אנחנו מניחים שרובכם בכלל לא יודעים מה זה קרלינג, ואלו מכם שכן, כנראה מתחבאים היטב וסוגרים חלונות כשהם יושבים לצפות באחד מסוגי הספורט הכי מוזרים בעולם. לאלו מכם שזו הפעם הראשונה ששומעים את המילה הזאת, נספר שמדובר באותו ספורט חורף בו מתמודד יחיד זורק אבני קרלינג עשויות גרניט על משטח קרח ושני חבריו לקבוצה רצים אחרי המשקולת עם סוג של מטאטא כדי לפנות לו דרך. 

בכל מקרה, לא התכנסנו כאן היום כדי ללמוד על סוגי ספורט שכמעט ולא מוכרים לנו הישראלים, אלא כדי לדבר על אלו שכן עוסקים בקרלינג, וספציפית על זו שמייצגת את רוסיה באולימפיאדת בחורף שנערכת בימים אלה בדרום קוריאה; כבר יומיים שלמים שכל הרשת משתגעת אחרי אנסטסיה בריזגלובה, הרוסייה בת ה-25 עליה נכתב: "זו ללא ספק ספורטאית הקלרינג הכי יפה בהיסטוריה של המשחק". עכשיו תראו, זה לא אנחנו אמרנו את זה, אבל אנחנו חייבים להסכים.


הכל התחיל כשערוצי הספורט שמסקרים את האולימפיאדה החלו לעקוב אחרי התקדמות נבחרות הקרלינג שמשתתפות בטורניר, וברגע שהמצלמה נחתה על פניה של אנסטסיה, הטירוף יצא לדרך: "מה זה?! היא נראית כמו השילוב המושלם בין אנג'לינה ג'ולי למייגן פוקס", כתב אחד הגולשים, ושוב, כמו בפסקה כאן למעלה - אנחנו פשוט חייבים להסכים איתו.


אם הגעתם עד לכאן בציפייה לגלות שמדובר ברווקה, צר לנו לאכזב אתכם עם הידיעה שאנסטסיה התחתנה לא מזמן עם שותפה לכדור הקרלינג, אלכסנדר קרושלינסקי, ככה שאם בניתם על קריירה בקרלינג רק כדי להרשים אותה ולנסות לזכות בדייט על הקרח, כדאי שתחזרו לשחק כדורגל בשכונה. סורי.