נשים
סקס בגידה (צילום: Shutterstock)
צילום: Shutterstock

6 סיבות להכניס פורנו אל חדר המיטות שלכן

באופן כללי, אנחנו לא ממש בעד תעשיות סרטי הפורנו בעולם. אבל אז סקרלט לוין הזכירה לנו שאנחנו מכורות למשחקי הכס - וגילתה שזה יכול לעשות לחיי המין שלנו פלאים

סקרלט לוין | mako | פורסם 10:44 16.10.17 

שנה גודל אות

יש הרבה מה להגיד על פורנו, ראוי לגנות אותו ולבקר את ההשפעות שלו, אבל גם להבין שהוא אחד מהז'אנרים הקולנועיים הפופולריים ביותר. ואני לא מדברת על סרטים מפוקפקים ומושמצים, אלא על מסך הטלוויזיה שלנו מדי יום.

תחשבו על זה: "חמישים גוונים של אפור", חלק ניכר מהסצנות במשחקי הכס או ווסטוורלד ובכלל כמעט כל סדרה שנוצרה בשנים האחרונות, מציגה לראווה סצנות מיד שגורמות לנו להסמיק ולהאדים עד שורשי השערות שלנו.

יחד עם זאת, בעוד שבינג' על אתרים כמו פורן-האב הם הרגל משונה, רובנו חושבות שלהיגרר עם בן הזוג לצפייה משותפת בחמישים גוונים של אפור הוא דווקא בילוי זוגי לגיטימי לחלוטין. למה? בעיקרון רוב האנשים שצופים בפורנו מעדיפים לעשות את זה כשהם לבד. יש משהו שנחשב מביך או אפילו סוטה בצפייה משותפת בפורנו כשכל המיניות המתפרצת הזו (תרתי משמע) מוגשת בצורה ישירה כל כך ומבלי להעיז להיות עטופה בשמץ של רומנטיקה או חלילה, עלילה.

אבל בכל זאת יש לא מעט נשים שהחליטו לוותר על הטקסיות ועל הפרטיות המעושה ולצפות בפורנו יחד עם בני או בנות זוגן. לטענתן של אותן נשים, מדובר באחת החוויות היותר משחררות ומעוררות שקרו להן. הסיבות, מסתבר, לגיטימיות לחלוטין:

1. זה במקום משחק מקדים

נכון שאנחנו זקוקות לו, אבל גם לנו לא תמיד יש כוח למזמוזים ארוכים. הוויתור על שעות שינה יקרות למען סקס גורמת לנו לעתים לוותר על המעשה כולו. עם זאת, צפייה משותפת בפורנו היא מן גרסה מקוצרת למשחק מקדים, אם תרצו. כמה דקות מתחילת הסרט ואנחנו כבר לגמרי מוכנות ומזומנות בידיעה ששוכב לצדך אדם שישמח להעביר אותך ממצב מצפה - למצב מרוצה.

2. זה מייצר אינטימיות

נשים לרגע את הצחוקים בצד. כשאתן משתפות מישהו או מישהי אחרת בהרגלי צפיית הפורנו שלכן, זה בהכרח אומר שאתן חשופות לגבי הפנטזיות המיניות שלכן. בשונה ממשחק מקדים, שם כל האנרגיות שלנו מופנות כלפי אדם אחר, על המסך הפנטזיה היא לגמרי שלנו והתגובה של הפרטנרים שלכן אליה יכולה להיות הדבר הכי מדליק שיש. זוגות שיש ביניהם אינטימיות גבוהה יכולים ליהנות מאוד מהמצב הזה.

3. אם הם יכולים – גם אנחנו יכולות

פורנו לא עוטף את הסקס במעטה סכריני של רומנטיקה. גם אם מדובר בסרט חובבים או זוגות אמיתיים שמצלמים את עצמם, בסופו של יום אנחנו צופים בשני אנשים (או יותר) שפשוט עושים סקס. דווקא צפייה בזוגות אמיתיים שהחליטו להתפרע – יכולה להיות חוויה סופר משחררת. התשוקה שלהם מעוררת גם את התשוקה שלנו, יותר קל לנו להביע את הרצונות שלנו, להבהיר מה מדליק אותנו ולא להסס לבקש את זה.

4. לא חייבים לעשות סקס ועדיין ליהנות

אז נכון, אוננות נחשבת הרבה פעמים כמשהו שעושים לבד או לחילופין לא עושים בכלל ברגע שאתם בזוגיות (כי למה לעזאזל להחליף את הדבר האמיתי) אבל בינינו? מעבר לזה שאין תחליף לזמן האיכות שאתם מבלים עם עצמכם, לפעמים זה יכול להיות שובר שגרה מעולה לחלוטין. אתה יכול לצפות בה או היא בך ושניכם יכולים פשוט לצפות בסרט. בואו רק נגיד, שלא תמיד חייבים להעלות הופעה שלמה כדי לזכות למחיאות כפיים.

5. זה מרגיש שובב

פשוט ככה. צפייה משותפת בפורנו מרגיש כמו חוויה ששייכת לגיל העשרה, אי שם עם החצ'קונים, משברי הזהות וכמובן – חרמנות אין סופית וסקרנות מינית.  ואם להודות באמת, רובנו איבדנו לפחות אחד מהם במרוצת השנים, אז למה לא לעורר את התחושות הללו מחדש? במיוחד היום כשאנחנו שלמים יותר עם המראה והמיניות שלנו ויכולים להרשות לעצמנו להעיז קצת יותר.

6. זה משחרר

פורנו יכול להיות מצחיק, הוא יכול לגרום לכן לדבר על המיניות שלכן, הוא יכול להיות טריגר מעולה לנסות דברים חדשים או להתוודות לגבי פנטזיות שתמיד רציתן להגשים בלי להשתמש במילים. אתן יכולות למצוא את עצמכם נזכרות ביום למחרת בתנוחה המוזרה שראיתן ולהתפוצץ מצחוק או להידלק מחדש. פורנו גם מכריח אתכן לצאת מהגבולות שבניתן לעצמכן, מרצון או מכורח השגרה. בין אם מדובר בשיחה קולחת על המיניות שלכן או פשוט לצחוק על זה יחד (כן, גם על המיניות שלכם), החוויות הללו בונות אינטימיות מאוד חזקה בין בני זוג וזה המפתח לזוגיות בריאה.

 

אבל כמו כל דבר טוב בחיים, כמה כללי בטיחות לפני. קודם כל, רגע לפני שאתן שולפות את המחשב הנייד, חשוב שתזכרו שחייבת להיות הסכמה בין שניכם על הרצון להעביר את הדקות הבאת בצפייה משותפת בתוכן פורנוגרפי (וכן גברים, נושא ההסכמה חל גם עליכם, אבל זה כבר נושא ותיק אחר). כיוון שלא כולן חובבות גדולות של הז'אנר ועלולה להיווצר מבוכה ואנטיגוניזם במקום סיטואציה מכילה ופתוחה. העיקר שלא יווצר מצב בו אחד מכם צופה בהתלהבות רבתי והשני מחזיק את הנר (או את הפופקורן). צפייה מהנה.