הורוסקופ
 1. טלה

  טלה

  תחזית יומית: 16/02 היום אתם מתמקדים בחצי הכוס הריקה... (לתחזית המלאה) היום אתם מתמקדים בחצי הכוס הריקה דווקא, למרות שהשגתם לא מעט במהלך השבוע. אדם קרוב מקשיב למצוקות ולבעיות שלכם ונותן עצה טובה אחת או שתיים. למרות זאת, אתם מתקשים לקבל את העזרה המוצעת לכם ומתעקשים לפעול בצורה שהתחלתם. ברור לכם שאתם טועים אבל משהו גדול וחזק מכם, גורם לכם לנהוג בדרך כפייתית. הרקיע צופה התנסויות וחוויות מהסוג המרטיט והמהם. במקביל, הוא רומז על הצורך להשתחרר ממעצורים פסיכולוגיים ומעכבות. בפריסת ניבוי שהתקיימה עבורכם בחפיסת קלפי טארוט עממית עלה בגורל קלף אוספות התבואה: הקלף רומז על השקעה שבוצעה בעבר ואילו עתה היא נותנת את פירותיה. תחזית שבועית: 10/02 - 16/02 ראשון עד שלישי: אתם ממוקדים בנושא שבינו לבינה וזקוקים להרבה מאוד תשומת לב ופינוקים קטנים. עליכם להתמקד באהבה המשפיעה רבות על הרגשתכם. הרגישות הגבוהה שלכם והפתיחות האינטלקטואלית, מאפשרות לכם ללמוד במהירות כמה דברים חדשים. בסך הכל זהו פרק זמן שבו תהיה לכם הזדמנות להתאפס ולהתמקד. אם אתם זקוקים לאדם שיתמוך בכם, אל תהססו לבקש. רביעי עד שבת: אנשים קרובים אליכם לא ממש יורדים לסוף דעתם ונראה שאתם נקלעים לכל מיני בלגאנים, לא חשוב מה אתם עושים ולאיזה כיוון אתם פונים. אתם מרגישים מצוקה אולם נמנעים משום מה להביע את ההרגשה שמפריעה לתקשורת תקינה. אולי הגיע הזמן לפתוח את הלב? חבל. אתם משלמים מחיר רגשי מיותר. גורמים רבים ישאפו להוציא לכם את הרוח מן המפרשים, אך לכם מומלץ לחשוף שיניים מולם.
 1. שור

  שור

  תחזית יומית: 16/02 תופעה קוסמית עלולה להכניס אתכם לערוץ... (לתחזית המלאה) תופעה קוסמית עלולה להכניס אתכם לערוץ שגרתי וקונפורמי להחריד. אל תתנו לקשרים האישים שלכם להפוך למובנים מאליהם. לקח לכם הרבה זמן לשפר את המצב אז לא כדאי לתת לו להתדרדר בחזרה במורד. יש לכם את הכוחות לא להיכנע למצבי לחץ למרות שלעיתים נראה 'על פניו' שאתם מוותרים יותר מידי. אל תנסו לשלוט. הפעילו את הצד הרך שלכם ותגיעו לתוצאות טובות הרבה יותר. בהפלת גורלות לחיזוי עתיד וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות קריאה במטוטלת של אבני מזל, עלה בגורלכם המסר הבא: אתם צריכים להתעלם ממשקעים אישיים ולהתרכז אך ורק במה שטוב עבורכם. תחזית שבועית: 10/02 - 16/02 ראשון עד שלישי: האנרגיות שלכם בשיאן בפרק זמן זה, וכל מה שנותר לכם זה ליהנות מכל רגע. תשומת הלב שלכם פועלת בכיוון המשפחתי וכן בתחום החברתי. קשר רגשי מתבסס ומעמיק ואתם נהנים מפרגון אמיתי מהסביבה. נצלו את המומנטום בעיקר בעבודה. זה פרק זמן מתאים לדבר על קידום מקצועי או על העלאה במשכורת. זה פרק זמן של הצלחות שאיש לא צפה אותן מראש. רביעי עד שבת: קשיים שלא ציפיתם להם עולים בתחום האישי. אל תהרסו לעצמכם את כול הסוף שבוע בגלל אי הבנות. המתח שלא מרפה גורם לכם להתנהג בתוקפנות. לא קל לשנות כיוון בצורה מלאכותית אבל בהחלט אפשרי. זאת החלטה פנימית שלכם. אנרגיה סודית אופפת את מעשיכם, כולל אלה הקשורים ביחסים שבינו לבינה. זה פרק זמן בו תזדקקו להרבה טאקט ודיפלומטיה. מותר לכם להאמין כי אי אפשר בלעדיכם, אך אל תעמידו דברים במבחן.
 1. תאומים

  תאומים

  תחזית יומית: 16/02 אתם מרגישים שהשגרה חונקת ומייגעת. בא... (לתחזית המלאה) אתם מרגישים שהשגרה חונקת ומייגעת. בא לכם לעשות שינוי קיצוני. לפני שאתם פועלים באימפולסיביות, למשל, מזמינים חופשה בהוואי, כדאי להתייעץ עם בן/ת הזוג. בכל מקרה, המצב הכלכלי שלכם עדיין בתהליכים של שיקום. אז אל תשתוללו יותר מידי. יש לכם יכולת לתמרן בין אנשים ומצבים. השתמשו בכישרונות שלכם. הרקיע רומז על מצב מרנין ואופטימי, אך מזכיר לכם לקשור היטב את כל הקצוות. בהפלת גורלות שהתקיימה לכבודכם באמצעות קלפים להתפתחות רוחנית, עלה בגורלכם המסר הבא: האמת אינה נחלתם של המשכילים אלא של אלה אשר השכילו ללמוד מן הניסיון. התחברו עימם וייטב לכם. תחזית שבועית: 10/02 - 16/02 ראשון עד שלישי: זה פרק זמן טוב בו אתם מגלים שיש לכם מכנה משותף רחב עם אדם קרוב. נושא הזוגיות מקבל פרופורציות ומשמעות מרעננת. אתם נהנים מאווירה של שלווה והרמוניה בתחום הקריירה וגם בתחום המשפחתי. הצלחה מרשימה נזקפת לזכותכם לאחר תקופה של מאמצים ניכרים. עכשיו הגיע הזמן לנוח קצת על זרי הדפנה ולהתכונן לאתגר הבא. צפוי להגיע אליכם מידע חדש ומפתיע לטובה. רביעי עד שבת: זה פרק זמן של חשבון נפש. נראה שאתם מנסים למצוא דרך נכונה לפעול במספר רבדים ומישורים בחייכם. אתם מוטרדים וסובלים מתסכולים שמנקרים ללא הרף. קשה לכם לעיתים לשים את האצבע במקום המתאים אבל מה שבטוח הוא שתסכולים- לא חסר. חכו להרגשה של 'בינגו' בטרם תקבלו החלטות גורפות. אנרגיה של שמש תעניק לכם עוצמה פיסית שלא ידעתם כמוה. את המרגוע תמצאו בתחום האישי והרגשי.
 1. סרטן

  סרטן

  תחזית יומית: 16/02 היום מגיעים אליכם מסרים סותרים... (לתחזית המלאה) היום מגיעים אליכם מסרים סותרים שגורמים לכם להתרגשות. אתם נוקטים ביוזמה שנתקלת באדישות ואטימות ואחר כך, בתגובה נלהבת. האדם עליו אתם בונים מגדלים באוויר, הוא טיפוס קשה לפיצוח והשאלה האמיתית היא לא האם הוא מעוניין בקשר איתכם, אלא האם באמת מעניין אתכם לקחת על עצמכם אתגר מסוג זה. הרקיע מעודד אתכם "לשווק" את עצמכם, מבלי להמתין עד שהאחרים ישגיחו בקיומכם. בהפלת גורלות שהתקיימה לכבודכם באמצעות קלפים להתפתחות רוחנית, עלה בגורלכם המסר הבא: על מנת להתאחד עם האור הגדול תצטרכו להיפטר מן השתוקקות, כולל זו הגורמת לכם להשתוקק להתאחד עם אור זה. תחזית שבועית: 10/02 - 16/02 ראשון עד שלישי: אתם סובלים קצת ממתחים נפשיים ורגשיים. ההרגשה תשתפר בקרוב והעיקר שתדעו שאין לכם מפני מה לחשוש. נסו פעילות מרגיעה כגון יוגה או מדיטציה. גם טיול רגלי על שפת הים או בחיק הטבע יכול לעזור במקרה זה. יש לנתק קשר עם אדם החוסם את רוחכם. אם אתם שוקלים הצעה שקיבלתם, בקשו התחייבות ברורה. אל תברכו על המוגמר כל עוד לא נחתם הסכם. רביעי עד שבת: אתם עסוקים בתוכניות עתידיות ומשום מה אתם נתקפים בחששות מפני מה שעומד לקרות. אל תחששו מפני אנשים שנראה לכם שעלולים לפעול נגדכם. זה זמן טוב להתחלות חדשות, במיוחד בתחום החברתי והזוגי. לא לדחוף ולא להאיץ. תנו לזמן לעשות את שלו. יש מישהו שמנסה לעזור לכם, אולם נראה כאילו הוא מנסה להשתלט לכם על החיים. תבחרו מה מתאים לכם. שום דבר לא בכוח. המזל הטוב איתכם, אך לכם מומלץ להצניע לכת ולהפגין פייסנות וענווה.
 1. אריה

  אריה

  תחזית יומית: 16/02 אתם רוצים לפנות למישהו קרוב כדי... (לתחזית המלאה) אתם רוצים לפנות למישהו קרוב כדי להתייעץ איתו וגם להציע לו הצעה מסוימת אולם מתלבטים. היום הוא יום טוב לעשות את הצעד. תיווכחו לדעת שהתגובה תהיה הרבה יותר חיובית ממה ששיערתם. גם אם תקבלו תשובה מתחמקת, הרי שהדבר טוב יותר מחוסר הוודאות הראשוני. יצירתיות והכנסת אלמנטים של גמישות לקו המחשבה- רצויה. צפויה לכם פרשיה בעלת מוטיבים פיקנטיים, יש דברים שאין צורך לתת להם פומבי. בהפלת גורלות שהתקיימה לכבודכם באמצעות קלפים להתפתחות רוחנית, עלה בגורלכם המסר הבא: אל תיצמדו אל עקרונות ואל תתגאו בהם. ההיצמדות אל עקרונות גורמת לאנשים שלא להפעיל שיקול דעת בכל מקרה לגופו, אלא להחיל עליו עקרון שאינו מצריך מאמץ מחשבתי. תחזית שבועית: 10/02 - 16/02 ראשון עד שלישי: נראה כי בימים האחרונים איכות השינה שלכם אינה גבוהה במיוחד, מה שגורם לכם לעייפות וירידה ברמת האנרגיות בכלל. הקדישו תשומת לב להופעה החיצונית ועמידה בלוח הזמנים. יש מי שבוחן אתכם מקרוב וכדאי שתעשו רושם טוב ואחראי. היכולות הגבוהות שלכם לא יספיקו כדי להבטיח את מקומכם, אם תפשלו מבחינה אישית. שליח נושא בשורה טובה, שימו לב לתיבת הדואר. רביעי עד שבת: אתם מרגישים צורך להשתלב במסגרת חברתית חדשה. בעיות אופייניות לעניין זה, מטרידות אתכם. אין לכם מפני מה לחשוש. אתם תתקבלו בהתלהבות. כול מה שעליכם לעשות זה את הצעד הראשון. יהיה מי שינסה לעזור לכם. אל תסרבו. אין זה סימן לחולשה. יש לכם לא מעט דעות קדומות והגיע הזמן להיפטר מהן אחת ולתמיד. ייתכן שאתם משקיפים על המציאות מבעד לעדשות הזויות מדי. לפני שאתם מטפחים אשליות, כדאי שתדרשו תשובות ממי ששתל אותן במוחכם.
 1. בתולה

  בתולה

  תחזית יומית: 16/02 נצלו את היום למנוחה. זה חשוב! יש מי... (לתחזית המלאה) נצלו את היום למנוחה. זה חשוב! יש מי שמנסה לשכנע אתכם בכוח להצטרף לתוכנית ביזארית שאינה עולה בקנה אחד עם הרצונות שלכם. אתם אומרים לא אך מרגישים אשמים. המסקנה הברורה מאליה היא שמערכת היחסים הנ"ל דורשת בדיקה משמעותית, במיוחד לאור ההתפתחויות. אם רצונכם להימנע מחיכוכים מיותרים, כדאי שתשמרו בסוד את צעדיכם. בפתיחה לחיזוי עתיד וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות גרגרי-מזל, עלו בגורלכם הצורות הבאות: שועל ומנורה. המסרים הם – השועל מייצג רכילות שתצטרכו להתמודד עימה ואילו המנורה מייצגת הארה רוחנית. תחזית שבועית: 10/02 - 16/02 ראשון עד שלישי: בן/ת הזוג מרגישים קצת מוזנח וכדאי שתשימו לב לעניין לפני שהתסכולים יצאו בצורה תוקפנית ועוינת במיוחד. כדאי להתייחס לעניין בקלילות ולא להפוך את האינטראקציה למאבק כוחות מיותר לחלוטין. בסך הכל מה מבקשים מכם? קצת תשומת לב! באמת קטן עליכם! ממש אין צורך לדאוג כי ממילא העתיד דואג לעצמו. היום אתם מתפנים לטפל בנושאים שהדחקתם, ומגלים שאין יותר מידי שאתם יכולים לעשות, לפחות בחלקם. עניין הקשור לבית חשוב לכם מאוד ותופס את מלוא תשומת הלב. רביעי עד שבת: אתם מתחזקים ומחליטים החלטות בעלות השלכות עתידיות. יש לכם יותר אומץ 'להניח את הקלפים על השולחן ולשחק פוקר' כמו מקצוענים. בשורות טובות ללא ספק למי שסבל אי פעם מחוסר אסרטיביות. אהבה חדשה ממתינה בפתח. אם אתם חשים תקופים רגשי אשמה והרהורי חרטה, כדאי שתפטרו מכל אלה בסיועו של גורם שלישי או כזה שאינו מעורב רגשית בנעשה. דיאטה שתתחיל עכשיו, תנחל הצלחה רבה יותר מקודמותיה. נראה כי אירוע כלשהו יגרום לכם לגלות החלטיות ועקביות.
 1. מאזניים

  מאזניים

  תחזית יומית: 16/02 כוכב ונוס השולט בכם, מנסה להתגבר עתה... (לתחזית המלאה) כוכב ונוס השולט בכם, מנסה להתגבר עתה על אנרגיה מאתגרת המשוגרת אליו מן הרקיע. מצבכם החברתי דורש דחיפה קדימה. השקט היחסי אינו מתאים להלך הרוח שלכם. אתם מחפשים אקשן, אבל חבל שאתם עושים זאת במקומות הלא נכונים. להרחיב את מעגל ההיכרויות על ידי הצטרפות לסדנה או קורס לימודי- זה הכיוון הנכון עבורכם. לכו עם ההרגשה הפנימית. בכל מקרה, אל תשכחו להפעיל גם שיקול דעת כלכלי. בפריסת ניבוי שהתקיימה עבורכם בחפיסת קלפי טארוט עממית עלה בגורל קלף צייר הנופים: הקלף רומז על פרשיית אהבים שתתקיים בחשאי. תחזית שבועית: 10/02 - 16/02 ראשון עד שלישי: פרק זמן מעולה בו נסיעה מפתיעה פותחת אופקים וגם מרחיבה אפשרויות כלכליות. התחושה שלכם היא שהשמיים הם הגבול. הביטחון העצמי שלכם נוסק גבוה. התקשורת החברתית טובה מאוד ואתם מצליחים להרשים אנשים בעלי השפעה רבה. הלו"ז שלכם צפוף מאוד ונראה שהזמן לא יספיק כדי להיות בקשר עם כמה אנשים שמחפשים את חברתכם. צפויה תחרות על ליבו של אדם אהוב. רביעי עד שבת: ביקור נימוסין הופך למסיבה ולחוויה של ממש. רעיון שמעלה מישהו מהנוכחים גורם לכם להתחיל לחשוב בצורה שונה מאשר בעבר. ההרגשה שלכם משתפרת. צפוי לכם בילוי שאתם מתלבטים לגביו. למרות עיכובים בהחלטה מדובר בתוכנית מצוינת שפשוט חבל להפסיד. המזל הטוב ממתין לכם במרחבים הפתוחים, כמו גם במדינות שמעבר לים. אין צורך לנסוע לשם, הדברים הטובים זורמים אליכם במקום בו אתם שוהים. בני מזל תאומים או קשת, ישמשו לכם כמקור להרבה נחת רוח.
 1. עקרב

  עקרב

  תחזית יומית: 16/02 כוכב פלוטו השולט בכם מקיים יחסים... (לתחזית המלאה) כוכב פלוטו השולט בכם מקיים יחסים יוצאי דופן עם שאר גרמי השמיים. יום טוב לקחת צ'אנס. אדם מקסים ונבון נותן לכם עצות טובות אולם אתם מתעקשים להתעלם ולהמשיך להתלונן. אל תתפלאו אם בקצב הזה, תצטרכו להתמודד לבד עם הבעיות שלכם, ואולי מוטב שכך. כדאי להתמקד בנושאים שמעסיקים אתכם ולא להתפזר על שטחים אחרים, שהם בעלי חשיבות משנית בימים אלה כמו ענייני המשפחה המורחבת. בפריסת ניבוי שהתקיימה עבורכם בחפיסת קלפי טארוט עממית עלה בגורל קלף גוזזות הצמר: הקלף רומז על הצורך להשיב לעצמכם חובות שלכאורה נראים אבודים. תחזית שבועית: 10/02 - 16/02 ראשון עד שלישי: זה פרק זמן נהדר בו אתם מתלהבים מאוד ממה שקורה איתכם בזמן האחרון. תחושה של יצירתיות והתחדשות תורמת להרגשה הכללית הנהדרת ולהתנהלות שונה מהרגיל. אתם מפתחים בצורה משמעותית את היכולת האסרטיבית שלכם ולומדים לעמוד על שלכם. באמת שהגיע הזמן. אל תתנו לאף אחד לטפס עליכם, למרות הניסיונות העקשניים. זה הזמן לחגוג, לא להסתגר. רביעי עד שבת: זיכרונות מהעבר מציפים אתכם וגורמים למצב רוח מלנכולי. מחשבות קצת יותר חיוביות יסייעו לשפר את הלך הרוח. התפנקו, תבלו זמן עם אנשים שאתם אוהבים ועם בני המשפחה. אל תעסיקו את עצמכם במשימות אלא עשו רק מה שבא לכם. המועקה תלך ותיעלם בהדרגה עד שתתפוגג לחלוטין. אל תזניחו את המימוש העצמי. גם אם ליבכם נוטה אחר אנרגיות רוחניות, הרי שעתה כדאי שתתמקדו בהיבטיה החומריים של המציאות. שם ממתין לכם המזל.
 1. קשת

  קשת

  תחזית יומית: 16/02 צפויה הקלה בלחצים לאחר מנוחה ממושכת.... (לתחזית המלאה) צפויה הקלה בלחצים לאחר מנוחה ממושכת. היחסים הקרובים שהושפעו לא מעט בגלל עייפות רבה, מקבלים תפנית לטובה. בילוי לא שגרתי אל תוך הלילה, הופך לחוויה של ממש. אתם שונאים חוקים ומסגרות שמקובלות על אנשים אחרים. אז תנו לעצמכם לזרום וליהנות בלי לעשות חשבון לאף אחד. הרקיע רומז על קשר חדש עם אדם אשר מצליח לקרוא את מחשבותיכם, מבלי לשפוט אותן לכף זכות או חובה. בפריסת ניבוי שהתקיימה עבורכם בחפיסת קלפי טארוט עממית עלה בגורל קלף היועץ הבכיר: הקלף רומז על פרשת-דרכים הזקוקה להכוונתו של אדם רב ניסיון. תחזית שבועית: 10/02 - 16/02 ראשון עד שלישי: אתם מרגישים הקלה כלכלית. יחד עם זאת, מצב הרוח נשאר ירוד. הסיבה לכך היא שמבחינה רגשית, קיים אצלכם בלבול רב ואינכם בטוחים מה אתם רוצים באמת. הנאה חומרית המהווה פיתוי אמיתי גורמת להיסוסים בקשר חדש יחסית שנרקם עם אדם נוסף המעורב בענייני הלב. עליכם להגיע לכלל החלטות מחייבות ולא למשוך אנשים אחרים בלי לתת תשובה ברורה. אל תתביישו לקבל מענק המגיע לכם או אליכם. רביעי עד שבת: זה פרק זמן נפלא בו תחושה של אושר מציפה אתכם. אתם מרוצים במיוחד ממה שקורה עם בן/ת הזוג. הדינאמיקה מקסימה אתכם ואתם מתמכרים לתחושה הנפלאה. באמת שהגיע הזמן. תחום הרומנטיקה גורם לכם סוף סוף לנחת רוח. אל תתנו לאחרים להפריע ולקלקל. אין שום הצדקה או גורם חיצוני שיכולים לגרום לכם לעשות זאת. משא כבד יורד מכתפיכם, נראה כי חרדותיכם היו לשווא. ייתכן שעודף דמיון מתעתע בכם.
 1. גדי

  גדי

  תחזית יומית: 16/02 בתחום האישי אתם מרגישים הרבה יותר טוב... (לתחזית המלאה) בתחום האישי אתם מרגישים הרבה יותר טוב לאחר שניסיתם טיפול לא שגרתי. בחברתי המצב נזיל למדי ויש התפתחויות חדשות. אל תאבדו פוקוס ואל תתפרשו ליותר מידי כיוונים. זה עלול לגרום לכם לבלבול וירידה בריכוז. אם תשכילו לארגן היטב את הזמן שלכם, תמלאו בהצלחה את כול המשימות ואפילו תזכו למחמאות. תלוי בכם! אל תהססו לפרגן לעצמכם מעט בילויים קלילים ולא מחייבים, המזל הטוב בא להתארח כאשר אינכם מצפים לו. בפתיחת ייעוץ וקבלת מסרים רוחניים שהתקיימה לכבודכם בסמלים המבוססים על תורת הזן, התקבל עבורכם המסר הבא: אל תשכחו כי אין רע בעולם. לרע אין קיום עצמאי משלו, הוא רק היעדר של הטוב. תחזית שבועית: 10/02 - 16/02 ראשון עד שלישי: צפויה נסיעה ומפגשים מעניינים עם אנשים חדשים, שיניבו שיתוף פעולה. אתם מצליחים ליצור רושם מצוין ודלתות נפתחות בפניכם בקלות מרשימה. אתם מלאי מרץ וההספק שלכם גבוה במיוחד. יש לכם הזדמנות ליזום בילוי משותף עם מישהו שמחכה להזמנה כבר זמן רב. תזרמו עם מה שקורה ותגלו שיש לכם את היכולת ליהנות גם מדברים שאינם מתוכננים עד הסוף. צפויים שפע ופריון, כמו גם מזל בענייני נשים. רביעי עד שבת: נכון שלאחרונה יש לכם צורך ביתר פרטיות אבל בפרק זמן זה אתם מרגישים חברותיים במיוחד. אירוח אנשים מעניינים יגרום לכם להנאה צרופה. יש אנשים שמבינים אתכם בלי יותר מידי מילים ובכול מקרה, רצוי שתתנו לאחרים לנהל את השיחות והוויכוחים של נושאים שברומו של עולם. בקיצור, תורידו אחריות. תנו לאורחים לשעשע את עצמם. אם החלטתם להסתגר עם עצמכם ולהתבודד, הניחו לאנשי הסוד שלכם לשהות בקרבת מקום.
 1. דלי

  דלי

  תחזית יומית: 16/02 אתם חווים תוקפנות ועלולים לגרום... (לתחזית המלאה) אתם חווים תוקפנות ועלולים לגרום לנזקים בלתי הפיכים, דווקא עם אנשים קרובים אליכם. משום מה, העצבנות שלכם נותנת לכם תחושה של שליטה בסובבים אתכם. נטייה זאת מביאה אתכם למצבים לא נעימים במיוחד בחיי החברה. עצות סותרות שאתם מקבלים מדורשי טובתכם עלולות לגרום לבלבול. נסו התמקד. צפויה הצלחה לאלה מכם העוסקים בספורט, כמו גם ליוצאים למסע הרפתקני. בפתיחת ייעוץ וקבלת מסרים רוחניים שהתקיימה לכבודכם בסמלים המבוססים על תורת הזן, התקבל עבורכם המסר הבא: התבוננו בכוחות המושלים ביקום. קומו עם שחר והתבוננו בזריחה. התבוננות מעין זו תביא עימה שינויים והתחדשות. תחזית שבועית: 10/02 - 16/02 ראשון עד שלישי: הרקיע מדגיש את חשיבותם של הישגיכם הקרייריסטיים. השמש מעודדת קידום ושכר. אם אתם 'דליים' אופייניים, הרי שאתם זקוקים לשיחות נפש לא פחות מאשר בילויים אל תוך הלילה. השבוע ממתינה לכם הזדמנות לסגור עניין עם אדם המשדר איתכם על גל אחד, אך יהיה עליו ללמוד כיצד לקבל ולהעניק אהבה. מעט פתיחות מצידכם עשויה לעזור לו להשתחרר מספקותיו. רביעי עד שבת: יש לכם צורך עמוק לקדם דברים ולשפר. אין אלה רק דיבורים. אתם גם מוכנים להקדיש זמן לנושא זה. כדאי להיעזר באחרים ולא לקחת את כול המשימה על אחריותכם הבלעדית בלבד. נתיב הגורל כבר צופן את הצלחתכם, אך סגירה סופית מותנית ביכולתכם לשדר אהדה ואנושיות. מיקומו של כוכב אוראנוס שליטכם, מבשר על שפע והצלחה בכל מה שנוגע לבליינות ולהתחברות עם אנשי החברה הגבוהה.
 1. דגים

  דגים

  תחזית יומית: 16/02 הציפיות שלכם מהחיים עולות ועולות ואם... (לתחזית המלאה) הציפיות שלכם מהחיים עולות ועולות ואם לא היה משהו שעוצר אותן, הן היו מגיעות עד לשמיים. עליכם ללמוד להיות קצת יותר מציאותיים ולהתמודד עם הקשיים כמו כל אחד אחר. לעיתים קרובות מידי, נידמה לכם שמגיעות לכם זכויות יתר וחוקים שונים מאשר לכלל האנושות. זהו מתכון בדוק לאכזבות ורצוי לשנות כיוון מחשבה. הרקיע מבשר את חיוכה של אלת המזל ועל כן, זה הזמן לבצע הימור גדול בתחום שבינו לבינה. בפתיחת ייעוץ וקבלת מסרים רוחניים שהתקיימה לכבודכם בסמלים המבוססים על תורת הזן, התקבל עבורכם המסר הבא: אל תעריצו אנשים בעלי השכלה ותארים. זכרו כי ההשכלה מסלקת את הבורות, אך אין בכוחה לסלק את הטיפשות. תחזית שבועית: 10/02 - 16/02 ראשון עד שלישי: לא מעט ויכוחים ואפילו עימותים מתרחשים בפרק זמן זה. הרוחות סוערות ולא רק אצלכם אלא גם אצל אנשים נוספים הקרובים לכם בצורה כזאת או אחרת. יש לכם צורך להיות בחוץ, במרחבים, ולא בין ארבעה קירות. הדירו רגליכם מפרשיית אהבים מאכזבת. צפוי מזל רב לאלה מכם הנושאים בתפקידי ניהול או קשורים לעסקי השעשועים. אתם רוצים שישדכו לכם, אבל מציבים תנאים ביקורתיים במיוחד. גם אם ממש בא לכם, כדאי שלא להלחיץ את הפרטנרים שלכם כבר בפגישה הראשונה. רביעי עד שבת: מישהו מנסה לקרקע אתכם ואילו לכם יש בראש בילויים וטיולים. פעילות אתגרית הקשורה בספורט, מתאימה ביותר לבילוי בפרק זמן הזה. יתכן שתשאירו את 'הסרבנים' בבית ותצאו לטייל עם חברים או אפילו לבד. אל תנסו לכפות משמעת קבוצתית ומצד שני, אין צורך לוותר על הצרכים הבסיסים שלכם שלא העזתם להחצין הרבה זמן. אנרגיה ברוכה משרה שלום ושלווה על המישור האישי, ואף מיטיבה עם התחום האינטימי והרגיש.