גבר נעצר על ידי המשטרה הניגרית לאחר שנחשף כי צילם סרט פורנו ביער מקומי קדוש. טובילובה ג'ולאשו תועד מקיים יחסי מין באוסון אוסוגבו, יער שנחשב למקום משכנה של אלת הפוריות אוסון והוכר בעבר בתור אתר מורשת של אורגון UNESCO.

ג'ולאשו, שחקן ומפיק פורנו מוכר בניגריה, תועד מקיים יחסי מין ביער כשהוא לובש חלוק לבן מסורתי בדומה לזה שלובשת האלה אוסון על פי הפולקלור המקומי. מאוחר יותר, הוא שיתף את הסרטון בחשבונות המדיה החברתיים שלו כמו גם באתר האינטרנט שלו. השחקן נעצר זמן קצר אחרי שהסרטון הפך לוויראלי ועורר את זעמם של התושבים.

קצין משטרה מקומי התייחס לפרשה בשיחה עם כתבי ה-BBC ואמר: "ההתנהגות שלו הייתה בלתי מתקבלת על הדעת. הוא עלול היה לגרום להפרות סדר". ימי אלבויבון, תושב האזור שסוגד לאלה, התייחס גם הוא למעשיו של השחקן ואמר שמעשיו הם בלתי נסלחים.

"מר ג'ולשאו חילל את היער הקדוש שלנו", אמר אלבויבון והוסיף, "אחרי שיסתיים התהליך המשפטי, אני ושאר הכוהנים שסוגדים לאוסון נחליט איזה כיצד להעניש אותו ברמתנו". כלי התקשורת באזור פנו לג'ולשאו ולעורך דינו במטרה לקבלת תגובה, אך אלו בחרו שלא לענות.

זוהי לא הפעם הראשונה שסרטון פורנו מצליח לעורר זעם בקרב הציבור. רק לפני חודשיים דיווחנו לכם על תקרית בקולומביה, שם שחקנית פורנו מקומית צולמה מבצעת אקט מיני על אוטובוס ציבורי בעיר קאלי. לאחר שהסרטון הפך לוויראלי, הנהלת חברת האוטובוסים העירונית הגישה תלונה למשטרה והשחקנית, קתלינה לופז, פרסמה הודעת התנצלות.