הוא נחשב לאחד הקבלנים המוכרים ביותר בישראל, ערך אירועים משפחתיים לבני משפחתו במיליוני שקלים בבתי מלון יוקרתיים בתל אביב ולא הסתיר לרגע את עושרו ואת נכסיו וחיבתו למכוניות יוקרה.

הבוקר חוקרי להב 433 עיכבו את הקבלן מהדרום לחקירה בגין עבירות של הלבנת הון, קבלת דבר במרמה, סחיטה ואיומים. מדובר באחד המהלכים במסגרת חקירה רחבת היקף שבה נעצרו קבלנים ואנשי עסקים וכן יורם קצב, אחיו של הנשיא לשעבר.

קרובים של הקבלן הופתעו מאוד מההחלטה לעכב אותו לחקירה. "הוא אדם זהיר מאוד ומחושב. הוא לא יעשה שטויות ויסתבך. הוא יודע כל הזמן שרשות המיסים והמשטרה בודקות מאיפה יש לו כסף", אומר איש הקרוב מאד לקבל בשיחה עם mako.

לדבריו, "בדקו את ספרי הנהלת החשבונות שלו עשרות פעמים ומצאו שהכול תקין. ניסו לבדוק אם יש לו קשר לעבריינים בארגוני פשיעה וגילו שהוא אדם נקי וישר. הוא מעולם לא איים וסחט איש. אנשים קנאים וצרי עין מחפשים כל הזמן לפגוע בו בגלל הצלחתו הרבה והעובדה שיש לו לב זהב והוא עוזר לאנשים רבים".

"כואב לאנשים שהוא בחור צעיר ומצליח שזוכה במכרזים מבוקשים", מוסיף חבר קרוב של הקבלן. "יש לא מעט קבלנים ואנשים שמחפשים אותו בפינה כדי לפגוע בו ובחברה המצליחה. אני מאמין שהוא ייצא מזה נקי וצח כשלג. כל המעצר שלו מיותר ונועד לספק כותרות למשטרת ישראל".

ל-mako נודע שהחוקרים מנסים לגייס עד מדינה בתיק הסבוך הזה כדי שיוכל לסייע להם להפליל את מרבית המעורבים.