וואטסאפ (צילום: 123FR, חדשות)
מעכשיו אפשר למחוק הודעות בוואטסאפ|צילום: 123FR, חדשות

כמה פעמים שלחתם הודעה בוואטסאפ שרציתם למחוק ופשוט לא יכולתם? עכשיו זה אפשרי: לאחר פיתוח שארך זמן מה, משיקה אפליקציית המסרים המידיים שחצתה את רף מיליארד המשתמשים, את האפשרות למחוק הודעות שנשלחו לאדם פרטי או לקבוצה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

האפשרות למחוק הודעות - רק תוך 7 דקות מהרגע שנשלחו - אפשרית למי שברשותו הגרסה המעודכנת ביותר של האפליקציה וזמינה למשתמשי אנדרואיד, iOS ומשתמשי מערכת ההפעלה ווינדוז בסמארטפון. האפשרות למחוק הודעות הופכת לזמינה רק כאשר גם לכם וגם למשתמש לו שלחתם את ההודעה יש את הגרסה המעודכנת והאחרונה של וואטסאפ שמכילה את האופציה החדשה.

האפשרות הזו עובדת באופן הבא: לאחר ששלחתם הודעה ובחרתם למחוק אותה, המשתמש אליו שלחתם אותה לא יקבל עליה התראה - וההודעה לא תישמר בהיסטוריית השיחות ביניכם. עם זאת, קיים שוני בין משתמשי אנדרואיד לאייפון: בעוד הראשונים יקבלו התראה על כך שנשלחה הודעה שנמחקה, האחרונים לא יקבלו התראה כזאת. כך או כך - מערכות המידע של וואטסאפ יידעו ששלחתם את ההודעה ומה תוכנה, גם אם בחרתם למחוק אותה.

אם יש ברשותכם את הגרסה האחרונה של וואטסאפ ועדיין לא נתקלתם באפשרות מחיקת ההודעות - סבלנות: בקרוב מאוד גם אתם תתבקשו לעדכן את הגרסה במכשיר שלכם, לזו שתכיל גם את האפשרות המבוקשת כל כך למחוק הודעות שנשלחו. ולא מדובר רק במחיקת הודעות טקסט - אלא גם במחיקת הודעות קוליות ששלחתם, תמונות, סרטונים, אנשי קשר ועוד.

כאן בישראל, האפשרות למחוק הודעות בוואטסאפ תהיה זמינה להורדה במסגרת עדכון אפליקציית וואטסאפ שיעלה ביממה הקרובה.