"קוקו, מי מתחבא שם?": דירה להשכרה שפורסמה בספרד הסעירה את הרשת, אחרי שגולשים הבחינו במשהו מוזר מאוד בתמונות שלה שעלו לרשתות החברתיות. באחת התמונות של הנכס, שנמצא במדריד ועולה 990 אירו לחודש, אפשר לראות סלון הנורמטיבי למדי – לפחות עד שמבחינים במה קורה על הספה.

גולש אחד שהעלה צילום מסך של המודעה בחשבון הטוויטר שלו והצביע על כך שנדמה שמשהו או מישהו מתחבא על הספה מתחת לסדין אדום. עד מהרה, עשרות גולשים התחילו להעלות סברות משלהם בנוגע לממצא הביזארי – העיקרית ביניהם היא שהתמונה צולמה בזמן ששני אנשים קיימו יחסי מין על הספה.

"בואו נראה", כתבה אחת הגולשות. "זה לא שני אנשים שעושים סקס? כלומר, זה ברור לחלוטין". גולש נוסף תהה עם האקט המיני כלול במחיר של הדירה, בזמן שאחר כתב: "נראה לי גם שזה אנשים שמקיימים יחסי מין, למרות שאני לא מצליח לזהות את התנוחה – מישהי יכולה לעזור לי?". בינתיים, אחרים טענו שזו בכלל רוח רפאים מתחת לסדין.

"עוד מישהו ראה את הרוח רפאים על הספה?", כתב אחד הגולשים וציין שזה מחיר מציאה עבור חוקרי פעילות על-טבעית. גולש נוסף כתב: "הייתי שוכר את הדירה הזאת. כלומר, נראה לי שווה את המחיר רק בשביל למצוא את השד שמסתובב שם".