חופש
חדר מלון מבולגן (צילום: יחסי ציבור, shutterstock)
צילום: יחסי ציבור, shutterstock

מי שכח את ריאן גוסלינג בבית המלון?

בגדים, ספרים ומטען לפלאפון הם החפצים הכי נפוצים שנשכחו בבתי מלון בבריטניה השנה, אבל חכו שתשמעו איזה דברים לא שגרתיים נכנסו לרשימה. סיכום השנה הכי כיפי שיש

מערכת ערוץ החופש | mako חופש | פורסם 07:55 09.01.18 

שנה גודל אות

אמנם השנה החדשה כבר מאחורינו וגם לנו די נמאס מכל סיכומי השנה השונים שהציפו אותנו, אבל ברגע שקיבלנו את סיכום השנה הזה, ידענו שאנחנו חייבים לחלוק איתו איתכם. 

כמו בכל שנה רשת המלונות הבריטית Travelodge מסכמת שנה עם כל הדברים שאורחים שכחו במלונות השונים שלהם ברחבי הממלכה. וכן, גם הפעם הרשימה הזו כוללת לא מעט דברים מוזרים שאף אחד לא אמור לשכוח ולא חשוב מה הסיבה לכך. אז מה נכנס לרשימה?


רשת בתי המלון מדווחת על איגרות חוב בשווי של 50 אלף ליש"ט שננטשו באחד המלונות שלה, שרשרת מזהב 24 קראט, עט נובע בשווי 8,000 ליש"ט ועל אישה ששכחה את כד האפר של בעלה המנוח.

וזו רק ההתחלה. האתר מדווח גם על מישהי שכחה קרטון בדמותו של ריאן גוסלינג בגודל אמיתי לגמרי, על מישהו שהשאיר את האמבטיה של המלון מלאה בתפוחי אדמה ואפילו על בחורה, נשואה טרייה, שהגיעה הביתה ושמה לב שחמותה נשארה במלון. כן, היא ממש שכחה אותה שם.

ריאן גוסלינג (צילום: Tim P. Whitby, GettyImages IL)
עוד הישג לכוכב. ריאן גוסלינג האמיתי
|
צילום: Tim P. Whitby, GettyImages IL

"עם מעל 19 מיליון אורחים בשנה, אנחנו צוברים לא מעט חפצים מעניינים שנשכחים מאחור מכל מיני סיבות", מסבירה שאקילה אחמד דוברת רשת מלונות Travelodge. "לרוב האורחים שלנו מספרים לנו שבגלל צורת החיים המהירה שאנחנו חיים בה היום, זה נהיה די פשוט לשכוח אפילו דברים יקרי ערך".

לצד כל הדברים הלא שיגרתיים הללו, האתר מציין שבין החפצים שנשכחים הכי הרבה, ניתן למצוא מוצרים יותר רגילים כמו פיג'מות, פלאפונים, ספרים, מוצרי חשמל ומוצרי טואלטיקה. ומעל כולם, הדבר שהכי הרבה אנשים שוכחים, זה את המטען לפלאפון שלהם. האמת, לא מפתיע.

אנחנו לא יודעים מה איתם, אבל אנחנו כבר מחכים לרשימה שתסכם את הדברים שאנשים שכחו בשנת 2018.

 

(מקור)

>>לעוד עדכונים היכנסו לעמוד הפייסבוק של mako חופש