נשים
לינה דנהאם (צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL)
צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL

"במקום לבזבז כסף על בגדים, אני כותבת וקוראת"

אחרי שהרכילאי הכי פרובוקטיבי של הוליווד עקץ אותה, לינה דנהאם כתבה הסבר ארוך ומפורט לבחירות האופנתיות שלה: "אופנה זה כיף אבל לפעמים אני מעדיפה שלא לבזבז שלוש שעות והמון כסף רק כדי להתכונן לצאת"

מערכת ערוץ הנשים | mako | פורסם 10:36 20.03.17 

שנה גודל אות

"לינה דנהאם נראתה מדהים על השטיח האדום. לבושה בשמלת קולר שחורה, ובגזרה רזה יותר, כוכבת 'בנות' דגמנה על השטיח רגע לפני שנעמדה על הפודיום כדי לשאת דברים באירוע". התיאור המפרגן הזה פורסם בדיילי מייל, אבל כנראה שלא כולם מסכימים עם הדברים. פרז הילטון, הבלוגר הפרובוקטיבי של הוליווד, העלה לאינסטגרם שלו את אותה התמונה וכתב "לפחות היא מנסה".

לינה דנהאם (צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL)
לא מבזבזת זמן וכסף על בגדים
|
צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL

דנהאם כמובן לא יכלה להתעלם וענתה לו תגובה מפורטת: "אני מנסה הרבה דברים, בעיקר להיות כותבת, במאית, שחקנית, אקטיביסטית, חברה, בת משפחה, בת זוג, סנדקית… אופנה זה כיף אבל לפעמים אני מעדיפה שלא לבזבז שלוש שעות והמון כסף שיכולתי לתרום לצדקה או לקנות בו ספרים או אוכל רק כדי להתכונן לצאת".

לינה דנהאם היא הפמיניסטית הכי חשובה של דורנו

"יש הרבה דרכים שבהן אפשר להיות אישיות ציבורית", היא ממשיכה. "ואני חושבת שאפשר להופיע בציבור כמו סתם כמו אנשים נורמליים. כשאני מסתכלת על התמונה שהעלית, אני רואה יום שנוצל כראוי לכתיבה, קריאה ותה עם חברות. מצער אותי שהימים שבהם אתה מאשר אותי יותר - הם אלה שבהם ניצלתי הכי מעט זמן על מה שבאמת חשוב. באהבה, לינה".

לינה דנהאם (צילום: Jamie McCarthy, GettyImages IL)
בבכורת העונה האחרונה של בנות
|
צילום: Jamie McCarthy, GettyImages IL

התמונה המדוברת צולמה באירוע התרמה של ארגון זכויות אדם, ומשכה הרבה תשומת לב בעיקר הודות לשינוי החיצוני שדנהאם עברה. הכוכבת שכולנו כבר מזמן התרגלנו לראות בעירום מכל זווית אפשרית, נראתה מתוחכמת יותר, בוגרת, עם שיער ארוך יותר וכן, רזה יותר. נראה שמאז פברואר התקשורת עוקבת אחר השינויים בגזרתה, ומחוללת כותרות מאוד ברורות בסגנון: דנהאם רזה יותר, דנהאם משוויצה בגזרה החדשה.

בתגובה להתעסקות המרובה, דנהאם העלתה פוסט ארוך ובו כתבה שמעולם לא היה אכפת לה מה חושבים על הגוף שלה. "עליתי לשטיח האדום כשהייתי במידה 44, וצילמתי סצנות סקס ימים אחרי ניתוח, כשהגוף שלי מעוטר צלקות. בימים אלו אני מתמודדת עם אנדומטריוזיס (מחלה גניקולוגית) באמצעות תזונה בריאה וספורט, אז הירידה שלי במשקל היא לא איזה ניצחון וגם לא סימן שנכנעתי לטרולים. הגוף שלי שייך לי, אני לא 'מחזירה' את כרטיס הפמיניסטית שלי בחזרה".