סלבס

מקום משלה: מעיין אשכנזי פתחה סטודיו חדש לכושר

אם עד עכשיו לא מצאתם סיבה מספיק טובה להיכנס לכושר - אז עכשיו קיבלתם. מאז הפרידה מאביחי אוחנה, מעיין אשכנזי עושה הכל כדי להוכיח לכולם שהיא המשיכה הלאה ועם הרבה אנרגיות חיוביות. עכשיו היא גם פותחת סטודיו חדש

יפעת הללי אברהם | mako | פורסם 17:07 02.01.18 

שנה גודל אות

שנה חדשה2⃣0⃣1⃣8⃣ התחלה חדשה והגשמת חלום ישן. אחרי 3 שנים של אימונים בפארקים, בגינות ציבוריות ובבתים בערים שונות בארץ.. בכבישים, בפקקים, בגשם ובקור, בשמש ובשיא החום. מתרגשת לפתוח סופסוף מקום משלי בהרצליה! מאמינה ומבטיחה שזה רק צעד בדרך, לקראת דברים גדולים וטובים אפילו יותר שיבואו בהמשך בזכות עבודה קשה מזמינה אתכן לבוא להתאמן ולהזיע איתי ולהגשים ביחד עוד חלומות קטנים/גדולים ליצירת קשר ופרטים 0522529377 #newyear#adreamcometrue#myownplace

A post shared by Maayan Ashkenazi (@maayan__ashkenazi) on

שבועות ספורים אחרי הפרידה מאביחי אוחנה, נראה שיוצאת העונה האחרונה של "האח הגדול", מעיין אשכנזי מתחילה לפתח את עצמה ולהגשים את חלומותיה. כזכור, רגע אחרי שיצאה מבית האח היא כבר התחילה לחפש סטודיו להשכרה בו תאמן את לקוחותיה, אבל איכשהו העניין הזה לא יצא לפועל ואשכנזי המשיכה באימונים בגינות ציבוריות ובבתים.

אבל לא עוד. בסביבתה של אשכנזי מספרים כי היא מלאת מוטיבציה להזיז דברים בחייה: "אין ספק שאחרי הפרידה מאביחי דברים יותר מתקדמים וזורמים לה. היא ממש פורחת". ואם הייתם צריכים הוכחה לכך שלא מדובר רק בלירלורים מיותרים, תוכלו למצוא אותה בפוסט שהעלתה אשכנזי לחשבון האינסטגרם שלה בו היא מספרת על כך שמצאה סטודיו חדש בו תתחיל לאמן כבר בימים הקרובים:

והנה עוד פריבילגיה שיש לרווקות טריות. אם עד היום אשכנזי אימנה רק נשים, עכשיו - כחלק מהשינוי וההתפתחות שהיא עוברת - היא תתחיל לאמן גם גברים. "לצעד הזה אין באמת קשר ישיר לפרידה, אבל הוא כן מוכיח שהפרידה הזו הייתה לטובתה והזוגיות, בין אם במכוון ובין אם לא, עיכבה אותה. זה מרחיק את האפשרות לקאמבק", מספר מקורב אחר.

New week new energy #stayfit #staychic @skechers_il

A post shared by Maayan Ashkenazi (@maayan__ashkenazi) on

על הרגע המרגש שיתפה אשכנזי ברשת החברתית וכתבה: "שנה חדשה, התחלה חדשה והגשמת חלום ישן. אחרי 3 שנים של אימונים בפארקים, בגינות ציבוריות ובבתים בערים שונות בארץ... בכבישים, בפקקים, בגשם ובקור, בשמש ובשיא החום. מתרגשת לפתוח סופסוף מקום משלי בהרצליה!". כבר אמרנו כמה אנחנו אוהבים את 2018? 

mako