גברים
דן בילזריין (צילום: יחסי ציבור)
צילום: יחסי ציבור

דן בילזריין מפרגן לישראלי באינסטגרם

הפלייבוי האמריקאי אומנם עסוק מאוד בהשקת העסק החדש שלו לשיווק שמני ווייפורייזר, אבל זה לא אומר שהוא מזניח את מערכת היחסים שלו עם סופיה בוורלי. לאחרונה, הוא שיתף ציור בסטורי שלו ותייג את הדוגמנית הצעירה – ושמנו לב שהציור הכחול-לבן מוכר לנו מאוד

מערכת ערוץ הגברים | mako | פורסם 09:01 10.01.18 

שנה גודל אות

בשלב הזה אתם כבר אמורים להיות מודעים לגבי מצב חיי האהבה של מלך האינסטגרם, אבל אם לא אז זה מה שאתם צריכים לדעת: בחודש יולי האחרון, פנאט הרובים/שחקן הפוקר/פלייבוי אמריקאי דן בילזריין הודיע לעשרות מיליוני העוקבים שלו כי הוא נכנס למערכת יחסים מונוגמית עם הדוגמנית סופיה בוורלי – ומאז בילזריין נרגע עם הטסטוסטרון בחשבון האינסטגרם שלו.

אומנם היה חשש שהשניים נפרדו, אבל הפלייבוי האמריקאי מקפיד להעלות תמונות שממחישות את השינוי התפיסתי שהוא עבר מאז שהוא נכנס למערכת היחסים האקסקלוסיבית עם הדוגמנית (בין אם זה תמונות שלו לבדו, תמונות של בוורלי או תמונות שלו ביחד עם נשים לבושות, רחמנא ליצלן). כחלק מתשומת הלב שהוא מעניק לחברה, בילזריין העלה לסטורי שלו פוסט שאומנם מוקדש לסופיה, אבל עושה הרבה כבוד לבחור ישראלי - המאייר יהודה עדי דביר. 

 

בילזריין משתף תמונה (צילום: Instagram/danbilzerian)
בילזריין משתף תמונה של יהודה עדי דביר
|
צילום: Instagram/danbilzerian

לא מזמן מדור נקסטר של מאקו סיקר כיצד דביר, מאייר בן 28 מתל אביב, שבר את האינטרנט עם ציוריו המשעשעים אשר מתארים את מערכת היחסים שלו עם אשתו מאיה. המאייר זכה לתהודה גדולה מאוד ברשתות החברתיות, עם למעלה מ-1.2 מיליון עוקבים באינסטגרם. אנשים רבים התחברו אל האיורים המשעשעים של דביר, ועכשיו מסתבר שאחד מהם הוא גם בילזריין בעצמו.

הפלייבוי האמריקאי העלה אתמול בלילה את אחד האיורים לסטורי שלו באינסטגרם ותייג את זוגתו היקרה (חמוד מאוד מצידו, רק חבל שהוא לא תייג גם את האמן בתמונה). כותרת התמונה המקורית היא: "Every Morning" (כל בוקר), והיא מציגה בחור שמנסה לצאת ממיטתו וללכת לעבודה בזמן שזוגתו נצמדת אל גבו. לא חשבנו על זה עד עכשיו, אבל ניתן לראות את הדמיון בין הדמויות שבציור ובין בילזריין ובוורלי, מה אתם אומרים?

A post shared by Dan Bilzerian (@danbilzerian) on

אנחנו תמיד אוהבים שנותנים זריקת עודד תוצרת כחול-לבן באינסטגרם של מפורסמים, ורק נזכיר לכם שגם לינדזי פלאס הצליחה לחמם לנו את הלב כשמסרה ד"ש לישראל אחרי שהמדור שלנו הביע בה תמיכה.