נשים
סקס עם רוח רפאים (צילום: dailymail)
צילום: dailymail

מחקר חדש: כמה זמן אנחנו משיקעים בסקס?

אתם בזוגיות ארוכה? כי יש לנו חדשות מאוד מבאסות לגבי יחסי המין שלכם. רמז: הם הולכים ומתקצרים. מה קורה אצל הרווקים? והאם גם בזה גברים אשמים? המחקר שעשה לנו קצת עצוב בלב

מערכת mako נשים | mako | פורסם 12:20 19.03.17 

שנה גודל אות

כמה זמן אנחנו באמת משקיעים ביחסי המין שלנו? כנראה שזו שאלה שתלויה בכמה אנחנו שיכורים, באיזה לוקיישן בחרנו וכמובן - העמידות והסבלנות של הפרטנר שבחרנו. על כל מקרה, אם אתם בזוגיות, כנראה שהמצב שלכם לא ממש מעורר קנאה.

אתר האינטרנט "לאב האני", שמשווק צעצועי מין און - ליין, ערך סקר עם כ-4400 מהלקוחות שלו, כדי לבדוק מה הזמן הממוצע שהם משקיעים ביחסי המין שלהם. על פי התוצאות, לרוב הזוגות 19 דקות בהחלט יספיקו, כשעשר מהן יוקדשו למשחק מקדים מושקע והתשע הנוספות לכל השאר.

עם זאת, עורכי הסקר טוענים שצרכנים של צעצועי מין, הם בעלי מודעות מינית מפותחת יותר ועל כן רואים לנכון להשקיע יותר זמן ומשאבים בשביל ההנאה משותפת. המסקנה הזו הולכת ומתבהרת כשמחקר דומה אחר מ-2008 גילה שרוב הזוגות שמגדירים סקס "סביר" (ותודו שזה הטייטל הכי מאכזב בערך לסקס) אורך בין שלוש לשבע דקות בממוצע. סקס "מדהים", לא נמשך יותר משלוש עשרה דקות לטענת החוקרים.

המספרים העגומים האלו נמצאו גם במחקר נוסף שנערך בשנה שעברה על ידי ד"ר ברנדן זייטש מאוניברסיטת קווינסלנד. כחלק ממנו, 500 זוגות נדרשו למדוד את משך יחסי המין שלהם באמצעות סטופר לתקופה של ארבעה שבועות. באופן מדהים, הסקס הארוך ביותר עמד על 44 דקות והקצר ביותר נמשך בסך הכל כ-33 שניות נוטפות ייאוש. 

סקס רע (צילום: ShutterStock)
הוא מחליט מתי זה מתחיל ונגמר
|
צילום: ShutterStock

הממוצע, שנמוך משמעותית מהמספרים שהוסקו ב"לאב האני" עומד על כ-5.4 דקות בלבד לסקס, כולל משחק מקדים. ועל פי ד"ר זייטש, ככל שמערכת היחסים ארוכה יותר - כך מתקצר הסקס שלכם. אך אחד הנתונים היותר מבאסים, התייחסו לעובדה שיחסי מין נמדדים מרגע החדירה ועד הגרנד פינאלה של הגבר. מה שמוכיח, שהאורגזמה שלהם נמצאת בעדיפות ראשונה.

בסופו של דבר ובאופן לא מפתיע, רוב הגברים הודו שהם מצליחים להגיע לאורגזמה כמעט בכל פעם שהם מקיימים יחסי מין, בעוד שרק 28% מהנשים שהשתתפו מדווחות שהן מצליחות לגמור יחסית בדרך כלל. רק שליש מהן הצליחו לחוות אורגזמה יחד עם הפרטנר. בקיצור: באסה. 

כך שנסיים עם מסר מיוחד לגברים שהגיעו לכאן ונחשפו לסטטיסטיקה המבאסת: הגיעה הזמן להבין את בת הזוג שלך יותר, ללמוד על האנטומיה שלה, לחפש את נקודת הג'י האלוהית ולהבין מה מצליח להביא אותה לשיא. תאמין לנו, זה הכי ישתלם לך.