סקס בפעם הראשונה עלול להיות לפעמים לא נעים במיוחד, אבל הוא יכול להיות גם חוויה מרגשת. לפעמים אפילו קצת יותר מדי מרגשת. כך למשל אצל ג'ניפר ובן זוגה גרג, גבר בתול בן 28 מארצות הברית, שהערב הרומנטי שלהם הסתיים בכך שהוא הטיח את ראשה בקיר בגלל, איך נקרא לזה, התלהבות יתר: "התגובה הראשונית שלי הייתה: 'הרגתי אותה. זו הפעם הראשונה שלי והרגתי מישהי בזמן סקס'", הוא סיפר בתוכנית הטלוויזיה "הסקס שלח אותי למיון".

 

באותה התקופה גרג סבל מעודף משקל קיצוני. "התחלתי תהליך של ירידה במשקל אבל עדיין נשארתי באזור ה-200 קילו", הוא מספר, "הייתי מאוד מודע לעצמי ולאיך שאני נראה מול נשים, וכנראה גם זו הסיבה שהייתי בתול". גרג וג'ניפר הכירו במסיבה ולדבריהם הם ישר נדלקו זו על זה. "התחברנו בגלל הקימורים שלי", אמר גרג וג'ניפר הוסיפה: "אני חושבת שהיו לו ציצים גדולים יותר משלי".  

אחרי שיצאו יחד זמן מה ג'ניפר החליטה לקחת את מערכת היחסים שלהם לשלב הבא. "התחלנו במשחק מקדים כיפי, שבסופו החלטנו שאנחנו הולכים על זה", תיאר גרג, "ניסיתי לתת את כל מה שאני יכול ואז הראש שלה התרסק על הקיר. גבר במשקל של 200 קילו דחף אותה והראש שלה שבר קיר שעשוי מסלע". 

ברגעים שלאחר מכן ג'ניפר הייתה מחוסרת הכרה. "העיניים שלה היו סגורות, כפות הידיים שלה היו פתוחות והיא לא זזה", הוא סיפר, "ואז היא פקחה את עיניה ואמרה: 'למה עצרת?'". גרג פינה את ג'ניפר למיון באופן מיידי, שם היא עברה בדיקת CT, שלמזלה יצאה תקינה. תקרית חדר השינה גם לא השפיעה על מערכת היחסים שלהם, הם מציינים, ואנחנו רק מקווים ש-practice makes perfect.