ספורט
צילום: אלן שיבר (צילום: ספורט 5)
צילום: אלן שיבר
|
צילום: ספורט 5

גילי ורמוט ועומר דמארי לא בסגל למכבי ת"א

ייעדרו מול הצהובים. אתנסיאדיס צפוי לפתוח בחוד של חיפה

מוטי פשכצקי | ספורט 5 | פורסם 21:12 14.01.18 

שנה גודל אות

צילום: אלן שיבר (צילום: ספורט 5)
צילום: אלן שיבר
|
צילום: ספורט 5
קהת מועדף עליו. אזולאי (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
קהת מועדף עליו. אזולאי (אלן שיבר)
|
צילום: ספורט 5

מכבי חיפה תיאלץ להסתדר בשני (21:00) מול מכבי ת"א ללא גילי ורמוט ועומר דמארי. השניים לא נכללים בסגל של רוב מאס למשחק היוקרתי. אצל הירוקים טוענים כי על פי הנהלים החדשים, שחקן שלא משלים שבוע אימונים יחזור בהדרגה והשניים נעדרו בגלל מחלה (ורמוט) ופציעה (דמארי).

חודשיים וחצי אחרי שפתח בפעם האחרונה במשחק ליגה, סטפנוס אתנסיאדיס  ישוב לקבל קרדיט במקומו של מוחמד עוואד. רוב מאס ואיתי מרדכי אהבו את הדרך בה נכנס קלאוס כמחליף במשחק הניצחון על הפועל רעננה ומרגישים שהוא מתחיל להיכנס לעניינים.

מי שנראה מאוכזב שלא תורגל בהרכב הוא שלומי אזולאי. בצוות המקצועי ממשיכים להאמין ברועי קהת שתורגל על חשבונו וזאת למרות היכולת החלשה שלו בשבועיים האחרונים. בחיפה ממשיכים להאמין ברז מאיר שהציג יכולת טובה מול רעננה. במועדון הבהירו כי אין זה אומר שארנסט מאבוקה לא בתוכניות, אבל כרגע הקמרוני איבד את מקומו בהרכב. "אני לא מתסכל על שמות או על גיל ורזומה", אמר מאס לשחקנים, ולמעשה העביר מסר ברור לשחקנים שחשבו שהם באנקר בהרכב.

רוצים ניצחון בכל מחיר. אוהדי חיפה (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
רוצים ניצחון בכל מחיר. אוהדי חיפה (אלן שיבר)
|
צילום: ספורט 5

על פי ההערכות, האצטדיון יהיה מלא. כ-25 אלף אוהדים כבר הבטיחו את מקומם, אבל הקהל הירוק חלוק אם להגיע היום לאימון כדי להטריף את השחקנים לקראת המשחק.  אוהדים רבים שלחו הודעות לשחקנים ובהן בקשות לנצח בכל מחיר. "יש שחקנים שלא מבינים את המשמעות של ניצחון שלנו על מכבי ת"א", נכתב בחלק מההודעות.

הרכב משוער: עמרי גלזר, רז מאיר, אליסון דוס סנטוס, רמי גרשון, יונתן לוי, גל אלברמן, רועי קהת, קאיו, סינטאיהו סלליך, ניקיטה רוקאביצה וסטפנוס אתנסיאדיס.

ספורט 5