נשים
סקס בגידה (צילום: Shutterstock)
צילום: Shutterstock

הפעם הראשונה שלי

שני תמיד רצתה להתנסות עם אישה אחרת, עדי ובן זוגה החליטו להפוך לכוכבים של הסרט שלהם וקארין למדה להדליק את האור. חמישה סיפורים על נשים ועל הפעם הראשונה שהן החליטו להתגבר על הפחד

סקרלט לוין | mako | פורסם 08:00 10.03.17 

שנה גודל אות

אין ספק שגבולות זה דבר חשוב. הם שומרים עלינו מהחלטות לא נבונות כמו: הצ'ייסר השישי של הטקילה, כמו הבחור ההוא שחזרת איתו הביתה בדיוק בגלל אותו צ'ייסר מדובר. אבל לפעמים יש מקרים שבהם הגבול מתגמש כמו נערת גומי בקרקס.

מקרים מהסוג הזה גורמים לך לחשוב מחדש על חוויות שוויתרת עליהן או פספסת בגלל שמרנות יתר. המקרים האלה כמובן, הם אלו שגרמו לך להעז ולהתעלות על הפחדים של עצמך, במיטה נניח. אלו שהניעו אותך לחוות משהו קצת שונה ובהחלט - יותר מהנה.

אז לכבוד יום האישה (וגם כאילו שחסרות לנו סיבות להעצים את עצמנו) יצאתי לחפש נשים שמגיעה להן טפיחה על השכם בעקבות ההחלטה המינית האמיצה בחייהן:

1. הפעם הראשונה שדחפתי לו אצבע לתחת:

"האמת שהסיפור הזה הוא יותר שלו מאשר שלי. עם כל הסטיגמות והחששות, אני עד עכשיו קצת מופתעת שהוא היה מוכן להשתתף בניסוי הזה בעצמו. כשחושבים על זה הוא תמיד פיזר לי רמזים. סף הרגישות שלו באזור הפרינאום (החיבור בין שק האשכים לפי הטבעת) היה גבוה במיוחד ובאיזשהו מקום הוא כיוון אותי להשקיע שם קצת יותר זמן כשירדתי לו.

מודה, בהתחלה זה היה קצת מוזר אבל ברגע שהבנתי כמה הוא נהנה מזה, מבחינתי זה היה הדבר הכי חשוב שיש. החלטתי לפתוח את העניין מול חברה ממש טובה שבתמורה העניקה לי את המידע החיוני ביותר על נקודת הג'י הגברית. אם אי פעם חשבתי שהאנטומיה הגברית והנשית היא שונה לגמרי, הגילוי הזה שינה לי לגמרי את המחשבה. אז החלטתי ליישם.

באחת הפעמים, נתתי קצת יותר יחס מבדרך כלל לאזור פי הטבעת ותוך כדי ליקוקים עיסיתי בעדינות את הפרינאום כמו שמעסים דגדגן. המשכתי ככה במשך מספר דקות ואז כשהרגשתי שהוא מוכן לשלב הבא כיסיתי את האצבע בחומר סיכה והתחלתי לגשש את דרכי פנימה. כל הזמן הזה לא הפסקתי ללטף אותו ולגעת בו ובאיזה שהוא שלב הרגשתי שהנה, אני בפנים. האמת שמהרגע הזה הכל הפך פשוט יותר כי כל מה שהייתי צריכה לעשות זה תנועות של "בוא הנה" עם האצבע כדי לגרות את נקודת הג'י וביד השניה לאונן לו.

הדבר הכי מדהים היה שהאורגזמה שלו, מעבר לזה שהיא הייתה עוצמתית ברמות, כמעט ולא כללה שפיכה והוא נשאר עומד אחרי. מה שהיה מעולה מבחינתי, כי כל העניין הזה חרמן אותי לגמרי. אני אשקר אם אגיד שמאז אותו לילה זה הפך להיות מנהג קבוע אצלנו במיטה אבל עצם העובדה שהוא בטח בי עד כדי כך ושראיתי אותו גומר כמו שלא ראיתי בחיים לפני, גרמו לי להבין שדווקא אצל גברים, חובה לחדור מאחור".

(מיכל, 29)

2. הפעם הראשונה שהייתי עם בחורה:

"לא יודעת למה, אבל למרות שהגדרתי את עצמי כסטרייטית מוחלטת, תמיד הייתה לי פנטזיה לבלות לילה עם אישה. אהבתי ואני עדיין אוהבת מאוד סקס עם גברים, אני תופסת את עצמי כאישה מאוד מינית ופתוחה אבל משום מה הפנטזיה הזו נתפסה בעיני כטאבו. אולי כי חששתי שהיא תשנה אצלי משהו. עבר הרבה זמן אבל באחת הפעמים שהלכתי לבר הקבוע שלי שמתי לב שהביאו לשם ברמנית חדשה. אני לא יכולה להגיד שהיא הייתה יפהפייה או אפילו נשית במיוחד, אבל היה לה סקס אפיל שגרם לי לרצות לקפוץ מעל הבר ולהדביק לה נשיקה בכל פעם שראיתי אותה.

כמובן שגם היא שמה לב אלי, והיא דווקא דאגה להבהיר לי "כמה חבל שאני סטרייטית". לא אשקר, זה עשה לי את זה ברמות. אז המשכתי להשתעשע ברעיון של להיות לא סטרייטית ללילה אחד, או שאולי זה כמויות האלכוהול ששתיתי שהחליטו את זה בשבילי. אבל באותו ערב כשעמדנו לעשן בחוץ, היא הניחה יד בשיא האגביות על המותן שלי. לא הדפתי אותה ממני בחצי צחוק. נצמדתי אליה. זה היה אחד הלילות הכי לוהטים שהיו לי בחיים. נהניתי מכל רגע ואחר כך כשחזרתי הביתה לא יכולתי להוריד את החיוך כל הדרך. לא כי משהו בעצמי השתנה כמו שחשבתי, אלא כי חציתי גבול שהצבתי לעצמי ושום דבר לא קרה. חוץ מכמה אורגזמות".

(שני, 26) 

לסביות במיטה (צילום: lesbea.com)
"שום דבר לא קרה. חוץ מכמה אורגזמות"
|
צילום: lesbea.com

3. היום שהחלטתי לומר לו מה אני רוצה:

"החיים והסרטים שראיתי לימדו אותי שסקס אמור להיעשות בלי הרבה מילים מעבר. קצת "כן", "עוד" ו"תמשיך". הנחתי שאיכשהו גברים אמורים לדעת מה אני רוצה ואיפה כל נקודת העונג בגוף שלך ממוקמת. ואם הם לא מצליחים בתפקידם כמובן, הרי שהבעיה היא חד משמעית בך.

להסתובב עם תחושה כזו, זה מאוד לא פשוט וגם מאוד לא נעים. וכמובן שלא רציתי להעכיר את האווירה עם "תלונות". הרי רציתי לגרום לפרטנרים שלי לחשוב שאני מרוצה ושהם עושים עבודה טובה, אז שתקתי ודאגתי להפריח לחלל האוויר מידי פעם איזו שהיא גניחה עד שהוא היה מסיים את שלו. מבחינתי ככה הסקס היה נגמר.

מעולם גם לא טרחתי לספר את הסוד הזה לחברות אחרות שלי, פשוט הנחתי שהבעיה היא בי וכל האחרות פשוט חוות אורגזמות על ימין ועל שמאל. עד שפעם חברה אחרת סיפרה לי שהיא כל כך שמחה שהבחור החדש שלה "קשוב" והיא כבר לא צריכה להתאמץ ולחנך אותו כמו עם גברים אחרים. מכיוון שהיא לא מורה ואני מניחה שאין לה תלמידים, אזרתי הרבה אומץ וביקשתי ממנה להסביר לי מה בדיוק היא עושה ואיך לעזאזל היא גורמת להם להישאר.

מסתבר, שגברים לא ממש בורכו ביכולת קריאת מחשבות וגם במיטה צריך להסביר וגם לדעת איך לעשות את זה. היא הציגה את הדברים בצורה כל כך פשוטה ונכונה שלא יכולתי לא להסתכל על החוויות הקודמות שלי ולחשוב כמה הייתי מרוויחה אם רק הייתי פותחת את הפה (כדי לדבר). אני זוכרת שכשהבחור הבא כבר ירד לי לרגע חשבתי לוותר, אבל הכרחתי את עצמי לומר לו לאן לזוז ובאיזו עוצמה

בהתחלה בשקט ואז עם יד מכוונת, עם חיזוקים חיוביים והערות בונות. כשהוא כן היה על הגל ואפילו תוך כדי הסקס עצמו, גם אם לא דיברתי, הראיתי לו עם הגוף שלי שאת זה אני אוהבת כשנצמדתי אליו ושאת הדבר השני אני פחות אוהבת כשיזמתי שינוי תנוחה. בצורה כזו הצלחתי לכוון את הבחור למקומות הנכונים ואת עצמי, לאורגזמה".

(יערה, 28) 

4. הפעם הראשונה שצילמנו את עצמנו:

"האמת שזה סיפור חציית גבול עבור שנינו. המחשבה על להיות פתאום כוכבי סרט פורנו של עצמך מעולם לא חלפה במוחנו ויותר מזה, גם כשכן התחלנו לשוחח על העניין זה היה מאוד מאוד מביך. כי אנחנו יודעים איך אנחנו מרגישים, אבל למה לעזאזל צריך גם לתעד את זה?

שוחחנו על זה המון והגענו למסקנה שכדי לחצות גבול לא מספיק רק לסמן וי, אלא צריך ללכת עד הסוף -אז החלטנו לביים את סרט הפורנו הפרטי שלנו. שנינו חובבים משחקי השליטה ו-BDSM ולכן ישר חשבנו על "נושא" הסרט, הוא העבד ואני המלכה. בבוקר יום שישי חגיגי במיוחד הלכנו וקנינו בגדים, נעליים ואביזרים שיעזרו לנו להיכנס לאווירה. בצהריים ישבנו לכתוב את התסריט במסעדה, היינו חרמנים ונרגשים ולבסוף, כשהגענו הביתה, העמדנו חצובה עם מצלמת וידאו (אם כבר אז עד הסוף) התלבשנו והתחלנו בהצגה.

זה היה ממש מרגש. המחשבה שתיעדנו את אחד הרגעים הכי אינטימיים שלנו גרמו לי לרצות להפוך אותו לנזכר במיוחד ולכן המאמץ וההשתדלות גבוהים פי כמה. זה הדהים אותי כמה רצינו לתת אחד לשנייה את החוויה הכי טובה שיש, מה שהוביל לסשן עוצמתי ומחרמן במיוחד שבו חצינו לא רק את הגבולות הנפשיים שלנו אלא גם כמה גבולות פיזיים".

(עדי, 32)

 

סקס בים (צילום: istockphoto)
"אני מבינה כמה הגוף שלי יפה"
|
צילום: istockphoto

5. היום שבו יצאתי מחושך לאור:

"מאז ומעולם סקס היה משהו שהייתי עושה בחושך מוחלט. חשוך עד כדי כך, שאפשר היה להתבלבל ולחשוב שאני בר רפאלי והוא בראד פיט. לא רציתי שהצד השני יראה פתאום את האזורים הפחות מושלמים בגוף שלי (שדאגתי להסתיר היטב בבגדים מחמיאים), מבחינתי גם יד שהונחה במקום לא נכון יכלה לגלות את הסודות שלי ולכן הקפדתי למזער סיכונים.

שנים גברים ניסו לשכנע אותי להדליק את האור או לפחות לא לעמעם אותו עד הסוף, אבל מבחינתי אין סיכוי שהייתי עומדת ערומה מול גבר אם יש סיכוי שהוא יראה אותי. הסיפור הזה נמשך כמה שנים טובות עד שביום אחד בהיר גדי (שם בדוי) נכנס לתמונה. הכרתי אותו בחופשה ביוון ובין משקה לטיול על החוף החלטנו ללכת אליו הביתה. גדי אהב מאוד להחמיא ודאג לרפד אותי במילים יפות ונעימות על כמה שהוא נמשך אלי וכמה שהגוף שלי מוצא חן בעיניו. כשהגענו אליו והעניינים התחילו להתחמם ביקשתי ממנו לכבות את האורות ולהסיט את הווילונות, הוא סרב בנחרצות ולזכותו יאמר שאחרי התעקשות קצרה נוספת, הוא הצליח להבין מה המניעים שלי.

הוא ניגש אלי והבטיח שלא נעשה כלום, נשכב לידי על המיטה כשאני לבושה לגמרי והתחיל לנשק את הגוף שלי. הוא המשיך לפנים, לצוואר והחזה. כשהוא התקרב לבטן התכווצתי אבל הוא ליטף אותי ברכות עד שהתחלתי להרגיש שהשליטה נוזלת לי מכפות הרגליים. הוא המשיך והמשיך וסחף אותי למקום שבו לא היה אכפת לי יותר כי הוא באמת אהב כל פינה בגוף שלי ודאג להראות לי את זה. העיניים שלי אמנם היו עצומות אבל ידעתי שהאור בחדר דלק ויותר מזה, זה היה אמצע היום ונהניתי מכל רגע. כשסיימנו הוא חייך אלי ואמר לי שהוא מקווה שעכשיו אני מבינה כמה הגוף שלי יפה ושאסור לי להחביא אותו בתוך חושך. הוא צדק".

(קארין, 29)