סלבס
קים קרדשיאן וסיינט ווסט (צילום: Splash News)
רק בריאות - קים קרדשיאן וסיינט ווסט
|
צילום: Splash News

הבן של קים קרדשיאן אושפז עקב דלקת ריאות

סיינט ווסט, בנם בן השנתיים של קים קרדשיאן וקניה ווסט, אושפז בשבוע שעבר עקב דלקת ריאות. קים וקניה שהו לצידו לאורך כל השהות בבית החולים

עדן יואל | mako | פורסם 12:18 02.01.18 

שנה גודל אות

משפחת קרדשיאן-ווסט פתחה את השנה האזרחית בבהלה קלה. סיינט ווסט, בנם בן השנתיים של קים קרדשיאן והראפר קניה ווסט, אושפז בשבוע שעבר בבית חולים עקב דלקת ריאות.

מקורות יודעי דבר סיפרו לאתר הרכילות TMZ שסיינט אושפז כבר ביום חמישי, ושקים וקניה השגיחו עליו לאורך כל האשפוז. למי שחושב לעצמו, "רגע, אבל ראיתי את התמונות של קים וקניה מערב הסילבסטר – מה, הם השאירו את התינוקי בבית החולים ויצאו לחגוג?", נסביר:

א. כל הכבוד על הבקיאות, קים וקניה אכן הגיעו למסיבת סוף השנה המסורתית של קריס ג'נר. קים אפילו פרסמה סרטון ובו נשיקת חצות עם קניה, שהצליח להפתיע את כולם פשוט משום שהוא מחייך לאורך כל האירוע ולא חשבנו שיש לו בכלל את היכולת:

A post shared by Homepage Daily (@homepageco) on

ב. אל תתרגשו ותזדעפו, הכל בסדר גמור, טפו-טפו-טפו. מצבו של סיינט התייצב והוא שוחרר הביתה כבר במוצאי שבת. אנחנו רוצים להאמין שאפילו חובבי תשומת לב כמו קים וקניה לא היו משאירים ילד בבית חולים.

כזכור, סיינט ווסט צפוי להפוך בקרוב מאח קטן לאח אמצעי. זאת הודות לפונדקאית שנושאת בימים אלה את הבייבי השלישית של קים קרדשיאן, וצפויה ללדת בחודש הקרוב.