גברים
קורטני סטודן (צילום: אינסטגרם\courtneyastodden)
צילום: אינסטגרם\courtneyastodden

קורטני סטודן בווידויים חושפניים

כוכבת הריאליטי הצעירה, שהתפרסמה לאחר שהתחתנה בגיל 16 עם אדם שמבוגר ממנה ב-35 שנה, חשפה בסדרת סרטונים באינסטגרם שהיא סובלת מדיכאון וחרדה והצליחה להדאיג את כולם עם המסר האישי לבעלה לשעבר

מערכת ערוץ הגברים | mako | פורסם 11:44 07.01.18 

שנה גודל אות

קורטני סטודן, האישה שכיכבה אינספור תכניות ריאליטי, הצליחה להפתיע את העולם כל כך הרבה פעמים, שאנחנו כבר מזמן איבדנו ספירה. זה התחיל בנישואים שלה לגבר בן 51 כשהיא הייתה בת 16 בלבד, המשיך בתמונות הנועזות והשירים שניסתה לקדם בעירום והגיע עד הגירושים המפורסמים שלה שנלווה אליהם וידוי על הרצון שלה לפצוח ברומן לסבי. אבל היא רק בת 23, וזה ממש לא נגמר בזה.

סטודן, כאמור, החליטה לפני שנה להפריד כוחות מבעלה, דאג האצ'סון, אחרי שש שנים של נישואים. כולם חשבו שמדובר בעניין של זמן עד שהשניים יתגרשו ואיש לא באמת הופתע מכך, אבל מסתבר שדווקא סטודן לא הייתה שלמה עם הפרידה הזו.

מי שעוקב אחרי סטודן באינסטגרם ובטוויטר שלה, הופתע בימים האחרונים לגלות שהיא מעלה בסטוריז ובפוסטים שונים שלה סרטונים בהם היא חושפת שמאז הפרידה היא סובלת מדיכאון וחרדה, ושהיא מתגעגעת לגרוש שלה ורוצה לחזור אליו. "אני צריכה את הגבר הזה חזרה בחיי. אני צריכה שהוא יבוא לעזור לי. אני צריכה שהוא ירצה שהנישואים שלנו יעבדו. הוא היה הסלע היציב היחיד שלי. דאג, אם אתה קורא את זה - זו קריאה ברבים לאהבה הנצחית שלך", כתבה באחד הפוסטים.

בסרטון אחר שצילמה בתוך הרכב שלה, סטודן מודה לאלפי גולשים שתמכו בה וחיזקו אותה על הגילוי האמיץ של רגשותיה - לא רק בקשר לבעלה, אלא בעיקר על תחושת הדיכאון. בסרטון סטודן מדברת על כך שתמונות סקסיות שעוברות פוטושופ הן אשליה ולא משקפות שמחה או עוזרת לדיכאון. "בואו נשמור את זה אמיתי... לא אומרת שזה לא בסדר לפרסם תמונות סקסיות או שמחות, בגלל שאני עושה את זה וזה נותן לי להרגיש טוב לגבי עצמי - אבל מה שבאמת תרפויטי הוא כנות וחשיפה של האני האמיתי שלכם. הטוב, הרע והמכוער".

 

סטודן הצליחה לעורר תחילה פאניקה עם הפוסטים שלה, אשר בחלקם היא אפילו בוכה או שרה כדי להקל על הכאב. אבל הגולשים הראו תמיכה ענקית בה וכולם מעודדים אותה ומשבחים את הכנות שלה דרך תגובות וציוצים ברחבי הרשתות החברתיות.

גם אנחנו שולחים לאישה הזאת את התמיכה שלנו.