כמו בכל תכנית של טיפ מהשואוביז עם אמילי צוקרמן, גם היום ניתן לכם את הטיפים מהסלבס ומהמנטורים שעובדים איתם: אלברט אסקולה מדרג בפינת העיצוב 'הורס או להריסה' את בתי היוקרה בארץ ובחו"ל ואף חושף סוד מחדר האמבטיה, הקוסמטיקאית של הסלבס, עופרי בס, תגלה לכם סוד שישאיר אתכם המומים, המאפרת של הסלבס תיתן לכן כמה טיפים לאיפור לקראת אירוע נוצץ ומתוקשר והמנתחת של הסלבס, ד"ר הדר ישראלי, תיתן לכן טיפ למייקאובר סופר מהיר, כזה שיכין אתכם בנו-טיים לאירוע חשוב או לקמפיין שקיבלתן מהרגע להרגע.

אלברט אסקולה (צילום: מתוך התוכנית 'טיפ מהשואוביז')
אלברט אסקולה|צילום: מתוך התוכנית 'טיפ מהשואוביז'

הפעם, בפינת עיצוב בתי היוקרה 'הורס או להריסה' אלברט מפרגן לבית יוקרה בחו"ל ו ל-4 בתי יוקרה ממש כאן בארץ ואף עונה על השאלה שאין מישהו שלא התחבט בה בינו לבין עצמו - מה הוא מעדיף, דוש או אמבט?

כנסו לפינה המלאה של אלברט מתוך התכנית, בה הוא גם מגלה סוד מחדר האמבטיה>>

מתוך פינת העיצוב 'הורס או להריסה' עם אלברט אסקולה. צילום מימין: עודד סמדר, צילום משמאל: עמית גרון

מימין למעלה, בית יוקרה בעיצובה של מעצבת הפנים קטיה רביץ. הספה, השולחן ושאר הריהוט של ROCHE BOBOIS, אותם בחרה קטיה מבית המותג פיטרו הכט בהרצליה.

משמאל למעלה, בית יוקרה עליו אחראים לוין פקר אדריכלים. את האבן הטבעית של האמבט, בחיתוך קאט טו סייז ובטכניקת בוק מאצ', בחרו לקחת מבית המותג פרביטל.

מתוך פינת העיצוב 'הורס או להריסה' עם אלברט אסקולה. צילום מימין: אלעד גונן, צילום משמאל: VIVA

מימין למעלה, בית יוקרה בעיצובה של אנט פרומר. את השטיח המיוחד, העשוי משי וצמר, בחרה לקחת מבית המותג צמר שטיחים.

משמאל למעלה, בית יוקרה, שאת דלתות הזכוכית על גבי מערכות הזזה במסילה עליונה ואת דלת העץ במישור חיפוי קיר, בחרו לקחת מבית המותג ויוה דלתות ופרקטים בהרצליה.

טיפים נוספים מהמנטורים של הסלבס:

ד"ר הדר ישראלי, המנתחת של הסלבס והמרדית גריי הישראלית, עם טיפ למייקאובר מהיר

אם אתן לקראת אירוע חשוב שאתן רוצות או חייבות להשאיר בו חותם ואתן צריכות מייקאובר מהיר וקל, אז הנה לכן כמה אפשרויות שהסלברטאיות נעזרות בהן: נתחיל עם הגדלת חזה ללא ניתוח, הגדלת חזה ב-24 שעות, כן, בדיוק כך. הסלבריטאיות מגיעות לקליניקה ובאמצעות הזרקה של סליין ביום האירוע, הן מקבלות הגדלת חזה שתחזיק בין 48-24 שעות.

טיפול מהיר נוסף שאפשר לבצע הוא שאיבת שומן - שלהבדיל מהקפאת שומן, זמן ההחלמה שלו מהיר יותר. מדובר על החלמה שלוקחת בין שבוע לעשרה ימים ואתן יכולות לבחור את האזורים המדויקים שאתן רוצות לחטב - מותן, אגן או ירכיים ואפילו להתאים למה שרוצות ללבוש באותו אירוע.

ויש את מה שהסלבריטאיות מאוד אוהבות, הסקין בוסטרים, שעוזרים להצערת העור והפיכתו לזוהר במינימום זמן, וזאת באמצעות זריקות קטנות באזורים שונים בפנים. ואם חשקתן בהרמת עפעפיים מהירה, אין עם זה בעיה, בגדול ההחלמה היא אובר דה וויקנד ואתן מוכנות לאירוע הנוצץ שלכן.

כנסו לטיפ המלא של ד"ר הדר ישראלי מתוך התכנית>>

הדר ישראלי (צילום: מתוך התוכנית 'טיפ מהשואוביז')
ד"ר הדר ישראלי | טיפ מהשואוביז|צילום: מתוך התוכנית 'טיפ מהשואוביז'

הקוסמטיקאית של הסלבריטאים, עופרי בס: "קרם ה-'ורי ברי' של הסלבריטאיות הוא הסוד"

אבוקדו על הפנים? לא מה שחשבתן! עופרי בס חושפת: "קוסמטיקה טבעית זה דבר נהדר, אבל היא לא תמחק לכם קמטים או פיגמנטציה והיא בטח לא תחזיר את העור 10 שנים אחורה". מי שמכיר את הקוסמטיקאית של הסלבריטאיות, עופרי בס, יודע שהיא הדבר האמיתי ולא סתם, היא מאמינה בשילוב בין במדע והטכנולוגיה לצד הטבע ובשימוש נכון בננו טכנולוגיה גם לפנים שלכן.

אחד הקרמים המוצלחים שלה והאהובים ביותר על הסלבריטאיות הוא ה-'ורי ברי', קרם שלתוכו הכניסו תאי גזע של אסאי, גוג'י ברי ואוכמניות, מה שמאפשר לעור לעשות קפיצות משמעותיות במראה. ככה זה כשעובדים מבפנים.

כנסו לטיפ המלא של עופרי בס מתוך התכנית>>

 

עופרי בס (צילום: מתוך התוכנית 'טיפ מהשואוביז')
עופרי בס | טיפ מהשואוביז|צילום: מתוך התוכנית 'טיפ מהשואוביז'

המאפרת של הסלבס, ורד גני, עם טיפ לאיפור גלאם, שמתאים גם למי שלא אוהבת להתאפר

כנסו לטיפ המלא של ורד גני מתוך התכנית>>
ורד גני (צילום: מתוך התוכנית 'טיפ מהשואוביז')
ורד גני | טיפ מהשואוביז|צילום: מתוך התוכנית 'טיפ מהשואוביז'

אמילי צוקרמן, מנחת התכנית 'טיפ מהשואוביז'

"אני חוברת לטיפ של המלהקת גלית רוזנשטיין, כמי שמאמינה בנכסים עתידיים מניבים שלא שמורים רק לעולם הפיננסיים והנדל"ן. שחקנים וטאלנטים מכל התחומים בעולם הטלוויזיה - תשקיעו ביצירה משלכם, כתבו פורמט או שבו וצרו סדרת מופת. זה מהלך שיכול לסדר אתכם מבחינה פיננסית לכל החיים ואולי גם להשיג לכם את התפקיד שחיכיתם לו כל החיים, כאן ואולי גם מעבר לים".

 

אמילי צוקרמן (צילום: מתוך התוכנית 'טיפ מהשואוביז')
אמילי צוקרמן | טיפ מהשואוביז|צילום: מתוך התוכנית 'טיפ מהשואוביז'

לטיפים נוספים מהסלבס והמנטורים שלהם, בנושאים של כושר, טיפוח, אופנה ועוד, היכנסו למתחם האישי של המנטורים שלנו ושדרגו את עצמכם. בנוסף, כמו תמיד יעלו בקרוב עוד טיפים מקצועיים שיעזרו לכם לייצר כסף ולמנף את הנכסים שלכם, כמו שהסלבס התחילו לעשות, בתכנית מומחים פלוס+.