דוקו קשת

חיים הכט: "להיות סבא בסקייפ זה סיוט, קשה כשאול"

כשבנו ירד מהארץ ונסע בעקבות החלום האמריקאי, חיים הכט לקח את זה ללב. בסדרה "בין אריזונה לנס ציונה" (הערב ב-21:00, ערוץ 12), הכט יצא לבדוק עד כמה באמת טוב באמריקה. "לטייל שם זה חלום, לחיות - סיוט", אמר בראיון לניב רסקין ב"חדשות הבוקר"

מערכת תכניות קשת | חדשות הבוקר | פורסם 12:51 05.08.18 

שנה גודל אות

מביתו במגדל שבצפון הארץ, מתחזק הסבא חיים הכט את הקשר עם נכדיו. בנו עבר לארצות הברית ומאז המשפחה שומרת על קשר מרחוק. "להיות סבא בסקייפ זה פשוט סיוט", הסביר הכט לניב רסקין ב"חדשות הבוקר", "לפני חודש פגשתי את נכדי הצעיר, נפתלי. אחזתי אותו בידיי בפעם הראשונה כשהוא בן שנה, זה קשה כשאול".

הקושי האישי הזה הוביל את הכט לצאת למסע בעקבות החלום האמריקאי - ולדבריו, שברו. בסדרה חדשה, "בין אריזונה לנס ציונה" (ראשון, 21:00, ערוץ 12), הכט בודק בדיוק עד כמה החיים הארצות הברית טובים בהשוואה לישראל. "ישראלים צעירים  חולמים אמריקה. כך בדיוק קרה עם הבן שלי ומה שאני מנסה להראות שאמריקה לטייל בה זה חלום, לחיות בה זה סיוט".

קטע מתוך הפרק הראשון בסדרה, שישודר הערב אחרי החדשות בערוץ 12, ועוסק בפערי מחירי הדיור בין קליבלנד לבין נס ציונה, הפך לוויראלי בסוף השבוע האחרון. איזה בית תוכלו לקנות בקליבלנד בחצי מיליון שקלים? ומה תוכלו לרכוש באותו סכום בנס ציונה? צפו בקטע ששודר גם ב"חדשות הבוקר" עם ניב רסקין.

"בין אריזונה לנס ציונה": ראשון (הערב) ב-21:00 בקשת, ערוץ 12