גברים
Getty Images (צילום: יחסי ציבור)
צילום: יחסי ציבור

כריסטיאנו רונאלדו יוצא בהצהרה מרגשת

"כולנו יודעים מה הוא מסוגל לעשות": שחקן הכדורגל הפורטוגלי הגיע למסיבת עיתונאים בדובאי, וניצל את ההזדמנות כדי להצהיר על כוונות רציניות. הציניקנים כבר חושבים שהם יודעים מאיפה זה הגיע, אבל המעריצים מתרגשים

מערכת ערוץ הגברים | mako | פורסם 02:32 19.12.17 

שנה גודל אות

שנה מטורפת ועמוסה בהישגים עברה על שחקן הכדורגל הפורטוגלי כריסטיאנו רונאלדו. נדמה שהוא רק עכשיו מתחיל להגיע לשיאים חדשים בחיים הפרטיים והמקצועיים, אבל כבר עכשיו הוא מדבר על היום בו הכל ייגמר.
 
"הייתי רוצה לפרוש בריאל מדריד, אם הדבר יהיה אפשרי", אמר רונאלדו במסיבת עיתונאים בדובאי. בן ה-32 הכריז באופן רשמי בעצם שהיה רוצה להעביר את כל הקריירה שלו בריאל מדריד ולפרוש לאחר שימצה את עצמו שם, מבלי לעבור תוך כדי לאף קבוצה אחרת.
 
"זה בסיסי מבחינתנו שרונאלדו יישאר עד הסוף", אמר זינדין זידאן. "זה הבית, אני מקווה שהוא יהיה כאן ממש עד הסוף. כולנו יודעים מה הוא מסוגל לעשות על המגרש".
 
 
למרות שמדובר בהצהרה מרגשת ששימחה את כל המעריצים, זה מגיע קצת בהפתעה ומתקבל בבלבול, לאור העובדה שממש לאחרונה, על פי הדיווחים, ביקש רונאלדו מעורכי דינו להוריד את מחיר סעיף השחרור שלו שעומד על יותר ממיליארד דולר - מה שכמובן אומר שמועדונים אחרים עוד עלולים להתעניין ברכישתו.
 
הציניים שבינינו חושבים שהצהרה הזאת הגיעה כדי להרגיע את המעריצים, אבל זה לא מפריע למי שאוהב אותו להמשיך לעשות את זה בכל הכח.