ספר על עצמך.
"טל גנץ, בן 41, נשוי באושר ואב ל-2 נסיכות. בעלים של "Liquid Spirit", חברה לפתרונות ניהול עם נסיון של למעלה משני עשורים בתחום הברים, מסעדות, בתי מלון וחברות אלכוהול בינ"ל. התהליך שלנו מתחיל מבניית אסטרטגיה, תוכניות עסקיות, הקמה ושיפור מערכי שירות, שיפור תוצאות עסקיות ועד ניהול משברים וזיהוי הזדמנויות".

איך עוברים הימים האחרונים? 
"תקופה מאד מורכבת, אצלנו במשפחת גנץ הייתה תמונה של כוס יין בשחור לבן, שאת היין הדגישו בצבע אדום ששבר את השחור לבן. התמונה באה להדגיש את חצי הכוס המלאה. אנחנו לומדים כמה החיים מנהלים אותנו ולא אנחנו אותם, אבל אני לא אומר שהכל ורוד יש לי פחות שעות שינה והשיגרה סביב המשפחה נהיית מאד מיוחדת".

יש עבודה?
"בימים האחרונים רני כהן, החצי השני בליקוויד ספיריט, ואני עוזרים לעסקים שפנו אלינו מכל סיגמנט עסקי ללא תשלום, בעקבות פוסט ששיתפנו בתחילת המשבר, בניהול המשבר, הפיכת עסקים ל-אונליין (יש לנו אפילו בלרינה מקסימה שהסבה את בית הספר לאונליין), משלוחים של אוכל, קוקטיילים, אלכוהול וכו' לצד הכנת לקוחות שסגרו ליום שאחרי".

למדת משהו מהתקופה הזאת?
"למדתי שיש לנו ארץ נהדרת, אני עד למהירות שאנשים מאחורי הקלעים, נרתמים, תורמים כסף, זמן או מעורבות בכל צורך. מרגש אותי להגיד שאני ישראלי ואני זוכה לפגוש אנשים יפים. ואם להתייחס בנושא שלנו, אני כל היום נותן מתכוני קוקטיילים ורעיונות לכל דורש, פגישות זום וסרטוני אונליין עולים כל הזמן לעודד את המצב רוח בליווי אלכוהול, המרענן הרשמי של התקופה הנוכחית".

יש לנו המון זמן פנוי, משהו ששווה לעקוב אחריו?
"Mindful Drinking - אחת המגמות שהולכות ומתעצמות בעולם ונמצאת בדרך אלינו, מתרכזת בחופש ליהנות, מציעה פתרונות לצריכה איכותית של אלכוהול כחלק מהיום יום ובאופן כללי מאפשרת לערבי השתייה שלכם להיות יותר ארוכים ופחות מביכים".

מוחיטו ענבים

המרכיבים:
50 מ"ל ואן גוך אננס
25 מ"ל מיץ לימון
20 מ"ל סירופ לבחירה
סודה
חופן ענבים
5 פלחי לימון
פלפל צ'ילי
נענע