מוזיקה

אחת שיודעת: כוכבת האינסטגרם בדרך לקריירה חדשה

אנה זק רגילה להעלות סרטוני מיוזיקלי שסוחפים מיליוני מעריצים מרחבי העולם, אבל עם הצטרפותה לתכנית "להיות זמרת" (שלישי ב- 18:00, ערוץ 24) היא נכנסת למגרש של הגדולים. איך היא תסתדר באולפן ההקלטות? והאם יש לה את כל מה שדרוש כדי להוציא סינגל מצליח?

מערכת ערוץ 24 | ערוץ 24 | פורסם 09:58 25.06.17 

שנה גודל אות

הרשתות החברתיות הפכו מזמן למכונה משומנת שמייצרת כוכבי רשת, כאלה שקוטפים קמפיינים ומתחזקים גדודי מעריצים. גם אנה זק לא נשארה מאחור ובגיל 16 בלבד עמוד האינסטגרם שלה עומד על יותר מחצי מיליון עוקבים, חשבון המויזיקלי שלה מושך מעל לשני מיליון צופים, ובאופן כללי היא אחת מהצעירות הישראליות הכי משפיעות ברשת.האהבה לשירה אמנם התחילה אצלה דרך האפליקציה מיוזיקלי, אבל נראה שאנה זק מתכננת לקחת את התחביב צעד אחד קדימה.

אחרי שפנתה לקהל הבינלאומי וזכתה ללא מעט מחמאות, זק החליטה לנסות את מזלה גם מול השוק המקומי בארצנו הקטנטונת. בתכנית "להיות זמרת" שמשודרת בערוץ 24, כוכבת הרשת הצעירה תקבל הדרכה צמודה מהמפיק המוזיקלי עדי לאון שילווה אותה עד להוצאת סינגל בכורה. המעבר מסרטונים ביתיים באפליקציה אל סביבת אולפן מקצועית הוא אתגר לא קטן, אבל יש לנו תחושה שגם את הפסגה הזאת אנה זק תצליח לכבוש.

את מכורה לטלפון?

"אין שאלה בכלל. נראה לי שאני לא יכולה לחיות בלי טלפון חוץ בזמן שעות השינה, רק אז אני לא נוגעת בו".

למה מיוזיקלי זה כיף?

"בגלל שכיף לעשות את הסרטונים האלה וליצור משהו כזה מגניב לבד, בזכות עצמך. זה גם כיף לרקוד ולעשות שטויות בסרטון. המיוזיקלי מביא לי המון עוקבים באינסטגרם ותגובות, כי אנשים שרואים אותי במיוזיקלי מתחילים לעקוב אחריי גם באינסטגרם. אנשים מזהים אותי ברחוב, שזה מטורף, מרגש ולא מובן מאליו בכלל".

איזה טיפים את יכולה לתת למישהי שרוצה להיות כוכבת רשת?

"אינסטגרם זה מאוד מאוד חשוב, אז שכל תמונה באינסטגרם תהיה באמת איכותית ויפה. חשוב שהאור בה יהיה טוב, שהיא תמשוך את העין ושהתמונה תהיה 'חיה' כדי שיהיה כיף להסתכל עליה. חשוב גם לשלב קצת סרטונים בעמוד האינסטגרם, ולעשות הרבה סטורי כדי שאנשים באמת יראו מה אתם עושים ביומיום".

עוד בערוץ 24:

בואו לעקוב אחרינו גם באינסטגרם

"להיות זמרת": שלישי - חמישי ב-18:00, ערוץ 24