גברים
קונור מקגרגור (צילום: טוויטר/@TheNotoriousMMA)
צילום: טוויטר/@TheNotoriousMMA

קונור מקגרגור מתייחס לראשונה לתקרית הזקפה

עולה ולא יורד לו: לוחם ה-MMA כיכב בשומרי המסך של אלפי א.נשים אחרי שתמונה שלו בזמן שקילה, לפני הקרב מול פלויד מייוות'ר, הציגה לראווה את החבילה שלו. רק עכשיו הוא החליט סוף סוף להתייחס לזה

מערכת ערוץ הגברים | mako | פורסם 08:05 07.01.18 

שנה גודל אות

אף פעם לא משעמם עם קונור מקגרגור. כשזה לא קשור למעבר לאגרוף, מסיבות בשווי מיליונים עבור התינוק שלו או מחלות שהוא כמעט מת מהן, הוא מוצא דרכים אחרות לרתק את המעריצים - והפעם מדובר בחבילה שלו.

אולי הספקתם לשכוח, אבל באוגוסט האחרון מקגרגור הצליח לרתק הרבה עיניים למסך בזמן השקילה שלו, שנערכה רגע לפני קרב האגרוף האגדי מול פלויד מייוות'ר. הסיבה: הצופים חשבו שמקגרגור, שעלה כמובן רק בתחתונים, מופיע מול הקהל עם זקפה קלה. ואם לא מדובר בזקפה, אז במשהו אחר שאפשר להתגאות בו.

מקגרגור אמנם קיבל באהבה את כל המחמאות והרמת הגבות, אבל לא התייחס לעניין בזמנו. לא ברור למה, אבל דווקא בינואר 2018 הוא החליט להחזיר את כולם אחורה ולתת תגובה רשמית לתמונה, בדמות של אימוג'י:כמובן שההצפה הזו גררה הרבה תגובות מגולשים, אחת מהן הייתה של המתאגרף המפורסם אמיר קאהן שהחליט להתגרות במקגרגור ולומר שהוא "צריך זכוכית מגדלת, אחי", בצירוף תמונת סלפי שלו. מעריץ של מקגרגור החליט להתערב ולהגיב חזרה ב"מה שאתה צריך, זה לגלח את הג'ונגל על החזה שלך".

מקגרגור, להפתעת אף אחד, העלה את אותה תמונה מחמיאה גם לאינסטגרם שלו, שם הוא זכה למיליון וחצי לייקים ו-14.7 אלף (!) תגובות. הידוע לשמצה הפך לחציל סגול, והוא אוהב את זה.