בימוי: נרטיבי הפקות

הזמר איציק שמלי עזב לאחרונה את חברת ההפקות "תאקט" ואת הניהול של סאבלימינל אחרי עשור שנים, שלושה אלבומים, לא מעט להיטים, ומאות הופעות בארץ ובחו"ל.

שמלי, שלאחרונה הפך לאבא בפעם השנייה, התחבר למפיק ולמשרד הפקות אחר. כעת הוא מוציא את "להיות שלך", שיר וקליפ ראשון מאלבום חדש. שמלי עצמו כתב והלחין. לעיבוד ולבהפקה המוזיקלית אחראי אל קשת.

בקליפ שמלי מגשים חלום ישן כשהוא נוהג בסירת מירוץ עם שתי בחורות, וכשהם נתקעים הוא מזנק למים, שוחה כמו כריש, ומתחבר לבחורה שלישית על אופנוע ים. לבסוף כולן רוקדות ריקודי בטן והוא שר ביניהן. הקליפ צולם בכנרת, בין היתר באמצעות צילומי אוויר מיוחדים של חברת SKYLENS.

"להיות שלך"

"לא יכול לדמיין את חיי כאן בלעדייך, ימים ולילות אני רודף אחרייך, יש לי אלף תכניות איתך בפתח, תני לי הזדמנות ואז אני אראה לך.

פזמון: למה, את עושה את זה קשה. אני בסך הכל רוצה להיות שלך לעולם. תביטי בי,לא כמו כל המחזרים, אתן לך את כל החיים ורק נהיה מאושרים, את לא יודעת כמה

המבט בעיני לא משקר לא,מתי תביני, אחרייך לא סתם מחזר פה,עכשיו תפנימי, בשבילך מוכן כך לנסות לנצח, תני לי הזדמנות ואז אני אראה לך

פזמון: למה, את עושה את זה קשה. אני בסך הכל רוצה להיות שלך לעולם. תביטי בי,לא כמו כל המחזרים, אתן לך את כל החיים ורק נהיה מאושרים, את לא יודעת כמה"