מוזיקה

"Lie Love": שיר חדש לאבבה

היא מוכשרת, יצירית, כנה ומרגשת והגיע הזמן שתכירו אותה. אבבה, קול מבטיח במוזיקה המקומית, משחררת שיר נוסף מאלבום הבכורה שלה יחד עם קליפ שתתקשו להסיר ממנו את העיניים. אנחנו כבר מאוהבים

מערכת mako מוזיקה | mako | פורסם 12:13 15.03.17 

שנה גודל אות

בימוי: מאיר ורסל | צילום: איתן חתוכה | עריכה ויעוץ אמנותי: אמנון רון | הפקה: אבבה דסה 

מאחורי המוזיקה היפה והעוצמתית של אבבה דסה מסתתרות שכבות שונות של סגנונות, השפעות, השראות וסיפור חיים לא פשוט - החל מהוריה שאיבדו שניים מאחיה כשעלו לישראל, דרך תאונת דרכים שעברה בעת שירותה הצבאי ועד אובדן מפתיע של אביה. החוויות האלו עיצבו את דמותה וגרמו לה לעסוק במוזיקה ויצירה. לאחר השתתפות כאחת המתמודדות הבולטות בעונה הראשונה של "דה ווייס", אבבה המשיכה לבנות את עצמה כאמנית - למדה בבית ספר רימון ועבדה כזמרת ליווי בפרויקט של עידן רייכל. איפשהו בדרך היא אפילו הספיקה להתנדב בבית יתומים בגאנה.

לא מזמן, לאחר עבודה ממושכת ושחרור של 2 סינגלים, הוציאה אבבה את "Who I Am" אלבום הבכורה שלה בהפקתו המוזיקלית של מלך הגרוב הישראלי יוסי פיין. היא מספרת שמקור ההשראה לשירים שלה מגיע מסיפורים מהבית על החיים באתיופיה ומתוך התבוננות על החברה והטלת ספק בנורמות השולטות. כעת היא משחררת את "Lie Love", שיר בלוזי ומלא נשמה שמתאר מערכת יחסים שבורה ואת הצורך הנואש להיאחז בשקר כדי להימנע מהתמודדות עם המציאות. השיר יוצא כשהוא מלווה בקליפ אינטימי ואקספרסיבי במיוחד. בחודש הקרוב אבבה תופיע בארה"ב בקנדה, ותחזור לארץ להופעה חגיגית ב-29.4 במועדון הבסקולה בתל אביב.