מוזיקה

איך נולד "מתוק כשמרלי"? לגמרי בטעות

להלן תגליות מפתיעות שעלו מהביקור של עדי ששון במופע השקת האלבום של אליעד, האחראי ללהיט הרשמי של הקיץ: 1. ש לו עוד שירים, והקהל יודע אותם בעל פה, 2."מתוק כשמרלי" התחיל כאלתור מוחלט. 3. המעריצות בהיסטריה, 4. לכוכב העולה יש עוד הפתעות בשרוול, והן כוללות את מייקל ג'קסון, ריי צ'ארלס, יזהר אשדות, דודו טסה ושלומי שבת

עדי ששון | הבילויים | ערוץ 24 | פורסם 17:57 22.07.15 

שנה גודל אות

אחרי ששלחו את עדי ששון למופע השקת האלבום "סימן" של אליעד במועדון הזאפה, נאלצו ארליך ואטדגי לשאול שאלה מתבקשת למדי: עם כל הכבוד ל"מתוק כשמרלי", איך בעצם מחזיקים הופעה שלמה עם להיט אחד בארסנל? אלא שמתברר, כפי שעונה ששון, ש"אנחנו לא מבינים שום דבר. הייתה שם היסטריה ברמות שלא הכרתי - כל הקהל הכיר את כל המילים של כל השירים באלבום, אני לא ראיתי תופעה כזאת בחיים שלי. הרגשתי הכי לא קשורה, כי אני היחידה שלא ידעה את כל האלבום בעל פה", היא מספרת ומוסיפה עוד קצת פלפל מעל: "המעריצות סביבו בהיסטריה. כשראיינתי אותו בחדר הלבשה, ראתה אותי שם מישהי ושאלה בעויונות – 'את חברה שלו?' אמרתי שלא, אז היא אמרה 'יש!'".

אז אחרי שדיברנו קצת על אליעד, הגיע הזמן לדבר קצת עם אליעד. את עניין המעריצות עוד יכולנו לנחש, אבל מה לגבי השאלה הזאת - איך נולד הקסם שנקרא "מתוק כשמרלי"?

"בטעות לחלוטין", עונה הזמר למרבה ההלם של המראיינת. "הוא אלתור של הרגע האחרון. הייתי צריך שיר אחרון לאלבום, היה לי מין ביט רגאיי כזה ופשוט כתבתי עליו את המילים. כשהעלתי את כל האלבום ליוטיוב פתאום קלטתי שדווקא השיר הזה עושה המון צפיות. אז אמרתי יאללה, נוציא לרדיו". מאז, כפי שכולנו יודעים – הכל היסטריה. אבל מי שלא זכה לחגוג עם אליעד בזאפה כנראה לא יודע את הפרט המדהים הבא – מדובר גם בבדרן היתולי, שמפנק את הקהל שלו בחיקויים מדויקים של מייקל ג'קסון, ריי צ'ארלס, יזהר אשדות, דודו טסה ושלומי שבת.

 עוד בבילויים:

יש להן את זה: כשה"איט גירלז" פגשו את ארליך ובוסקילה

צפו: אלכסה ורז תיעדו בשבילנו את החופשה המושלמת שלהם במלדיביים

שיר האהבה הלסבי שכבש את המבקרים

"הבילויים" עם אסף אטדגי ועינת ארליך, א'-ד', 14:00 עד 11:30, ערוץ 24

>> לדף הפייסבוק של "הבילויים" לחצו כאן