מועדון לילה

ארז ארזליש: זה מה שקרה כשארז ניסה לרקוד כמו סטטיק ובן אל

העונה השישית של מועדון לילה תגיע הערב לסיומה בספיישל חגיגי, מלא אורחים וקצב. רגע לפני שזה קורה תפסנו את חברי הפאנל לשיחת סיכום ובדקנו מה הכי מעצבן בעבודה על התכנית, איזה קטע הכי הצחיק אותם העונה ומה הקשר בין ארז טל לדילר של לאה לב? מומלץ לעשות צ'ייסר לפני הצפייה

רותם אלון | mako | פורסם 11:30 23.07.17 

שנה גודל אות

צילום: שי גרנות

עונה שלמה הם מוחים על המשכורת הגבוהה של ארז, מתלוננים על תנאי ההעסקה שלהם ומתכננים לנקום בו על מסכת ההתעללויות שעברו. עכשיו, רגע לפני ספיישל סיום העונה, נראה שמאחורי הקלעים הדברים נראים אחרת לגמרי. "יש מה ללמוד מארז ממנו הוא הבן אדם הכי חרוץ שראיתי בחיים שלי", מבהיר עופר שכטר וזוכה לחיזוק גם מקטורזה: "ארז מיום רביעי מוסיף עוד ועוד חומרים. כל פעם שקורה משהו במדינה אתה אומר 'עוד עשר דקות ארז מתקשר'".

למה גברים בעד מתקפות סייבר? (צילום: מתוך מועדון לילה, שידורי קשת)
האם יש לה סיכוי לחזור בעונה הבאה?
|
צילום: מתוך מועדון לילה, שידורי קשת

אבל ארז הוא לא היחיד שעבד קשה על העונה, גם לאה לב שעשתה את טבילת האש שלה במועדון העונה מסבירה שמאחורי הצחוקים והחיוכים מסתתרות שעות של עבודה קשה וסיזיפית: "אני תשושה בעיקר כי זאת היתה ריצת מרתון מטורפת". אך אם חשבתם שהחלק הכי מאתגר של לאה היה להיות בחורה יחידה בפאנל של ארבעה גברים, היא מסבירה שהקושי האמתי היה דווקא הניסיון המקצועי של הקולגות לשולחן: "היה קשוח ולא כי הם גברים, כי הם מיומנים מאד במה שהם עושים והייתי צריכה לעמוד בקצב". הדר לוי לעומתה לא מסתירה גם את הצד הנשי של הקשיים מאחורי הקלעים: "הקושי הכי גדול זה השמלות והבייביליס".

אז מה צפוי לקרות בפרק הסיום, על מה אבי נוסבאום רוצה להודות לאורי חזקיה ואיך ארז מתכונן לביצוע שלו עם סטטיק ובן אל? כל התשובות בסרטון. 

"מועדון לילה": ספיישל סיום העונה, הערב (א'), אחרי החדשות. ערוץ 2, קשת