סלבס

חתולה במגפיים: מאיה בוסקילה מגיבה לביקורת

אחרי כל השנים שאנחנו מכירים את מאיה בוסקילה כבר הצלחנו להבין ולהפנים שלא מדובר בטיפוס סולידי במיוחד, אבל עדיין כל פעם שהיא בוחרת לעשות מה שעושה לה טוב ולהגיד מה שהיא רוצה, היא משאירה אותנו נפעמים. הפעם מדובר בפוסט זועם במיוחד שהיא העלתה כדי להחזיר לכל מי שביקר את הלבוש שלה. מוצדק או לא? תחליטו אתם

יפעת הללי אברהם | mako | פורסם 13:52 03.01.18 

שנה גודל אות

מעולם לא גרמו מגפיים אדומים כל כך לסערה גדולה כל כך. לכאורה מדובר בתמונה תמימה שהעלתה הזמרת מאיה בוסקילה לחשבון האינסטגרם שלה, איתה בישרה לעוקביה על כך שהגיעה לתכנית האירוח של צביקה הדר יחד עם שותפה למופע החדש, צביקה פיק.

אממה, היו כמה אנשים שמה שמשך את תשומת ליבם לא היה הפרצוף היפה של בוסקילה או ההרמוניה בינה לבין האיש והנצנצים, אלא דווקא המגפיים האקסהיביציוניים והמוחצנים אותם לבשה באותם צילומים. 

מאיה, שכבר הוכיחה לנו לא פעם שהיא לא רואה אף אחד ממטר ולא נשארת חייבת - החליטה שההתעסקות המוגזמת הזו במגפיים שלבשה לא באה לה בטוב ולא מתאים לה לקבל ביקורת קשה על חוש האופנה והסטייל שלה.

אז מה עושה דיווה כמו בוסקילה? יצאה עם פוסט זועם במיוחד בלי לסנן או לשקול מילים (ביננו, זה בדיוק מה שאנחנו אוהבים בה) והתוצאה - לפנתאון. 

אוקיי... בוקר מלא בהתעסקות על מגפיים. חחחחח... זה משעשע!!!, שלא תבינו לא נכון, מתמוגגת מזה שעדיין מתעסקים במה שאני לובשת, עושה ואוכלת אז ככה, לכל מי שיושב בחדר קטנטן, דמוי אולפן, עם ילדות בנות 14 ששמות כובע שקנו באלנבי ומגפיים אדומים מזארה.(קונה מלא בזארה, אבל יודעת מה לקנות)בואו נתחיל: המגפיים ארוכים, של בלנסיאגה @balenciaga , המעצב האהוב עלי, השמלה של בלמיין, @balmain ,גם מעצב שאני מאד מעריכה. אני מציעה, לכל אלו שיושבים ועושים שיק, שוק ושמוקקקק... להכנס לעולם הבלוגים, הפאשן האמיתי בעולם ולראות מה הולך, לאן נושבת הרוח בעולם המעצבים ולבדוק טוב טוב מה הולך עם מה!!!! יש בחורות שמתאים להן סוודר פסים חרוש וכובע בנאלי ויש כאלה שבאמת מאורות והאופי שלהן מעז. שמחה שהמגפיים עשו לכם את השבוע, תוכלו לראות אותם בשישי בתכנית של צביקה הדר שוב... נ.ב- טל, את מתלבשת מושלםםםם!!!יום מעצב ומהמם לכם. #fashion #music #love #show @taltlv @pnaiplusנתתי לכם במה, תשתמשו בה בתבונה

A post shared by maya_buskila (@maya_buskila) on

"בוקר מלא בהתעסקות על מגפיים", פתחה בוסקילה את הפוסט, "זה משעשע! אז ככה, לכל מי שיושב בחדר קטנטן, דמוי אולפן, עם ילדות בנות 14 ששמות כובע שקנו באלנבי ומגפיים אדומים מזארה (אני קונה מלא בזארה, אבל יודעת מה לקנות), בואו נתחיל: המגפיים ארוכים, של בלנסיאגה המעצב האהוב עלי, השמלה של בלמיין, עוד מעצב שאני מאד מעריכה".

בשלב הזה בוסקילה כבר החליטה להוריד את כולם אפילו מהמחשבה של לתת לה ביקורת בפעם הבאה וגם לתת כמה טיפים לייעול על הדרך: "אני מציעה, לכל אלו שיושבים ועושים 'שיק ושוק', להכנס לעולם הבלוגים והאופנה האמיתי בעולם ולראות מה הולך, לאן נושבת הרוח בעולם המעצבים ולבדוק טוב טוב מה הולך עם מה."

"יש בחורות שמתאים להן סוודר פסים חרוש וכובע בנאלי", הוסיפה בוסקילה, "ויש כאלה שבאמת מעורות והאופי שלהן מעז. שמחה שהמגפיים עשו לכם את השבוע, תוכלו לראות אותם בשישי בתכנית של צביקה הדר שוב".


mako