מוזיקה
לורד (צילום: YOU TUBE, צילום מסך)
צילום: YOU TUBE, צילום מסך

לורד מגיבה למי שצוחק על איך שהיא רוקדת

אנחנו חשבנו שכולם יודעים שאם יש מישהו מגניב בעולם הזה זאת לורד, אבל מסתבר שכמה אנשים פספסו את זה ובחרו לצחוק על איך שהיא רקדה בהופעתה האחרונה בסאטרדיי נייט לייב. אבל התגובה של לורד לביקורת ביססה את המגניבות שלה

מערכת mako מוזיקה | mako | פורסם 14:48 15.03.17 

שנה גודל אות

עולם המוזיקה כולו נרגש משובה של לורד, 4 שנים לאחר אלבום הבכורה המצליח והמוערך שלה. כולנו התגעגענו לצעירה הניו-זילנדית היצירתית, ושני השירים שכבר יצאו מהאלבום החדש מוכיחים שלורד רחוקה מלהיות גימיק של אלבום אחד. בסוף השבוע האחרון היא הגיעה לתכנית האמריקאית סאטרדיי נייט לייב והופיעה שם לראשונה עם שני הסינגלים החדשים שלה - "Green Light" ו"Liability".

על פי רוב הרוב הביצועים היו יפיפיים וההופעה הייתה מעולה, אבל אתם יודעים איך זה ברשת - תמיד יהיו כמה טרולים שיחליטו להיות עוקצניים ולהעביר ביקורת. במקרה הזה, הבדיחה הייתה על הריקוד יוצא הדופן של לורד שם. אבל לורד, שרק בגיל 20 היא אחת המוזיקאיות המדוברות בעולם, בטוחה מדי בעצמה מכדי להתרגש מזוטות כאלו. הזמרת העלתה לעמוד הפייסבוק שלה את סרטון ההופעה שלה בסאטרדיי נייט לייב, והוסיפה את הכיתוב הסרקסטי הבא: "יום אחד אני אעשה ריקוד נורמלי שיצור עבורי אדם נחמד ואני אראה יותר כמו הפרפורמריות האחרות האהובות עליכם. אבל עוד לא הגענו ליום הזה". לורד, אנחנו אוהבים אותך ומצפים בכיליון עיניים לאלבום (שאמור לצאת ב-16 ליוני, אגב).