סלבס
טיפאני טראמפ (צילום: אינסטגרם)
באה בשביל המאמרים - טיפאני טראמפ
|
צילום: אינסטגרם

הבת של טראמפ חגגה במסיבה "פלייבוי"

אצל מליה וסשה אובמה זה לא היה קורה. טיפאני טראמפ, בתו בת ה-24 של נשיא ארצות הברית, קיבלה את פני השנה האזרחית החדשה במסיבה של מגזין "פלייבוי". הבדיחות כבר כותבות את עצמן

עדן יואל | mako | פורסם 11:31 02.01.18 

שנה גודל אות

ליד ההגדרה של "קלאסה" במילון מופיעה התמונה הבאה –

זו משמאל היא טיפאני טראמפ, בתו בת ה-24 של נשיא ארצות הברית דונלאד טראמפ, והיא חוגגת את השנה האזרחית החדשה במסיבה של "פלייבוי". מה יש לא לאהוב?

טיפאני היא הבת הרביעית בעץ המשפחה המסועף של טראמפ, ונולדה במהלך נישואיו למרלה מייפלס. בשונה מילדי טראמפ הבוגרים – דונלד ג'וניור, איוונקה ואריק – טיפאני נותרה בעיקר מאחורי הקלעים בקמפיין הבחירות של אביה. גם מפאת גילה הצעיר והעובדה שהיא עדיין סטודנטית, אבל גם כי יש לה תדמית... נו, קצת טראשית, מה נעשה?

A post shared by Candace Jordan (@candidcandace) on

טראמפ היתה אורחת הכבוד במסיבת סוף השנה של "פלייבוי", שנערכה בלוס אנג'לס תחת חסותו של המגזין הוותיק, ובניצוחו של קופר, בנו של המו"ל המנוח יו הפנר. בתחילת השבוע, טיפאני עוד בילתה עם משפחתה באחוזה "מאר-א-לאגו" בפלורידה, שם היא הצטלמה גם לתמונה הבאה עם אחותה, איוונקה:

הסלפי המשועשע של צמד הבנות הראשונות עלה להן בלא מעט תגובות מרושעות. הגולשים כינו אותן "חסרות רגישות", "המוניות", "צעקניות" ואפילו "בושה למוסד הנשיאות". לא יודעים, כולה ביקיני, לא נראה לנו כמו משהו שמפילים בגללו שלטון.