תרבות
מתוך
צילום: יחסי ציבור

קיבל את כל הכסף שבעולם

צילומי ההשלמות הסרט "כל הכסף שבעולם" מקבלים משמעות אירונית לאור דיווח שנחשף כי מארק וולברג שלשל לכיסו 1.5 מיליון דולר, בעוד וויליאמס קיבלה פחות מ-1,000 דולר בלבד

מערכת ערוץ התרבות | mako | פורסם 07:17 11.01.18 

שנה גודל אות

שלושה ימים בלבד לאחר טקס גלובוס הזהב האחרון שעמד בסימן העצמה נשית, תנועת #Timesup והכרזה על תחילת עידן השוויון, נחשפים עוד פרטים שמוכיחים כי הדרך עוד ארוכה.

לפי עיתון USA Today, במסגרת צילומי ההשלמה של הסרט "כל הכסף שבעולם", קיבל כוכב הסרט מארק וולברג סכום של 1.5 מיליון דולר, בעוד הכוכבת שלצדו מישל וויליאמס הסתפקה במשכורת של 80 דולר ליום, שהסתכמו בפחות מ-1000 דולר. כלומר, פער שכר שעומד על פי 1,500 דולר. 

צילומי ההשלמה לסרט, שנערכו בחודש נובמבר האחרון, תוקצבו בסכום כולל של 10 מיליון דולר. הסיבה העיקרית להשקעה הגדולה הייתה הצורך בהחלפתו של קווין ספייסי בכריסטופר פאלמר, לאחר שהראשון הואשם בהטרדה מינית של כוכבים צעירים שנמשכה שנים. 

במאי הסרט, רידלי סקוט, התגאה בכך שהצילומים נמשכו בסך הכל 9 ימים, ועיכבו את יציאת הסרט ב-3 ימים בלבד. באותה הזדמנות אמר כי כולם – מלבד פאלמר וצוות ההפקה של הסרט – עושים זאת בהתנדבות בלבד. סביר להניח שזה גם מה שאמר לוויליאמס כדי שתרגיש טוב עם עצמה.

mako תרבות בפייסבוק

 

mako