מוזיקה
ג'ו פרי וג'וני דפ (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

הגיטריסט ג'ו פרי קרס בהופעה חיה

ג'ו פרי, הגיטריסט של להקת אירוסמית', הופיע אתמול עם פרויקט נוסף שלו - סופרגרופ שלו ושל אליס קופר וג'וני דפ. אך 20 דקות אחרי תחילת ההופעה הוא התמוטט והובהל לבית חולים. נכון לעכשיו מצבו יציב

מערכת mako מוזיקה | mako | פורסם 10:45 11.07.16 

שנה גודל אות

גיטריסט להקת אירוסמית', ג'ו פרי, התמוטט על הבמה בהופעה בברוקלין אתמול אחרי שהיה נראה שחש ברע לאורך כל ההופעה. פרי, בן 65, הופיע עם להקת הוליווד וומפיירס - סופרגרופ שבין חבריה האחרים השחקן ג'וני דפ והזמר אליס קופר.  "מצבו של ג'ו פרי יציב והוא נח", אמרה נציגה מטעם הלהקה, "אחיו ללהקה והמעריצים מאחלים לו החלמה זריזה". גם אליס קופר צייץ בטוויטר שלו לגבי התקרית: "תודה לכל מי ששואל על אחינו ג'ו פרי. מצבו יציב עכשיו, הוא עם משפחתו ותחת הטיפול הטוב ביותר".

המעריצים סיפרו ברשתות החבריות שפרי נראה לא כל כך טוב גם לפני שהתמוטט. "הוא התיישב על התופים, אז הלך מאחורי קיר קטן והתמוטט", סיפרה מעריצה ששיתפה באינסטגרם סרטון שלו יושב על התופים. "פינו אותו במהירות". דובר בית החולים בקוני איילנד אישר שפרי הובהל לשם. לאחר שהוא התמוטט, אליס קופר הודיע לקהל ש"ג'ו פרי חולה" והם המשיכו את ההופעה כרגיל. "ההופעה פשוט נמשכה", סיפר מעריץ שהיה בקהל. "הם היו כל כך טובים, והיו כל כך הרבה גיטרות. לא נתנו לזה להרוס לנו את הלילה".