פזם
סוף טוב לגורה שנגנבה (צילום: דוברות המשטרה)
סוף טוב לגורה שנגנבה
|
צילום: דוברות המשטרה

סוף טוב לגורה שנגנבה

לפני כשבוע, נגנבה גורת כלבים בת כחודשיים ממשרדי עמותת "אילת אנימלס". בזכות נחישות כוחות המשטרה בעיר, הגורה נמצאה והושבה לעמותה, משם תגיע לבית מאמץ שכבר מחכה לה

שמעון איפרגן | פז"ם | פורסם 09:55 08.01.18 

שנה גודל אות

קסם, גורה צעירה בת כחודשיים, נגנבה לפני כשבוע ממשרדי עמותת "אילת אנימלס". תושבת אילת שהגיעה למשרדי העמותה וביקשה לאמץ גור כלבים, נתקלה בקסם והתאהבה בה. לאחר שהמתנדבת שנכחה במקום הסבירה לה שקסם כבר מיועדת למישהו אחר, שהסכים לאמץ אותה ולשלם עבורה את סל האימוץ, האישה לקחה את קסם בידיה וברחה מהמקום. "מסרתי לידיה את קסם כי היא רצתה לשחק אתה. כעבור כמה שניות היא לקחה אותה בידיים, ברחה בריצה ונעלמה", שיחזרה המתנדבת בעדות שמסרה לחוקרי משטרת מרחב אילת.

במשטרה החליטו להקים צוות מיוחד כדי לאתר את הגורה ולהחזיר אותה לידי העמותה. בראש הצוות עמדה רס"ר מאיה מאירי, חוקרת בתחנה, שיחד עם רס"ל אוראל אלסבאום ורס"ל ארתור פורמן פתחו בחקירת המקרה.

במהרה התברר שהצעירה שגנבה את הגורה, העלתה פוסט בדף הפייסבוק שלה בו היא מבקשת למסור את קסם למי שמעוניין. אחרי שהצליחו לאתר את החשודה התברר להם שהגורה כבר נמסרה. "גנבתי את הגורה בגלל שבעמותה דורשים עבור כל כלב סל אימוץ שעולה כסף, במקום לתת אותו בחינם", טענה מי שחשודה בגניבת הגורה.

החוקרים הצליחו לאתר את הבחורה שהחזיקה כעת בגורה: "ראיתי את הפוסט של אותה אישה ויצרתי אתה קשר. התאהבתי בגורה והחלטתי לאמץ אותה. לרגע לא חשבתי שמדובר בגורה גנובה". בכאב גדול החזירה האישה את הגורה לידי השוטרים. "אני שמחה שהצלחנו במשימה. הכלבה התרגשה מאוד כשהיא הבחינה במטפלת בעמותה שטיפלה בה", סיפרה רס"ר מאירי. הצעירה שגנבה את הכלבה נחקרה באזהרה, ובמשטרה שוקלים להגיש נגדה כתב אישום.