גברים
אנה שרי (צילום: יחסי ציבור)
צילום: יחסי ציבור

כוכבת הפיטנס מחלקת לכם כסף

אף אחד לא צריך לשכנע אותנו לאהוב את אנה שרי, אבל הפרויקט החדש שלה בהחלט עוזר להגביר את מה שכבר הרגשנו: הדוגמנית העלתה פוסט חדש לאינסטגרם, ובו היא פרסמה תחרות מעוררת השראה, שעוזרת לעוקבים שלה גם לחיות בריא וגם להרוויח כסף

מערכת ערוץ הגברים | mako | פורסם 13:12 07.01.18 

שנה גודל אות

רוצים גם להיראות מדהים וגם להגדיל את חשבון הבנק שלכם? מי לא.  אנה שרי יודעת שזו התשובה שלכם, ולכן היא הכריזה חגיגית על פתיחתה של תחרות משמחת.

דוגמנית הפיטנס, שהתחילה את דרכה כשפנפנת פלייבוי, נכנסה חזק לכל עולם הכושר בחודשים האחרונים ועכשיו היא מזמינה גם את העוקבים שלה. אנה העלתה פוסט באינסטגרם, ובו היא הזמינה את כולם לנסות את אתגר השנה החדשה שלה, שנקרא: New Year New You Challenge. 

A post shared by AnaCherí (@anacheri) on

האתגר מתחיל מחר (ב') ונמשך שישה שבועות. במהלך האתגר צריך לשנות את התזונה ואת הרגלי הכושר לפי תכנית אימון שמספקת אנה בעצמה. מי שירשם לתכנית שלה ייהנה גם מתפריט שהיא הכינה לתקופת השינוי, מיילים תומכים, סרטוני יוטיוב להדגמת תרגילים, מתכונים ועוד. המנצחים בתחרות, שיעברו את השינוי הכי משמעותי, יזכו בפרסים של 2,000 דולר למקום הראשון, 1,000 לשני, 500 לשלישי, 250 לרביעי ו-250 למקום החמישי.

הזוכים בתחרות יוכרזו ב-23.2, וכבר עכשיו אנה הציגה כמה תמונות לפני ואחרי של חלק מהגולשים שלקחו חלק באתגר הזה - והתוצאות באמת מרשימות. דפדפו וצפו בעצמכם:

A post shared by AnaCherí (@anacheri) on

 

A post shared by AnaCherí (@anacheri) on

 

נו, אמרנו לכם - עוד סיבה לאהוב את אנה שרי, כשהיא גורמת לכם לאהוב את עצמכם.