נשים
איור: מיתר הופמן (איור: מיתר הופמן, סטודיו mako)
איור: מיתר הופמן, סטודיו mako

תכלה שנה ולחציה: 5 תנוחות סקס מרגיעות

כי בשביל להירגע בסוף השבוע האחרון של 2017 אין בכוונתנו ללכת לשיעור יוגה

מערכת ערוץ הנשים | mako | פורסם 07:00 29.12.17 

שנה גודל אות

לכולנו יש תקופות ארוכות של התנזרות מסקס ולפעמים נדמה לנו שהן לא יסתיימו לעולם. יכול להיות שהמפגשים המיניים האחרונים שלנו היו לפני חודשים או שנים, וכשאנחנו מכירים מישהו או מישהי חדשים ורוצים לשכב איתם, כל החששות עולים. מה אם לא נדע מה לעשות, נתקשה לבנות אינטימיות ולא נצליח להרגיש בנוח? חרדה מסקס יכולה להופיע גם כשאנחנו קובעים לעשות סקס עם מישהו או מישהי שאנחנו ממש ממש רוצים, אבל לא רוצים לאכזב. אז לפני הכל כדאי לזכור, שהציפיות היחידות שחשובות הן שלנו מעצמנו, אבל אם אתם עדיין מרגישים קצת חסרי או חסרות ביטחון לפני המהלך, התנוחות האלה אמורות להרגיע את העניינים, אבל לא להפוך אותם לפחות לוהטים.

1. "צעקות טיפוליות"

היא אולי נראית לכם כמו דוגי רגילה, אבל תנוחת "צעקות טיפוליות", מוסיפה לפוזיציה המוכרת את הקולות והאנחות הכי חייתיים ופראיים שיש לכם. המטרה בתנוחה הזו היא לשחרר את כל הגניחות שצברתם בתקופה האחרונה, להוציא לאוויר העולם את כל האוויר שבתוככם. כך תאפשרו לעצמכם להירגע ולהשתחרר באמת, תאמינו לנו שזה עובד. מומלץ לעשות את התנוחה במקום שיש לכם בו פרטיות ואתם יכולים לצעוק כמה שבא לכם וכן לוודא שאתם זוכרים את השם של הפרטנר. טוב נו, גם "מאמי" יעבוד.

 

2. "התנופה"

תנוחה שיכולה לעבוד גם אם אתן לא כל כך גמישות, העיקר שתרימו את הרגל ותנסו משהו שאתן לא עושות בדרך כלל. תנוחת "התנופה" מאפשרת לבני ובנות הזוג לעשות משהו חדש, שובב ונועז. הצעד האמיץ הזה לעבר תנוחה לא כל כך שגרתית, יכול לשחרר את שניכם. אפשר לצחוק בדרך אליה, להתסכל בעיניים כשעושים אותה וליצור אינטימיות מתוך המבוכה והפעולה המשותפת למען המטרה המשותפת.

 

3. "הלבבות האוהבים"

באמת שלא מצאנו תנוחה רומנטית, מתוקה ונעימה יותר מזו. אם החלטתם ללכת על תנוחת "הלבבות האוהבים", תתכוננו לאחד הסשנים הכי אינטימיים ומשמעותיים שיהיו לכם, הכל כמובן אם תהיו שם לגמרי ולא תעצמו עיניים או תרחו למחשבות אחרות. הגבר שוכב על הגב, האישה עולה עליו לאט, אתם מתמקמים עד ששניכם מרגישים שאתם במקום הנכון. קחו את הזמן, זה אולי קצת מביך ומוזר בהתחלה, אבל זו תנוחה פשוט נפלאה.

 

4. "הברווז המכוסה"

תנוחת "הברווז" לא מוכרת בשם הזה לרובנו, אבל הנה למדתם משהו חדש. מדובר בחדירה מאחור (לאו דווקא אנאלית) במהלכה האישה מתכופפת ומתכנסת בתוך עצמה, ויכולה להתרכז עד הסוף בעצמה. העובדה שאין קשר עין בין בני הזוג יכולה לשחרר אתכם במידה ואתם עדיין קצת מתביישים, ואנו מוצאים שיש בפוזיציה הזו משהו פחות אגרסיבי מאשר בדוגי למשל, אבל עדיין היא מאפשרת את החיכוך המענג של דוגי. ה"מכוסה" הוא המלצה - לסדר לכם "סביבת עבודה" מאוד רכה ונעימה. עטפו את עצמכם בשמיכות, כריות ונרות נעימים, שיגרמו לכל העסק להיראות כאילו שניכם שוכבים בתוך קן. יצירתי ביותר.

 

5. "הנדנוד"

בתנוחה הממכרת הזו, תבנו אינטימיות מתוקה, נעימה ומרגיעה. שניכם שוכבים על הצד במיטה, ופשוט מתנדנדים זה עם זו. קדימה ואחורה, כשמבטיכם מצטלבים ואתם לא מורידים את המבט. העיטוף מתבצע משני הכיוונים - אתה עוטף אותה באזור הישבן, את עוטפת אותו בכתפיים, אתם נצמדים ופשוט זזים אחד עם השנייה, ברגוע. תענוג.

רוצים עוד?