אנשים

זיו שילון בראיון: "אמרתי לעדי 'תלכי, אני לא הגבר שהכרת, תחיי את החיים'"

באוקטובר 2012, זיו שילון, מ"פ לשעבר בחטיבת גבעתי, איבד בהתפוצצות מטען את ידו השמאלית ונפצע קשה בידו הימנית. בראיון למירי מיכאלי ב"אנשים" (ערוץ 12), שילון ובת זוגו, שחובקים כעת שני ילדים משותפים, מספרים על הרגע שבו עדי בחרה להישאר לצידו למרות הפציעה הקשה

מערכת אנשים | אנשים | פורסם 12:58 27.12.17 

שנה גודל אות

סיפור הפציעה הקשה של סרן זיו שילון, מ"פ לשעבר בחטיבת גבעתי, הפך בחמש שנים שחלפו מאז שנפצע לסמל מעורר השראה. שילון, שנפצע מהתפוצצות מטען, איבד את ידו השמאלית ונפצע קשה בימנית, ועבר תהליך שיקום ארוך. לכל אורך השיקום, מלבד בני משפחתו, ליוותה אותו עדי סיטבון, בת זוגו מלפני הפציעה והיום אשתו ואם ילדיו. "באחת מהשיחות שלי עם עדי אמרתי לה 'תלכי, אין לך מה להישאר פה. אני לא אותו גבר שהכרת, אני סתם גוש בשר, סתם נכה שלא יכול אפילו לאכול בעצמו, לכי תחיי את החיים שאת צריכה לחיות'", מספר שילון בראיון למירי מיכאלי, ששודר הערב (ד') ב"אנשים" (קשת 12). למזלו של שילון, עדי נשארה: "התברכתי במלאך, לא באישה, היא נשארה שם הייתה עמוד התווך שלי".

>> לוח שידורים ערוץ 12

כשנתיים לאחר הפציעה, שילון התקדם בהליך השיקום והשניים נישאו. "זה שהוא שכב במיטה, הוא עדיין היה נראה לי אותו גבר. הכי חזק שאפשר ועוד יותר חזק", מספרת עדי על הרגעים שבהם החליטה להישאר לצידו למרות הקושי, "הוא לא הרגיש מבפנים את מה שאנשים שבאו אליו למיטה הרגישו ויצאו מחוזקים". צפו בכתבה המלאה.

"אנשים" עם חיים אתגר וקורין גדעון: ראשון עד חמישי ב-17:15 בקשת, ערוץ 12