במעלה שלבי הפירמידה.
 1. תאומים

  תאומים

  תחזית יומית: 22/09 יום של חוסר שקט. מישהו מנסה להתקרב... (לתחזית המלאה) יום של חוסר שקט. מישהו מנסה להתקרב אליכם אבל אתם רוצים שקט ושלווה ולהיעזב במנוחה גמורה. דרושות לכם כמה שעות שינה טובות ואז הכול יראה אחרת. התחילו לדבר ולהבהיר את מה שדרוש לכם בצורה הכי ברורה שאפשר, על מנת לא להיחשד באי אמירת האמת. כדאי לעבוד על כישורי התקשורת. הארה רוחנית פירושה לא להיות אדישים לגורלם של זרים, ולא להעדיף את טובתם של קרובים. בפריסת קלפי טוטם-החיות לצורך קבלת מסרים וייעוץ, עלה בגורלכם קלף התאו: המסר הוא – תפילה ומדיטציה יביאו לכם מזל וברכה. אל תזלזלו בכוחות עליונים הנסתרים מן העין. אין הברכה שורה, אלא בסמוי מן העין. תחזית שבועית: 16/09 - 22/09 ראשון עד שלישי: חופש וניידות הן מילות המפתח המאפיינות אתכם אך יחד עם זאת יש לכם צורך, בימים אלה, באלמנטים של יציבות וגם במידה לא מבוטלת של ודאות. בשטח נוצרים מצבים בהם אתם נתקלים שוב ושוב באנשים שמעוררים בכם חשדות כבדים בנוגע למידע שהם מספקים לכם. אבל כיוון שקשה מאוד להוכיח את הדברים, הערפול מעורר אצלכם רגשות תסכול חזקים. במקביל, הרקיע מייצג הצלחה והישגים הבאים לאחר תקופה של מאמצי סרק. רביעי עד שבת: פעילות חריגה מהרגיל תתרום לכם להרגיש טוב במיוחד. אתם זקוקים להמון מרחב וזמן איכות עם עצמכם. חשוב להקפיד לא לקפח את בני המשפחה ואת בני הזוג שמרגישים לעיתים קרובות, ובמיוחד בימים כמו אלה- מבודדים ומתוסכלים. לפנויים זה לא המועד עם הסיכוי הכי גבוה להיכרות חדשה. עם זאת, תמיד שווה לנסות. במקביל, הרקיע רומז על אירועים מהנים הקשורים במוסיקה ובכלי נגינה.
 1. סרטן

  סרטן

  תחזית יומית: 22/09 רמת האנרגיה שלכם נמצאת היום בעליה... (לתחזית המלאה) רמת האנרגיה שלכם נמצאת היום בעליה וכיוון שכך, קל לכם יותר להתמודד עם המציאות. הראש שלכם עובד טוב ומהר. השתמשו באינטליגנציה הגבוהה שלכם לבחון מה קורה איתכם בתחום החברתי. אם קשה לכם להגיע לבד למסקנות אופרטיביות- נסו להתייעץ עם איש מנוסה. ההתלבטויות האין סופיות שלכם מתישה אתכם. מישהו שנהג להסתייע בכם, נאלץ להתייצב על רגליו שלו. אם אתם רוצים בטובתו, אל תחפזו לחמול עליו. בפריסת קלפי טוטם-החיות לצורך קבלת מסרים וייעוץ, עלה בגורלכם קלף הסנאי: המסר הוא – נדיבות-לב היא תכונה נעלה, אך הקלפים מציעים לכם לפנות אל תוכנית כלשהי לחיסכון. שימו משהו בצד, אתם יודעים, ליום המחר. תחזית שבועית: 16/09 - 22/09 ראשון עד שלישי: אתם באמת משתדלים ומשקיעים מאמצים בכיוון של עשיית כסף. המצב הכלכלי דורש שיפור עדיין ודווקא עכשיו משהו גורם לכם להרגיש לחץ. אתם חשים שספקות כבדים מתגנבים אל הלב ומאבדים לפתע את הביטחון באנרגיות הגבוהות שיש לכם בדרך כלל. פגישה בשעת לילה מאוחרת, עם בן מזל אריה, תניב מהלך מפתיע. במקביל, הרקיע מייצג הצלחה חומרית ומדגיש את היבטיו הגשמיים של הניצחון. רביעי עד שבת: מי שנמצאים בקשר קבוע- נראה כי נכנסתם לשאננות. כדאי להתעורר ולהיזכר ששום דבר לא מובן מאליו. בן/בת הזוג מצפים מכם לקצת יותר יוזמה, מאשר להיאנח מתוך רחמים עצמיים ולהירדם על הספה מול הטלוויזיה. קחו אחריות. התחילו בצעדים קטנים כמו הצעה לבילוי משותף עם חברים או טיול. במקביל, הרקיע רומז על קשר עם אדם שאינו פנוי.
 1. אריה

  אריה

  תחזית יומית: 22/09 גזרת מזל אריה חווה היום אנרגיות מהסוג... (לתחזית המלאה) גזרת מזל אריה חווה היום אנרגיות מהסוג הפראי והתוסס. היום תרגישו שהגיע הזמן לשינוי, כי פתאום מתחשק לכם לזרוק הכול ולברוח. במקום לנקוט בצעד קיצוני אפשר פשוט לקחת את הכול ביתר קלות. חופשה ארוכה נחוצה לכם מאוד כדי לאסוף כוחות ולהתמקד לגבי המשך הדרך. היכולת שלכם בתחום היצירתיות תבוא לידי ביטוי במידה ותאפשרו את העניין. כדאי להגות באחד מתחומי האומנות, בו תוכלו לתת דרור לכשרון והרצון הפנימי לביטוי עצמי, שחסר לכם כל כך בתקופה האחרונה בתקשור שהתקיים עבורכם באמצעות מערכת של סמלים מבשרים, עלתה בגורלכם צורה של דולפין: הסמל מייצג מצב אשר לפיו אתם עשויים לפתח יכולות בתחום הנסתר, אך לשם כך תצטרכו לרכוש ידע בנושא. אין די בכישרון. תחזית שבועית: 16/09 - 22/09 ראשון עד שלישי: הערכה עניינית של המצב תעזור לכם לצאת מהפלונטר הרגשי אליו נקלעתם. זה לא הזמן לסנטימנטים אלא לשיקול דעת קר! כדאי שתבהירו את עמדתכם בצורה הכי קצרה והכי ברורה שרק אפשר. פעמים רבות אנשים לא מבינים מה אתם באמת רוצים ומה נאמר מתוך נימוס. במקביל, הרקיע מבשר על כבוד ועל תהילה, אך אין בו תשוקה או ספונטאניות. רביעי עד שבת: החל משעות הבוקר של יום חמישי תרגישו הקלה מהלחצים הפנימיים. את התוכניות לסוף השבוע מומלץ לגנוז ולהסתפק בבילוי שקט במסגרת משפחתית. אתם זקוקים מאוד למנוחה ולזמן כדי לעכל את כל השינויים שעוברים עליכם. אתם לא במיטבכם. למרות הפיתוי שמישהו ינסה להפעיל, כדאי מאוד להישאר בבית. צפויה שיחה מפתיעה עם אדם בן מזל סרטן. במקביל, הרקיע רומז על צורך ביציבות ובהתבססות.
 1. בתולה

  בתולה

  תחזית יומית: 22/09 אנרגיות מתסיסות זורמות כעת אל הבית... (לתחזית המלאה) אנרגיות מתסיסות זורמות כעת אל הבית החמישי שלכם [בית הפנאי והבילויים]. היום אתם משלמים את המחיר על ההתנהגות שלכם בימים האחרונים. מספר אנשים יבהירו לכם בצורה מילולית בוטה שנפגעו מכם קשות. במקום להתפרץ, כדאי להמתין לפני שאתם מגיבים ובעיקר להקשיב. התחושה שאנשים מסביב 'לא מבינים' אתכם, מהווה רק ראי שאינו משקף את המציאות לצורה בה אתם מתנהגים בזמן האחרון כלפי הסובבים אתכם. בתקשור שהתקיים עבורכם באמצעות מערכת של סמלים מבשרים, עלתה בגורלכם צורה של מחרוזת פנינים: הסמל מייצג מצב אשר לפיו האמת נמצאת במעמקים חבויים, אך עליכם לצלול אל תוך עצמכם על מנת לחשוף אותה. תחזית שבועית: 16/09 - 22/09 ראשון עד שלישי: צפויה ירידה משמעותית במתחים גם בעבודה וגם בבית. אתם בטוחים שאתם צודקים ומנסים להבהיר זאת לכל מי שנמצא בקונפליקט אתכם. הגיע הזמן ללמוד להקשיב (ולא רק לשמוע) את הדברים שיש לצד השני להשמיע. במישור הכספי, יש לנהוג בזהירות. קלקולים של מכשירים בבית, עלולים להכניס אתכם להוצאות בלתי צפויות. במקביל, הרקיע רומז על אדם רב עוצמה שיעזור לכם להיחלץ ממצבים מביכים. רביעי עד שבת: נראה כי מצב הרוח שלכם לא להיט, אך זאת תוצאה של רגשות תסכול וכעסים עמוקים מאוד שמעורר בכם מישהו שכבר תסכל אתכם בעבר. האווירה המשפחתית טובה אולם נדרש מכם יתר הקשבה לאחרים. הזוגיות גם היא במצב טוב, באופן יחסי. בימים אלה מחכה לכם נסיעה לא מתוכננת שתגרום לכם להנאה רבה בניגוד לציפיות הנמוכות שלכם. הרקיע רומז על בילוי בחיק הטבע.
 1. מאזניים

  מאזניים

  תחזית יומית: 22/09 יום טוב בכול מה שקשור לזוגיות. אתם... (לתחזית המלאה) יום טוב בכול מה שקשור לזוגיות. אתם מרגישים שחלומות אכן מתגשמים עבורכם. למרות שאתם חוששים מה מצפה לכם מעבר לפינה, ההמלצה היא לזרום עם מה שקורה ולא לקלקל את ההווה. מה שיהיה – יהיה, וממילא אין לכם את היכולת לשנות את העתיד. לא ככה? ייתכן שאתם חושדים לשווא באדם נקי כפיים. כדאי שתתנו לו סיכוי להוכיח את כוונותיו. בפריסת קלפי טוטם-החיות לצורך קבלת מסרים וייעוץ, עלה בגורלכם קלף זאב הערבות: המסר הוא – אם עברתם לאחרונה לעבוד או להתגורר במקום חדש, הרי שצפויה לכם התאקלמות קלה. מכל מקום, הקלף נושא בשורה של אחווה ושיתוף. תחזית שבועית: 16/09 - 22/09 ראשון עד שלישי: שוב ושוב אתם נופלים לתוך מצבים שאינכם יודעים איך להיחלץ מהם. אתם כועסים ומסתובבים כל הזמן כמו אריה משחר לציד. אתם מעורבים בבלגנים מפה ועד להודעה חדשה. הנחת היסוד שלכם צריכה להיות שיש להניח לאנשים סביבכם להבין רעיונות ולבצע משימות בקצב שלהם. לא ללחוץ בכוח. טיפ: להירגע! במקביל, הרקיע רומז על הצורך לעשות יותר למען עצמכם ולמען פריקת עודפי האנרגיה הפיסית שלכם. רביעי עד שבת: בימים אלה תהיה לכם הזדמנות להירגע מ'הסרטים' אליהם אתם מכניסים את עצמכם. אתם זקוקים לשקט מצד אחד, ולהרבה אקשן וריגושי מצד שני. דווקא עכשיו יש לכם הזדמנות ליהנות משני העולמות. עליכם רק לתכנן היטב את לוח הזמנים שלכם כדי שתוכלו להספיק הכול. הימנעו מוויכוחים עם בן/ת הזוג על רקע התוכניות לסוף שבוע. במקביל, הרקיע רומז על הצלחה באירוע הדורש הופעה מרשימה וייצוגיות.
 1. עקרב

  עקרב

  תחזית יומית: 22/09 חשוב לכם מאוד לשמור על עצמאות אישית... (לתחזית המלאה) חשוב לכם מאוד לשמור על עצמאות אישית ובכלל. יש מי שמפרש את ההתנהלות הנעימה שלכם כחולשה וינסה להפעיל מניפולציות כדי לסחוט מכם כמה שיותר. כדאי שתהיו מודעים למצב וערניים. רק פשרה שמתקבלת על דעת שני הצדדים ושיתוף פעולה, יניבו תוצאות טובות במיוחד ולאורך זמן. אתם מלאים תוכניות כרימון, אך הגיע הזמן לעבור משלה החלומות אל שלב המעשים. בפריסת קלפי טארוט שהתקיימה לכבודכם תוך כדי שימוש ב – 22 הקלפים בעלי העוצמה, הופיע בגורלכם קלף ששמו השטן [אגב, לא נחשב לקלף רע בטארוט]. הקלף מציג את האל פן [המפתה השטני] המקורנן והמכונף, שלפניו שני שדים עירומים. המסר הוא – אל תנסו לעמוד בדרכו של כוח הפיתוי, אלא נסו לפייס אותו ולהסיח בכך את דעתו מכם. תחזית שבועית: 16/09 - 22/09 ראשון עד שלישי: אתם מלאי מרץ ונראה ששום דבר ואף אחד לא יכולים לעמוד בפניכם. האנרגיות שאתם משקיעים בתחום החברתי משתלמות בהחלט, ואתם מגלים עד כמה זה נעים להיות מחוזרים. זרימת האנרגיה החיובית מבטיחה פריחה בחיי האהבה. למי שלא נמצא בקשר קבוע- זה הזמן לתפוס ריגוש. עשו זאת לבד ואל תספרו לאף אחד את מה שקורה. טיפ: לשמור על דיסקרטיות. במקביל, הרקיע מדגיש היבטים של אושר גדול ושל סיפוק שאין למעלה ממנו. איזהו עשיר? – השמח בחלקו. רביעי עד שבת: לפעמים אתם נהנים לשקוע בשלולית של רחמים עצמיים, ללא כל סיבה נראית לעין. כדאי שתזכרו מי הבוס של רגשותיכם ומחשבותיכם. רצוי לערוך רשימה על כל הדברים הטובים שיש לכם בחיים ולהודות על קיומם. צפויים ערבים שקטים. יש לכם הזדמנות להקדיש זמן לבן/ת הזוג שכמהים לקצת תשומת לב מכם. במקביל, הרקיע מעודד גישה ספונטאנית אל תחום הזוגיות. צץ רעיון מבריק שעשוי להיטיב עם מסלול הקריירה שלכם. כדאי שתפעלו להגשמתו.
 1. קשת

  קשת

  תחזית יומית: 22/09 מצב רוח אופטימי במיוחד מאפיין יום זה.... (לתחזית המלאה) מצב רוח אופטימי במיוחד מאפיין יום זה. אתם מרגישים שמתייחסים אליכם בכבוד ומנסים לפייס אתכם על תקופה ארוכה של חוסר יחס מתאים. תגובה חיובית שלכם פותחת פתח להתפתחויות נעימות ובמיוחד מפתיעות בעיקר בתחום הרומנטי. גובר הסיכוי להכיר אדם המתאים לקשר ארוך טווח. גם אם יריביכם מובסים בפניכם, אין פירוש הדבר כי עליכם להשפיל אותם. בפריסת קלפי טארוט שהתקיימה לכבודכם תוך כדי שימוש ב – 22 הקלפים בעלי העוצמה, הופיע בגורלכם קלף ששמו העולם. הקלף מציג דמות עירומה מחוללת בתוך הרחם הקוסמית. המסר הוא – המאמצים שהשקעתם עומדים להצליח בגדול, ואתם נמצאים על מפתנו של שלב מופלא בחייכם. תחזית שבועית: 16/09 - 22/09 ראשון עד שלישי: לא כדאי לכם להתחיל בפרויקטים חדשים דווקא עכשיו. את כל התוכניות הגרנדיוזיות דחו לזמן מתאים יותר. מישהו במשפחה דורש את נוכחותכם האישית. גם בעבודה יש עומס. מה שיכול לשפר לכם את מצב הרוח זאת חופשה אמיתית, גם אם כרגע זה בלתי אפשרי. אתם מתנחמים בעובדה שיש לכם בן/ת תומכים. הרקיע תובע מכם לפעול במהירות ומבטיח הצלחה לאלה מכם המעדיפים "לחתוך" מאשר להתבשל במיץ של עצמם. רביעי עד שבת: אתם קצת משועממים ומחכים שאחרים יצילו אתכם מהצב אליו נקלעתם. הפעילו את התכונות החזקות שלכם: יצירתיות והרפתקנות. בקלות תעלו על רעיון 'גאוני' כזה או אחר שאפשר לעשות. כושר הדיבור שלכם יעזור לכם לגייס חברים נוספים לפעילות המתאימה לסוף השבוע. רצון טוב ויוזמה יפתחו הזדמנות מפתיעה. יש לעשות גם למען הלב והנפש. צפויה הצעה אשר אין עימה רווח גדול, אך היא מעניקה סיפוק רב.
 1. גדי

  גדי

  תחזית יומית: 22/09 אל תסמכו יותר מידי על אחרים. למרות... (לתחזית המלאה) אל תסמכו יותר מידי על אחרים. למרות שיש מי שמנסה ליצור את הרושם של דמות תומכת ומסורה, הרי שיש מניעים נסתרים מתחת לפני השטח. הימנעו מלפתח ציפיות ובעיקר תלות. מצד שני, תופתעו לגלות שאדם אליו אתם מרגישים קרבה רבה, דואג לכם באמת ומבטא את האכפתיות שלו לא רק במילים יפות אלא גם בדרכים מעשיות. המזל והברכה שמורים לכם בחברת אנשים בעלי עוצמה, נראה שקשה לכם לעמוד בפני הפיתוי. בפריסת קלפי טארוט שהתקיימה לכבודכם תוך כדי שימוש ב – 22 הקלפים בעלי העוצמה, הופיע בגורלכם קלף ששמו הקיסר. הקלף מציג מלך בגלימת ארגמן, יושב נטוי על כס מלכות שמגולפים בו ראשי אילים. המסר הוא – אין להתיר לרגש לנצח את קולו של ההיגיון. הכוחות הקוסמיים מעניקים לכם כוח ויציבות להשגת מטרותיכם. תחזית שבועית: 16/09 - 22/09 ראשון עד שלישי: זה פרק זמן חלומי להתפתחותו של רומן חדש או להעמקת קשר קיים. מתגברת המודעות לצורך הפנימי שיש לכם בתחום החיים האישיים בכלל, וחיי האהבה בפרט. אתם מרגישים שלעיתים אתם לא מבטאים את עצמכם בצורה מדויקת מה שגורם לקצרים בתקשורת, למרות הכוונות הטובות. מה לעשות? להתנסות! במקביל, הרקיע מציע לכם ליהנות מן הקיים ולא לחקור במופלא ובנסתר מן העין. רביעי עד שבת: גישה חיובית ותכנון פעולות קונסטרוקטיביות, יקדמו אתכם לכיוון הנכון. הרקיע רומז על צורך להפעיל מרפקים ולהסיר את הכפפות. צפוי קטע שופע אנרגיות טובות. נראה כי אתם זוכים בברכתו של אדם שרק לאחרונה התפייסתם איתו. אתם משקיעים זמן ואנרגיה בתחום שכבש את ליבכם. קחו בחשבון כי יש לכם יותר ממטרה אחת. אם אתם מרגישים כי זיכרונות העבר מעכירים את איכות חייכם, נסו לסגור את אשר נותר פתוח.
 1. דלי

  דלי

  תחזית יומית: 22/09 התקשורת שלכם עם העולם החיצון לוקה... (לתחזית המלאה) התקשורת שלכם עם העולם החיצון לוקה בחסר היום. מה שנראה כיום שגרתי בהתחלה, הופך לקלחת רותחת של תקלות ושיבושים בתוכניות משותפות. אי הבנות מתעוררות ביניכם ובין בני המשפחה וגם במישור הזוגי. הצד השני מוציא את כל ה'קוצים'. הפתרון הוא להוריד פרופיל ולחכות. יש גם ימים כאלה. אם אדם זר משפיע על חייכם, עשו הכול כדי לגלות את מניעיו הנסתרים. בפריסת ניבוי וחיזוי שהתקיימה לכבודכם באמצעות חפיסת קלפי טארוט, עלה בגורלכם קלף ששמו העולם: הקלף מייצג מצב אשר לפיו צפויים לכם הצלחה והישגים הודות להתרחשויות המתרחשות במדינות שמעבר לים. הוא מייצג אהבות עם בני מזל גדי, או קטעים רומנטיים שצפויים להימשך זמן רב. הוא הולך טוב עם מי שמספר המזל שלו בנומרולוגיה הוא 2 או 8. תחזית שבועית: 16/09 - 22/09 ראשון עד שלישי: אל תיקחו כל דבר ברצינות רבה כל כך. נדמה לכם שלאף אחד אין בעיות כמו שיש לכם. את הקונפליקטים שאתם חווים יש לחלק לפי סדר הדחיפות ולטפל בהם אחד אחד. למרות האווירה בבית כדאי להתאזר בסבלנות ולחכות לשעת כושר. זה מתקרב! שווה לחכות! הרקיע מבשר על תקופה בה אתם קוטפים את פירות עמלכם. אנרגיות טובות זורמות אליכם מכיוון ילידי מזלות האדמה: גדי, שור ובתולה. רביעי עד שבת: אתם עובדים קשה מאוד ובכך מנסים אולי להתחמק ממחשבות טורדניות. יש מי שמתעניינים בכם אבל אתם לא ממש מקבלים את העניין ברוח טובה. נסו לשלוט בחוש הביקורת. לא כל מפגש חברתי אמור להביא על מגש של כסף את בן/ת הזוג הקבועים שאיתם תצעדו אל תוך השקיעה. קחו את התחום הרומנטי כפרויקט ארוך טווח. במקביל, הרקיע רומז על הצלחה בעולם התקשורת.
 1. דגים

  דגים

  תחזית יומית: 22/09 יש לכם מספר הרגלים מגונים שמכניסים... (לתחזית המלאה) יש לכם מספר הרגלים מגונים שמכניסים אתכם לצרות. הפה הגדול גורם לכך שאתם מצליחים אפילו להסתבך עם אנשים שאינכם קשורים אליהם כלל. העוצמה הפנימית שלכם והלשון החדה פוצעת מאוד, כי הכי חשוב לכם להוכיח שאתם צודקים. התחום החברתי בהחלט יוצא נפסד מגישה זו. יש לכם על מה לעבוד ומה לשפר. יהיה זה מן התבונה לנהוג בזהירות, אבל ביקורת עצמית יתירה עלולה להוביל אל קיפאון. בפריסת ניבוי וחיזוי שהתקיימה לכבודכם באמצעות חפיסת קלפי טארוט, עלה בגורלכם קלף ששמו שישה מטות. הקלף מייצג מצב אשר לפיו אתם צפויים לניצחון גדול על יריביכם, אך לכם כדאי שלא להשפיל אותם. הקלף מייצג אהבות עם בני מזל אריה, או קטעים רומנטיים שיתרחשו במקומות מפוארים ובעלי סטייל מרשים. הוא הולך טוב עם מי שמספר המזל שלו בנומרולוגיה הוא 5 או 7. תחזית שבועית: 16/09 - 22/09 ראשון עד שלישי: בימים אלה אתם מצליחים להירגע קצת מהמתח בו הייתם שרויים לאחרונה. המועקה מתעופפת לה החוצה דרך החלונות הפתוחים ואתם מסוגלים לנשום מלוא הריאות אוויר צח ולהאמין שדברים אכן עומדים להשתנות בכיוון החיובי. המחיר שאתם משלמים על טעויות העבר גבוה מספיק גם בלי שתענישו את עצמכם. טיפ: קנו ספר בדיחות וקראו עד הסוף. במקביל, הרקיע רומז על פרשיות שהשתיקה יפה להן. רביעי עד שבת: זה זמן מתאים לשינויים בבית. נצלו את האנרגיה התזזיתית לתמורות חיוביות כמו עיצוב החדרים, סידור מחדש ואפילו צביעה. צפויות לכם הפתעות, במיוחד לכל הנוגע לתגובות מסביב. חברים מהעבר הרחוק יצרו קשר ובמידה ו"תרימו את הכפפה" תהיה לכם הזדמנות להעלות זיכרונות ולהתמכר לנוסטלגיה. הרקיע מייצג התפתחות רוחנית. צפוי פיתוי גדול בנוגע לשינוי מסלול בתחום המקצועי. בעיקר כדאי ללכת עליו אם יש לו קשר לחו"ל.