הסוד של ויקטוריה ג'קס (צילום: מתוך הפרופיל של ג'קס, טיקטוק)
אם רק הייתי יודעת את זה כשהייתי צעירה. ג'קס וצ'לסי בסרטון|צילום: מתוך הפרופיל של ג'קס, טיקטוק

אחר צהריים אחד לפני מספר שבועות נכנסה צ'לסי בת ה-12 למכונית של הבייביסיטר שלה, ג'קס, בוכה. "היא סיפרה שהיא מדדה בגד ים בויקטוריה'ס סיקרט, וחברה אמרה לה שהדגם שהיא מודדת עושה אותה שמנה ושטוחה", סיפרה ג'קס בסרטון טיקטוק שהעלתה. השיחה עם הילדה גרמה לג'קס, יוצרת וזמרת, לכתוב את השיר "הסוד של ויקטוריה" – שהפך ללהיט בטיקטוק וצבר מאז מיליוני צפיות.

@jaxwritessongs I wrote a song called Victoria’s Secret and I always wanted to be part of a Flash Mob. ‍♀️‍♀️ #victoriassecret #flashmob #bodypositivity #foryou ♬ Victoria’s Secret - Jax

"אלוהים, הלוואי שמישהו היה אומר לי כשהייתי צעירה שכל גוף נראה אחרת", שרה ג'קס בשיר, "פוטושופ, דוגמניות זעירות על שערי מגזינים הבהירו לי שאני שמנה. הפסקתי לאכול, איזה באסה". הפזמון החוזר של השיר מבהיר את הביקורת של הכותבת: "אם יכלתי לחזור בזמן, הייתי אומרת לעצמי הצעירה: 'אני יודעת את הסוד של ויקטוריה, וילדה, את לא תאמיני. היא איש זקן שחי באוהיו ועושה כסף על הגב של בנות כמוני. הוא מרוויח מתסביכי גוף, הוא מוכר עור ועצמות עם ציצים גדולים. אני יודעת את הסוד של ויקטוריה: היא המצאה של איזה בחור".

ג'קס סיפרה שסבלה בעצמה מהפרעות אכילה מאז שהייתה בת 12, ואת השיר כתבה בתקווה למנוע מילדות אחרות גורל דומה. בשיר היא מבקשת להבהיר שהבעיה אינה בגוף של אף אחת, אלא בניסיון של חברות מסחריות לגרוף רווחים מהניסיון של ילדות ונשים לעמוד באידיאל היופי הבלתי אפשרי. השיר מסתיים בשורה החזקה: "אני יודעת את הסוד של ויקטוריה: היא מעולם לא נועדה בשבילי או בשבילך".

@jaxwritessongs I wrote a song for The Kid I Babysit. It’s called Victoria’s Secret ❤️ @TheLascherFamily #victoriassecret #fyp #bodypositivity #originalmusic ♬ original sound - Jax