מה משותף לאלי פיניש, מריאנו אידלמן, עלמה זק, יובל סמו, ערן זרחוביץ', רועי בר-נתן, ליאת הר לב, אודי כגן, יניב ביטון ואמיר שורוש? מן הסתם החברות בקאסט "ארץ נהדרת", אבל לא רק: כולם סידרו לעצמם את סמל הסטטוס הכי נחשק עבור מי שרוצים לשמור על הפרסום בקרב המבוגרים ולפנות גם לצעירים - ולהוסיף עוד מקור הכנסה - באמצעות סדרה קומית מצליחה לילדים ונוער. עכשיו תורה של תום יער.

"המאבטחת", הסדרה החדשה של יער בערוץ ZOOM של yes, דווקא לא קשורה לאחת מהדמויות הקיימות שלה - אפילו לא לחן "אני לא הומו" שעסק באותו מקצוע. יחד עם היוצרים שחר איינבינדר, ענבל ארבל ואבי בלקין היא בראה את תמר "גוזל" צפ'אני, בחורה שיכולה להיות גם בת 12 וגם בת 40 ובהמשך מתברר שהיא בת 30. גוזל היא נצר למשפחת מאבטחים מצליחה, אבל הכבשה השחורה שלה. ואת ההזדמנות האחרונה להוכיח את עצמה היא מקבלת בדמות משימה: לאבטח את בנו של ראש העיר בבית הספר, שאיננו תפקודי במיוחד.

אין יותר מדי היגיון בשיגעון של "המאבטחת", אבל יש הרבה ממנו בליהוק שלה. את אבא של גוזל מגלם טל פרידמן (ששוב עונה לשם "דובה", כמו בימי דירת השותפים של "ארץ נהדרת"), את אמא מגלמת עינת שרוף ואת האחות מגלמת שיפי אלוני. שלושתם היו מעדיפים שגוזל תמיין חסות, רק שהיא רוצה להיות שווה בין שווים ואפילו עברה קורס אבטחה מול מצלמה. בבית הספר, יער משלבת כוחות עם עוד שמות מאותם מעגלים - ומשחקת לצד עלמה זק, שירה נאור, יובל שגב והילה גולדנברג האדירה. 

כמיטב המסורת, "המאבטחת" אומנם פונה לפלח הצעיר ביותר בקרב הילדים והנוער, אבל היא גם מקושטת במספיק קריצות להורים והאחים הגדולים. יער עצמה תמיד הצטיינה בדמויות מוגזמות, כך ש"המאבטחת" היא ההזדמנות האידיאלית עבורה להשתקע באחת, וזאת למרות שגוזל שלה לא מתקרבת לרמות הטירוף שבדרך כלל מזוהות איתה. מי שכן לוקח את הדברים לקצה הוא פרידמן, אולי המצטיין בקרב חברי הקאסט, עם אנרגיה בלתי נגמרת שהז'אנר נהנה לטפח. עכשיו רק נשאר לוודא שמעריציה החדשים והקטנטנים של יער לא יאתרו את חומרי הסטנדאפ הראשונים והגסים שלה.